فروش اسپیس فریم

شرکت اسپیس سازان با تولید و فروش اسپیس فریم استاندارد آماده فروش و نصب اسپیس در تمامی کشور میباشد.فروش اسپیس فریم در شرکت اسپیس سازان بر حسب متر طول و تعداد شاخه اسپیس انجام میگردد.شرکت اسپیس سازان اسپیس فریم نمایشگاهی(داربست نمایشگاهی جدید)را به طور مستقیم به مشتریان خود جهت خرید عرضه مینماید. فروش اسپیس فریم از جمله فعالیتهای این گروه صنعتی میباشد. فروش اسپیس فریم(space frame) و بست اسپیس فریم به صورت کلی و جزئی با بهترین قیمت صورت میگیرد. بست و قفل اسپیس فریم های تولیدی اسپیس سازان به صورت پروانه ای تولید میگردند که قابلیت نصب را در حالات مختلف اسپیس فریم دارا میباشد.اسپیس فریم ها دارای طرح و انداز های متفاوتی میباشند که قابلیت تولید اسپیس فریم در ابعاد خاص نیز امکان پذیر میباشد. نصب اسپیس فریم توسط بست مخصوص اسپیس فریم انجام میگردد. فروش سازه اسپیس فریم نمایشگاهی توسط اسپیس سازان در حداقل زمان ممکن با قیمت ارزان انجام میگیرد. ساخت و تولید سریع سازه اسپیس فریم نمایشگاهی از اهم مزایای آن میباشد.اسپیس سازان با بهره گیری از آخرین تکنولوژی صنعت جوش اسپیس فریم های با کیفیت را به مشتریان عرضه میدارد. قیمت فروش سازه اسپیس بسته به نوع مواد به کار رفته در اسپیس متفاوت میباشد.

فروش اسپیس فریم
فروش اسپیس فریم

فرآیند فروش اسپیس فریم:

  • تماس با واحد فروش شرکت اسپیس سازان
  • ارائه طرح و یا صورت سفارش اسپیس فریم
  • گرفتن مشاوره از متخصصین شرکت در زمینه فروش اسپیس فریم
  • ارائه پیش فاکتور فروش اسپیس از طرف شرکت اسپیس سازان
  • واریز وجه توسط شما پس از تایید پیش فاکتور فروش اسپیس فریم
  • ارسال اسپیس فریم به همراه فاکتور فروش توسط واحد ارسال شرکت
  • در صورت نیاز شما به نصب از طرف شرکت اکیپ نصاب به محل شما ارجاع داده میشود.

توضیحات مربوط به ساخت و فروش اسپیس فریم:

اسپیس فریم های تولید شده در صنایع اسپیس سازان از بهترین نوع مواد اولیه ساخته می شود.در ساخت اسپیس فریم در قسمت اتصالات اسپیس از جوش co2 استفاده میگردد که نسبت به جوش برق دارای مقاومت زیادتری میباشد.در قسمت خاموت اسپیس فریم میتوان طرح زیگزال و زد را اجرا نمود.اسپیس فریم های ارائه شده جهت فروش در شرکت اسپیس سازان دارای بهترین نوع ساخت میباشند. . اسپیس فریم دارای ساختاری مهندسی از لحاظ مقاومت میباشد. اسپیس فریم نمایشگاهی در کمترین زمان قابل ساخت میباشد. سازه نمایشگاهی اسپیس فریم در دو نوع آبکاری و رنگی تولید میگردد.

پوشش اسپیس فریم:

برای پوشش بیرونی اسپیس فریم (داربست نمایشگاهی )از رنگ کوره ای و آبکاری توسط روی میتوان استفاده کرد .البته سیستم آبکاری اسپیس مقاومت بیشتری نسبت به سیستم رنگ کوره ای دار میباشد.ناگفته نماند که نوع آبکاری اسپیس فریم از نوع گالوانیزه میباشد که شرکت اسپیس سازان برای اسپیس فریم های تولید خود از بهترین مواد آبکاری استفاده مینماید تا اسپیس فریم های با کیفیتی را جهت فروش به مشتریان عرضه نماید.آبکاری سازه اسپیس فریم موجب میشود که پوششی مناسب از روی رو اسپیس بنشیند تا مقاوت اسپیس نسبت به اکسید شدن بالا رود.

