اجاره اسپیس فریم

اجاره اسپیس فریم نمایشگاهی

اسپیس سازان  ارائه دهنده خدمات اجاره اسپیس فریم ارزان می‌باشد. کاربرد این سازه جهت غرفه سازی،ساخت سالن، قاب بنر، سن و استیج می‌باشد. اجاره سازه ارزان جهت سالن کنسرت نیز کاربرد دارد. تمامی خدمات به مشتریان برای برگزاری نمایشگاه‌ها و همایش ها قابل ارائه می‌باشد. با توجه به گران بودن قیمت ساخت غرفه نمایشگاهی توسط چوب و نئوپان نسبت به اجاره شرکت ما سازه ها را به صورت اجاره‌ اسپیس نمایشگاهی در اختیار برگزار کنندگان نمایشگاهها و همایش‌ها قرار می‌دهد. قیمت ارزان اسپیس نسبت به دیگر سازه‌های نمایشگاهی، از ویژگیهای بارز سازه نمایشگاهی اجاره‌ای می‌باشد. سازه اسپیس اجاره ای در اسرع زمان امکان اجرا و نصب را دارد.

اجاره داربست نمایشگاهی جهت ساخت سالن و غرفه به کار می رورد. اجاره داربست نمایشگاهی در مقایسه با خرید داربست نمایشگاهی دارای قیمت ارزان تری می‌باشد. قیمت اجاره اسپیس فریم در شرکت ما باتوجه به نقشه کارفرما قیمت گذاری می‌گردد. شرکت ما با ارائه اجاره سازه نمایشگاهی با قیمت ارزان در خدمت مشتریان می‌باشد. اجاره اسپیس فریم ارزان قیمت در صنایع تولیدی ما در دسترس مشتریان محترم می‌باشد. شرکت تولیدی خدماتی ما با ارائه خدمات در غرب تهران ,شرق تهران ,شمال تهران و جنوب تهران در خدمت مشتریان گرامی میباشد.اسپیس سازان با ارائه خدمات در کرج، تهران و دیگر شهرهای کشور در خدمت مشتریان می‌باشد.

اجاره اسپیس

 

اسپیس سازان اسپیس فریم را به دو حالت فروش اسپیس فریم و اجاره اسپیس فریم در اختیار مشتریان جهت ساخت غرفه و یا ساخت سالن موقت و انبار قرار میدهد.

کاربرد اسپیس اجاره ای

شرکت اسپیس سازان قادر به اجاره سالن های نمایشگاهی موقت و دائم در ابعاد مختلف به صورت سر پوشیده توسط چادر برزنتی به صورت سوله های موقت و دائم  توسط اسپس فریم  جهت برگزاری نمایشگاه و همایش ها میباشد. سازه های تولیدی شرکت این امکان را فراهم میسازد تا در حداقل زمان ممکن غرفه نمایشگاهی و یا سوله های موقت را به صورت کرایه ای راه اندازی نمود. ساخت غرفه توسط اسپیس اجاره ای در زمان اندک قابل اجرا میباشد. سازه نمایشگاهی این امکان را فراهم میسازد که با حداقل هزینه و ارزان ترین قیمت بتوان غرفه نمایشگاهی را توسط داربست جدید ساخت و دیگر احتیاجی به انبار جهت نگهداری سازه های پرحجم ندارید. داربست جدید میتواند در صرفه جویی اقتصادی با دارا بودن قیمت ارزان به شما کمک نماید.شما با استفاده از این سازه میتوانید انواع قاب بنر را در اختیار داشته باشید.

