ارائه خدمات اسپیس فریم در زنجان

ارائه خدمات اسپیس فریم در استان زنجان

اسپیس فرم، سازه‌ای مخلل است که می‌توان از آن برای ساخت انواع غرفه‌ها، سوله‌های سبک، پایه‌های تبلیغاتی و مکان‌های مختلف موقت یا دائمی استفاده کرد. مسلما شما این سازه‌ها در جاهای مختلف از جمله در نمایشگاه‌ها دیده‌اید. سازه‌هایی که اسم آن‌ها به سبب فضای خالی داخلی آن اسپیس نامیده می‌شوند این توانایی را دارند که با قرار گرفتن کنار یکدیگر وزن سازه را بین خود تقسیم کنند. ویژگی جالب دیگر اسپیس فریم‌ها این است که به واسطه آن‌ها می‌توان سازهای مختلف بر اساس نیاز خود ایجاد کرد. از این رو بسیاری به دنبال فروش اسپیس در زنجان و اجاره اسپیس در زنجان می‌باشند.

 معمولا وقتی صحبت از اجاره اسپیس در زنجان و یا فروش اسپیس در استان زنجان می‌شود، اولین چیزی که به ذهن ما خطور می‌کند این است که مگر ما قرار است نمایشگاهی داشته باشیم و یا نیازی به غرفه داریم؟ اصولا برپایی نمایشگاه‌ها و غرفه‌های نمایشگاهی را کار ستاد برگزار کننده نمایشگاه میدانیم و عموما اجاره اسپیس را محدود به این فضا می‌دانیم.

جشنواره آش در زنجان
جشنواره آش در زنجان با اسپیس فریم

اما اگر کمی دقیق تر به اطراف خود نگاه کنیم متوجه می‌شویم در یک زندگی، هر چند بسیاری عادی، ممکن است نیاز به خرید یا اجاره اسپیس وجود داشته باشد.

به طور مثال می‌توان برای ایجاد یک پارکینگ موقتی در کوچه محل زندگی مان، یا ایجاد تکیه‌های مذهبی موقتی، ایستگاه صلواتی و .. از اسپیس و اجاره اسپیس استفاده کرد.

فروش اسپیس و اجاره اسپیس گرچه در برخی استان‌های بزرگ مانند تهران و اصفهان وجود دارد، اما برخی از مراکز استان‌ها از خدمات ضعیف تری برخوردار هستند. از این رو شرکت اسپیس سازان با در نظر گرفتن نیاز استان زنجان تصمیم گرفته است اسپیس فریم در استان زنجان را راه اندازی کند. این خدمات قرار است به شکل فوری و در سریعترین زمان ممکن از طریق تیپاکس در اختیار مشتریان و کاربران محترم قرار بگیرد.

فروش و اجاره اسپیس یا فروش واجاره داربست در زنجان

یکی از سوالاتی که عموما در باب اجاره اسپیس در زنجان پرسیده می‌شود این است که بین اجاره اسپیس در زنجان و اجاره داربست در زنجان کدام یک بهتر است؟

برای پاسخ به این سوال بهتر است ویژگی های اسپیس فریم را با داربست فلزی مقایسه کنیم. اولین نتیجه‌ای که از این مقایسه می‌توان گرفت این است که داربست از وزن بالاتری برخوردار است و حمل و نقل آن بسیار سخت و سنگین است، اما یک اسپیس فریم به نحوی سبک است که یک نفر نیز قادر به حمل آن خواهد بود.

دومین ویژگی متمایزی که می توان بین اسپیس فریم و یک داربست فلزی پیدا کرد این است که اتصالات اسپیس فریم بسیار ساده است و هر کسی می‌تواند آن را انجام دهد و احتیاج به نیروی کاری متخصص ندارد. اما همانطور که میدانید همراه داربست ها حتما باید دو یا چند نصاب حضور داشته باشند.

به سبب پهن بودن اسپیس فریم‌ها تعداد مصرفی آن ها برای ایجاد یک فضا بسیار کمتر از تعداد استفاده شده از داربست فلزی برای همان فضا می باشد.

از این رو به نظر می رسد اجاره اسپیس در زنجان و فروش اسپیس در زنجان کاملا معقولانه تر از اجاره داربست در زنجان فلزی می‌باشد. حال این که شما به واسطه اجاره اسپیس در شهر زنجان و فروش اسپیس در شهر زنجان قادر خواهید بود فضاهای مختلفی ایجاد کنید و در صورت نارضایتی از فضای ایجاد شده به سرعت آن را عوض کنید. از طرف دیگر همانطور که گفتیم داربست نسبت به اسپیس سنگین تر می‌باشد از این رو احتمال خطر جانی بالاتری نیز دارد. بنابراین وقتی همه جانبه نگاه می‌کنیم، خرید و فروش و اجاره اسپیس در شهر زنجان از همه نظر می‌تواند مقرون به صرفه و مفید باشد.

خدمات اسپیس فریم در زنجان

بسیاری در برخی از شهرهای استان زنجان در زمانهای مختلف از سال، نیاز به خرید اسپیس در زنجان  یا اجاره اسپیس در زنجان جهت برپایی :

سن و استیج در زنجان

 سوله موقت و سوله دائمی در زنجان

قاب بنر یا بنر نمایشگاهی در زنجان

موکب‌ها و هیات‌های مذهبی اسپیس فریم در زنجان

خرید اسپیس فریم در زنجان

ابعاد اسپیس فریم در زنجان

بست اسپیس فریم در زنجان

اسپیس فریم دسته دوم در زنجان

اسپیس نورپردازی و میز دیجی در زنجان

اسپیس فریم تونلی در زنجان

اسپیس فریم طاق نصرت در زنجان

نصب اسپیس فریم در زنجان

اسپیس فریم طاق رومی در زنجان و …. دارند. از این رو یکی از سوالاتی که همیشه مطرح می شود این است که آیا اسپیس سازان تنها به مرکز استان، یعنی شهر زنجان خدمات ارائه می دهد؟

در حقیقت باید گفت که با توجه به وجود خدمات مختلف ارسال و دریافت مانند تیپاکس این شرکت می تواند خدمات خود را در شهرهای مختلف استان زنجان مانند زنجان، ابهر، خرمدره، طارم، ماهنشان و … ارائه بدهد. از این رو کاربران و مشتریان در شهر های مختلف لازم نیست نگران عدم وجود خدمات مناسب فروش اسپیس در زنجان یا اجاره اسپیس درزنجان و اسپیس فریم دسته دوم در زنجان اسپیس را داشته باشند.

در نهایت می‌توان گفت، شما می توانید راحت تر و بهینه تر از فضاهای اطراف خودتان بر اساس نیازی که دارید، حتی برای تبلیغات استفاده کنید، کافی است کمی بهتر نگاه کنید و بهتر تصمیم بگیرید.

میانگین: ۵ / ۵٫ تعداد: ۹

هیچ رای تا کنون! اولین نفری باشید که این پست را ارزیابی کنید.

‫1 نظر ارسال شده در “ارائه خدمات اسپیس فریم در زنجان

  1. رجب درزی :

    سلام
    یورولما همشری ، یاشی یاسان اسپیس سازان ، عجب کاری کردید در شهر زنجان خسته نباشید ، برای عید فطر طاق نصرت و ایستگاه صلواتی برای احسان می خواهیم. ( نصاب ها تون چناشون هم زبون بودن یاشی یاسان )

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده + هفت =