کاربرداسپیس فریم:

 اسپیس فرم های تولیدی اسپیس سازان قابلیت اجرا در فضای باز و داخل سالن را دارا میباشد. فروش سازه اسپیس فریم که نوعی سازه نمایشگاهی محسوب میگردد این امکان را به مشتریان میدهد که کلیه امور نمایشگاهی از جمله ساخت غرفه نمایشگاهی و قاب بنر را اجرا نمایند.اسپیس فریم از جمله سازه های نمایشگاهی میباشد که استفاده بسیار زیادی در ساخت غرفه دارد اسپیس فریم با داشتن قابلیت اتصال توسط بست اسپیس فریم به یکدیگر در حداقل زمان قابل اجرا دارد. اسپیس فریم میتواند طرح طراحان غرفه ساز را عملی نماید. فروش اسپیس فریم با ابعاد مختلف قابلیت ساخت انواع سازه را دراشکال مختلف به شما میدهد. اسپیس فریم قابلیت ایستایی بالایی را داشته که همین دلیل این خاصیت را به اسپیس فریم میدهد که از آن بتوان در فضای باز توسط آن غرفه نمایشگاهی و دیگر سازه های نمایشگاهی از جمله قاب بنر و سن(استیج)را ساخت .البته اسپیس فریم دارای کاربردهای زیادی میباشد من جمله ساخت فضاها موقت. طراحی  سوله اسپیس و اجرای سوله اسپیس فریم در فضای باز به همراه چادر از دیگر خدمات گروه تولیدی اسپیس سازان میباشد.فروش سازه اسپیس فریم جهت ساخت سوله و سالن با انواع روکش در شرکت اسپیس سازان انجام میگردد. اسپیس فریم به دلیل سرعت بالا در مونتاژ و دمونتاژ یکی از پر طرفدار ترین سازه های نمایشگاهی میباشد.

خرید اسپیس فریم

اسپیس فریم با دارا بودن امتیازات بسیار زیاد بهترین گزینه برای خرید توسط مشتریان میباشد.خرید اسپیس فریم این امکان را برای متقاضیان خرید اسپیس فراهم میکند تا توسط سازه اسپیس فریم بتوانند طرح سازه خود را به وسیله اسپیس اجرا نمایند.برای خرید اسپیس فریم (داربست نمایشگاهی) میتوانید با قسمت فروش اسپیس فریم تماس بگیرید. اسپیس سازان با دارا بودن کارخانه تولید اسپیس   فریم و همچنین داشتن انبار اسپیس بهترین مرکز خرید اسپیس فریم محسوب میگردد.اسپیس فریم به دلیل نصب راحت و سریع یکی از سازه های نمایشگاهی پر کاربرد در صنعت غرفه سازی جهت خرید میباشد. اسپیس سازان کیفیت محصولات تولیدی خود را به حداکثر رسانده است تاشما بتوانیدبا اطمینان از اسپیس سازان خرید خود را انجام دهید.اسپیس فریم های تولید شرکت اسپیس سازان دارای گارانتی کیفیت و ضمانت ارزانترین قیمت میباشند.قیمت اسپیس در شرکت اسپیس سازان ارزانترین قیمت فروش اسپیس میباشد. خرید اسپیس فریم نمایشگاهی برای اشخاصی که از اسپیس فریم به طور مداوم استفاده می نمایند مرقون به صرفه میباشد .اسپیس سازان تمامی اسپیس فریم های فروخته شده به مشتریان خود را با قیمت مناسب خریداری مینماید.

توان تولید و فروش اسپیس در شرکت اسپیس سازان:

گروه صنعتی اسپیس سازان با در اختیار داشتن کارخانه تولید سازه نمایشگاهی اسپیس فریم آمادگی دارد تا با تولید انبوه اسپیس فریم و فروش اسپیس فریم (space frame) در ابعاد و رنگهای مختلف در حداقل زمان ممکن نسبت به تامین سفارشات مشتریان در متراژ بالا و یا خورد اقدام نماید. بکار گیری از بهترین مواد اولیه در ساخت سازه اسپیس فریم و استفاده از برترین ابزار ساخت اسپیس فریم محصولات اسپیس سازان را در بازار شاخص نموده است. در حال حاضر اسپیس فریم های تولیدی شرکت اسپیس سازان دارای بالاترین کیفیت و ارزانترین قیمت فروش در کشور میباشند. قدرت تولید بالا در اسپیس سازان از وجوه تمایز این شرکت نسبت به دیگران میباشد.