مشاوره قبل از اجرا

شما میتوانید با مشاوره با متخصصین ما بهترین نوع ساخت غرفه توسط داربست نمایشگاهی را اجرا نمایید. این سازه با داشتن اندازههای مختلف میتواند انواع غرفه نمایشگاهی را بسازد. سازه اجاره ای در حداقل زمان قابل اجرا میباشد. ساختن کف کاذب برای غرفه نمایشگاهی توسط این نوع داربست نمایشگاهی قابل اجرا میباشد. انجام پروژه های نمایشگاهی و همایشی با در نظر گرفتن قابلیتهای این نوع داربست در حداقل زمان ممکن انجام میگردد. انجام غرفه سازی اجاره توسط این فرم به صورت اجاره مقدور میباشد.اجاره پروژه های اجاره اسپیس در کرج در کمترین زمان ممکن میباشد.اجاره با نصب در محل در اسرع وقت انجام میگردد.

اجاره اسپیس فریم

اجاره اسپیس و نصب آن

نصب در کوتاه‌ترین زمان و زیبایی و قیمت ارزان از ویژگی‌های اسپیس‌فرم  اجاره‌ای اسپیس‌سازان می‌باشد.نصب ادوات غرفه و اجرای آن توسط نصابان با تجربه اجرا میگردد. نصاب باید در زمینه اجرا دارای مهارت و دانش کافی باشد تا به صورت استاندارد وایمن اقدام به نصب نماید.

توسط اجاره این سازه می‌توان در فضای باز نیز غرفه نمایشگاهی ساخت غرفه های نمایشگاهی در فضای باز باید دارای سقفی شیب دار باشند که در هنگام بارندگی آب به داخل غرفه وارد نشود. اسپیس فریم دارای قابلیت نصب انواع پوشش سقف میباشد. غرفه نمایشگاهی ساخته شده توسط اسپیس فریم دارای زیبایی و کارایی زیادی میباشد.

گروه تولید اسپیس سازه برای رفاه مشتریان اقدام به اجاره اسپیس فریم (space frame) با قیمت ارزان و مناسب نموده است. تا مشتریانی که قصد خرید را ندارند بتوانند از اسپیس فریم اجاره ای برای ساخت غرفه های نمایشگاهی و دیگر امور تبلیغاتی و همایشی استفاده نمایند.

شرکت ما با ساخت غرفه نمایشگاهی توسط این داربست جدید اقدام به ارایه غرفه نمایشگاهی توسط این متریال مینماید. توسط داربست جدید میتوان در فضای باز و بسته غرفه نمایشگاهی ساخت.

بست و اتصال اجاره ای

 فرم ها به وسیله بست اسپیس به یکدیگر متصل می گردند. از اتصال این سازه اشکال و سازههای محکم و زیبایی خلق می گردد. اسپیس فریم ها به واسطه شکل و ساختار هندسی که دارند وزن خود را در جهات مختلف به زمین وارد می سازند. این امر باعث استحکام اسپیس فریم ها می گردد وبرای ساخت و اجاره انواع فضا ها از قبیل سالن ،غرفه ،تابلو بنر و غیره مناسب میباشد.اتصالات جزو لاین فک اجرا میباشد و نمیتوان از چیز دیگری برای اتصال استفاده نمود.

مزایای اجاره اسپیس فریم

اجاره اسپیس فریم دارای مزیتهای بسیاری در مقابل خرید اسپیس فریم میباشد. خرید این سازه یکی از معایب آن نیاز داشتن به فضای زیاد جهت نگهداری از سازه  خریداری شده میباشد.  اسپیس اجاره ای همچین نیازی به جا و انبار برای نگهداری و مراقبت داربست نمایشگاهی نمیباشد.این فرم نیاز غرفه دار برای داشتن غرفه را بر طرف میسازد. اجاره داربست نمایشگاهی برای داشتن غرفه نمایشگاهی یکی از راههای ساخت غرفه در صنعت غرفه سازی میباشد.

اجاره اسپیس فریم

داربست نمایشگاهی اجاره ای در اکثر فضاها و محل های جغرافیایی مورد استفاده قرار می‌گیرد.از دیگر مزایای این نوع سازه فضایی میتوان به وزن سبک آن اشاره نمود.این سازه فضایی با وزن نسبتا سبک خود جزو محصولات و استراکچرهای سبک ساخت و ساز محسوب میگردد.این شاخصه مهم این محصول را جزو برترین سازه های کاربردی در صنعت سازه های پیش ساخته نموده.

