ارائه خدمات اسپیس فریم در مشهد

ارائه خدمات اسپیس فریم در مشهد

شرکت تولیدی اسپیس سازان با ارسال و خدمات نصب اسپیس فریم در استان خراسان رضویی  و تمامی شهر های این استان از جمله شهرهای مشهد ،سبزوار، قوچان ، نیشاپور ، تربت حیدریه  و …. آماده ارائه و هر گونه خدمات اسپیس فریم همراه با چادرنمایشگاهی ( پارچه چادر برزنتی) و غرفه سازی در استان خراسان رضوی می باشد.

تولیدی اسپیس سازان با ارسال اسپیس فریم ( space frame ) به شهرهای استان خراسان رضوی با این تونایی را دارد که با اعزام نیروهای متخصص و فنی ، تیم قوی اجرایی نصاب اسپیس‌فریم در حال حاضر از لحاظ تولید و نصب اسپیس‌فریم دارای توان بالایی در زمینه اجرا اسپیس ‌فریم در تمامی شهرهای خراسان رضوی ( مشهد ) سازه اسپیس فریم را در این شهرها نصب نمایم.

شرکت تولیدی و خدمات اسپیس سازان این آمادگی را دارد که در اسرع وقت با ارسال اسپیس فرم از تهران به تمامی شهرهای خراسان رضوی وارائه خدمات فروش اسپیس فرم و یا اجاره اسپیس فرم با شرح کلی زیر که از فعالیتهای شرکت تولیدی خدماتی اسپیس سازان میباشد در کمترین زمان در خدمت مشتریان می باشد:

 1. سازه های نمایشگاهی
 2. فروش اسپیس فریم
 3. ا جاره اسپیس فریم
 4. فروش و اجاره استیج
 5. فروش و اجاره غرفه نمایشگاهی
 6. ایستگاه صلواتی با اسپیس
 7. فروش واجاره چادر
 8. فروش واجاره اسپیس کارکرده یا اسپیس دست دوم
 9. پارتیشن نمایشگاهی
 10. اتصالات اسپیس فریم یا بست اسپیس فریم
 11. قاب بنر و…. .

.

ارسال بار اسپیس فریم و تجهیزات نمایشگاهی به استان خراسان رضوی  با توجه به حجم بار با ماشین ترانزیت و یا کامیون و خاور توسط باربری ایمن و مطمئن ( تیباکس ، ظریف بار ، پست و….) با قیمت مناسب هزینه حمل ارسال می شود.

میانگین: ۴٫۵ / ۵٫ تعداد: ۶

هیچ رای تا کنون! اولین نفری باشید که این پست را ارزیابی کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × 1 =