گروه صنعتی اسپیس سازان با در اختیار داشتن اسپیس فریم های آماده در اندازه های متفاوت این آمادگی را دارد در هر زمان نسبت به تامین صورتهای سفارش اسپیس فریم شما با مناسب ترین قیمت اسپیس اقدام نماید.

 اعطای نمایندگی فروش اسپیس فریم:

اسپیس سازان به افراد فعال در تمامی شهرستانها نمایندگی فروش سازه اسپیس فریم واگذار مینماید.

قیمت اسپیس فریم

فروش سازه اسپیس فریم در متراژ بالا با قیمت ارزان تر عرضه میگردد. برای اطلاع از اندازه اسپیس به قسمت ابعاد اسپیس فریم و برای اطلاع از قیمت اسپیس فریم به منو قیمت اسپیس مراجعه نمایید فروش اسپیس فریم در کمترین زمان ممکن میباشد.اسپیس فریم با قیمت مناسب و ارزان بهترین متریال برای ساخت غرفه میباشد.قیمت اسپیس فریم در انواع مختلف اسپیس متفاوت میباشد.

-فروش اسپیس فرم  با انواع رنگی و آبکاری در اختیار مشتریان با کمترین و ارزان ترین قیمت میباشد.

-فروش اسپیس فریم و نصب آن در تمام نقاط ایران با کمترین قیمت اسپیس امکان پذیر می باشد.قیمت فروش اسپیس فریم با توجه به نوع اسپیس تعیین میگردد.

فروش اسپیس فریم بسته به نیاز مشتریان با انواع مختلف اسپیس فریم با تنوع قیمت اسپیس انجام میگردد.محاسبه قیمت فروش اسپیس فریم با واحد متر طول انجام میشود.خرید و فروش اسپیس فریم نمایشگاهی با توجه به طرح اجرایی مشتریان محاسبه میگردد.قیمت فروش اسپیس فریم هر متر طول ۳۷۰۰۰ تومان طبق لیست قیمت فروش اسپیس میباشد.قیمت فروش بست اسپیس فریم طبق لیست قیمت اسپیس سازان ۳۰۰۰ تومان میباشد. قیمت اسپیس فریم دست دوم از ۲۶۰۰۰تومان میباشد. قیمت اسپیس دسته دوم با توجه به کیفیت آن قیمت گذاری میگردد. قیمت خرید اسپیس از متری ۱۶۰۰۰تومان میباشد.قیمت اسپیس فریم نمایشگاهی با توجه به جنس آن از متری ۳۳۰۰۰ تومان میباشد.قیمت اسپیس نمایشگاهی بابت هر متر طول اسپیس تعیین میگردد. اسپیس فریم های تولیدی شرکت اسپیس سازان به دلیل تولید انبوه دارای ارزانترین قیمت میباشد هم چنین اسپیس فریم دارای لیست قیمت اسپیس فریم میباشدکه شما با مراجعه به صفحه قیمت اسپیس فریم میتوانید نسبت به برآورد هزینه خرید اسپیس اقدام نمایید. . اسپیس سازان با بهره گیری از نیروهای مجرب در ساخت اسپیس فریم بهترین نوع اسپیس فریم را جهت فروش عرضه میدارد. فروش اسپیس فریم با قیمت ارزان و کیفیت بالا در اسپیس سازان انجام میگردد.قیمت فروش اسپیس فریم اسپیس سازان با ارزان ترین قیمت اسپیس بر حسب متر طول محاسبه میگردد. قیمت فروش هر متر اسپیس فریم در انواع مدل های ساخته شده اسپیس متفاوت میباشد.لیست قیمت اسپیس فریم در طرح های مختلف تولید اسپیس فریم قابل ارسال میباشد.

  لطفا جهت خرید و فروش اسپیس فریم و استعلام قیمت محصولات اسپیس سازان از جمله قیمت اسپیس نمایشگاهی , قیمت بست اسپیس و همچنین دریافت لیست قیمت اسپیس با شماره زیر قسمت فروش شرکت اسپیس سازان تماس حاصل فرمایید.

[تعداد: 11    میانگین: 5/5]