از دیگر مزیتهای این نوع استراکچر میتوان به قابلیت ایجاد طرح ها و انجام نقشه های متفاوت در زمینه نمایشگاهی,تبلیغاتی,غرفه سازی و … نام برد.این سازه با تنوع بسیار زیاد در ابعاد و همچنین خاصیت اتصال میتواند هرآنچه که شما مد نظر داشته باشید را اجرا نمود.

هزینه حمل و نقل و چگونگی محاسبه ی آن

هزینه حمل و نقل یکی دیگر از نکاتی میباشد که در قیمت نهایی خدمات تاثیر دارد.این هزینه با توجه به بعد مسافت تعیین میگردد.در شهر تهران این هزینه به صورت رایگان میباشد.همچنین هزینه حمل در شهر کرج,ملارد,شهریار,اندیشه,صفادشت,رباط کریم,اسلامشهر,صباشهر,باغستان ودیگر شهرهای نزدیک به کارخانه و انبار به صورت رایگان میباشد.

هزینه حمل و نقل در شهرستانها با توافق بین کارشناسان شرکت و مشتری تعیین میگردد.به این صورت که این هزینه میتواند به صورت دو طرفه یعنی مقدار هزینه رفت کالا به شهر مورد نظر و هزینه برگشت کالا و اجناس از شهر مقصد به کارخانه و انبار بر عهده مشتری باشد. یا اینکه به صورت یک طرف کرایه باشد و مشتری فقط کرایه یک مسیر رفت و یا برگشت را پرداخت مینماید.در مورد سوم با توافق صورت گرفته با کازشناسان شرکت میتواند مشتری هیچ کرایه ای را بابت حمل ونقل و جابجایی اقلام پرداخت ننماید.

قیمت اجاره اسپیس فریم

با توجه به قیمت ارزان این محصول برای ساخت غرفه و دیگر سازه های مورد نیاز شما از نظر قیمت مقرون به صرفه میباشد.

قیمت اجاره اسپیس فریم  به متراژ و نوع کار بستگی دارد.در کارهای کوچک و خرد اصولا قیمت به صورت چکی محاسبه میگردد.به این صورت که یک قیمت کلی بابت انجام کل کار و تمامی هزینه های جانبی آن به مشتری داده میشود.این راه حل برای پوشش هزینه و انجام تمامی کارهای مرتبط مشتری بسیار مفید است.اجاره اسپیس فریم ارزان میتواند تا حدود زیادی در هزینه های انجام پروژه شما صرفه جویی نماید واز این طریق شما بتوانید حداکثر بهروری را از انجام پروژه مورد نظر خود داشته باشید.

اما در کارهای بزرگ و حجیم کار بر اساس متراژ پروژه بر اساس قیمت متر مربع به کارفرما داده میشود.شما با سفارش اجاره اسپیس فریم ارزان میتوانید از خدمات متعدد شرکت بهرمند گردید.خدماتی که شرکت در اختیار شما قرار میدهد میتواند در انجام پروژه شما نقشی بزرگ داشته باشد.

با توجه به قیمت سازه که بر اساس متر طول میباشد .و همچنین قیمت بالای مواد اولیه ساخت داربست نمایشگاهی میتوان به این نتیجه رسید که اجاره داربست نمایشگاهی اجاره ای نسبت به خرید اسپیس به صرفه‌تر می‌باشد.

برای دیدن نمونه کارهای بیشتر در زمینه خدمات قابل ارائه در شرکت به پیچ اینستاگرام شرکت اسپیس سازان مراجعه نمایید.

نکات مهم در زمان اجاره اسپیس

لطفا قبل از اجاره اسپیس فریم به نکاتی مانند: فضای نصب، متراژ سازه، مدت اجاره، تاریخ و مکان نصب اسپیس فریم اجاره ای دقت فرمایید، تا کارشناسان ما بهترین و کاربردی ترین نوع اسپیس فریم اجاره ای را به شما پیشنهاد نمایند.اجاره داربست نمایشگاهی با معیار متر طول داربست نمایشگاهی استفاده شده و یا متر مربع پوشش داده شده توسط داربست نمایشگاهی اجاره ای انجام میگردد.اجاره اسپیس این امکان را برای شما فراهم مینماید تا سازه مورد نظر خود را باقیمت ارزان در اختیار داشته باشید.اجاره داربست نمایشگاهی میتواند نیاز شما به خرید سازه را مرتفع نموده و شما از این روش به جای خرید استفاده نمایید.شما با این روش دیگر نیازی به نصاب نداشته چرا که شرکت جهت نصب سازههایی هایی که به صورت اجاره دراختیار شما قرار میدهد نصاب برای شما اعزام مینماید.

چگونگی سفارش سازه اسپیس

شما میتوانید برای سفارش خود از دو طریق اقدام نمایید.در ذیل ما به شما چگونگی آن را اعلام مینماییم.

سفارش به دو حالت میتواند انجام گردد:

۱- سفارش آنلاین

۲- سفارش تلفنی

برای سفارش آنلاین میتوانید از طریق پیام رسان ها و یا فرم تماس با که در وب سایت موجود است با کارشناسان در ارتباط باشید.

همچنین برای رفاه حال شما کارشناسان مجرب این مجموعه میتوانند در ساعات کاری تعیین گردیده از طریق تماس تلفنی به شما در خصوص انجام پروژه بهترین راهنمایی ها را نمایند.

آیا برای اجاره سازه نیازی به کارشناسی میباشد؟

باید در پاسخ به این سوال عرض نمایم که کارشناسی بسته به کار میباشد.در مواقعی که کار به صورت روتین نبوده و دارای پیچدگی میباشد حتما باید کارشناسی گردد.ولی در مواقعی که کار به صورت روتین باشد دیگر نیازی به این مسئله نمیباشد.حال بسته به نظر شما می توان این کار را کارشناسی نمود و یا خیر.

دوره های زمانی در اجاره چقدر میباشد؟

یکی از سوالات متداول در خصوص مدت زمان میباشد.باید به این نکته توجه کرد که مدت زمان و یا همان دوره در این صنف ۱۰ روزه میباشد.به عبارتی دیگر اگر شما این سازه را برای ۱ الی ۱۰ روز نیاز داشته باشید قیمت آن تفاوتی ندارد.

آیا مدت زمان اجاره در قیمت اجاره اسپیس تاثیر دارد؟

شاید برای شما این سوال به وجود بیاد که زمان در هزینه تاثیر دارد ویا خیر.شما باید این را در نظر داشته باشید که مدت زمانی که شما برای در اختیار داشتن این محصول در نظر دارید قاعدتا در قیمت فاکتور شما موثر میباشد.رابطه ای که بین قیمت و زمان اجاره است به صورت مستقیم میباشد.هرچه زمان بیشنر باشد مبلغ نهایی فاکتور بیشتر میگردد.

بهترین زمان برای سفارش سازه اسپیس چه زمانی میباشد؟

یکی از نکاتی که مشتریان باید مد نظر داشته باشند این مطلب میباشد.مشتری عزیز شما با توجه به نوع خدمات درخواستی خود باید سفارش را به دقیقه ۹۰ موکول ننمایید.با این کار زمان بهتری را برای برنامه ریزی و اجرای پروژه خواهید داشت.

لطفا جهت دریافت خدمات شرکت با شماره ۶۵۴۱۳۶۷۶-۰۲۱ تماس بگیرید.

[تعداد: 86   میانگین: 4.9/5]