اسپیس فریم در اراک

ارائه ی خدمات اسپیس فریم در اراک

آشنایی با فروش اسپیس

در معماری و مهندسی سازه ، عملیات اجرایی برای فروش اسپیس یک فریم اسپیس یا ساختار فضایی یک سازه مستحکم ولی سبک است که از لایه های در هم تنیده با یک الگوی هندسی ساخته شده است. فروش اسپیس را می توان برای دهانه محوطه‌ای بزرگ با چند تکیه‌گاه درونی استفاده کرد. استواری یک فریم اسپیس به دلیل استحکام ذاتی مثلثی است که هسته آن را تشکیل می‌دهد. بار قطعات خمشی هر سازه به عنوان بارهای فشار در طول هر قطعه منتقل می شوند.ساده ترین شکل فروش اسپیس ، فروش یک اسلب افقی از هرم هایی در هم آمیخته از چهار ضلعی است که از سازه های آهنی یا لوله ۱۶ساخته شده است. یک حجم قوی تر از قطعات به هم پیوسته که در آن همه اجزا طول واحد دارند. از نظر فنی تر فروش اسپیس در حقیقت فروش یک ماتریس بردار ایزوتروپیک یا در یک واحد گفته می شود. تغییرات پیچیده تر طول شاخه ها را به منحنی ساختار کلی تغییر می دهد یا ممکن است اشکال هندسی دیگری را در خود جای دهد.
تعریف فروش اسپیس در ایران با توجه به گران شدن دیگر محصولات و مصالح و از طرف دیگر سادگی نصب و راه اندازی آن نسبت به موارد دیگری مانند داربست فلزی، اسپیس را در موقعیتی قرار داده است که طرفدارانش روز به روز بیشتر می شوند.  تعریف دیگری برای فروش اسپیس یا ساختار فضایی این است که یک ساختار کاملاً سفت و سخت و سبک ساخته شده از میان سازه های درهم تنیده در یک مکان ژئومتری است. چارچوب های فضایی می توانند در مناطق وسیع با چند پشتیبانی داخلی استفاده شوند. در اجاره اسپیس فریم معمولاً با استفاده از یک ماتریس سفت طراحی می شوند. اگر اتصالات به اندازه کافی سفت باشد، می توان از انحرافات کوچک زاویه ای گذر کرده و محاسبات را ساده تر کرد.

خدمات فروش اسپیس و یا اجاره اسپیس

خدمات فروش اسپیس و یا اجاره اسپیس  در شرکت تولیدی اسپیس سازان با بهره گیری از سال ها تجربه و متشکل از کادری مجرب و حرفه ای سالهاست در سراسر کشور به ارائه محصولات و خدمات حوزه اسپیس مشغول است. این مجتمع بزرگ با تولید و نصب و فروش اسپیس فریم در سرار ایران دارای نمایندگی های معتبر بوده و در عین حال آماده اعطای نمایندگی به شما هم وطنان گرامی می باشد. 

 ارائه ی خدمات اسپیس فریم در اراک

مجموعه اسپیس سازان آماده ارائه ی خدمات اسپیس فریم در اراک تمامی خدمت ها و عرضه محصولات متنوع در قالب فروش و اجاره اسپیس می باشد. این خدمات در سراسر استان مرکزی در اسرع وقت در دسترس تمام مشتریان گرامی خواهد بود. تمامی سفارشات مشتریان شرکت درشهر‌های استان شامل آشتیان، اراک، تفرش، خمین، خنداب، دلیجان، ساوه، شازند، کمیجان، مامونیه و محلات به راحتی می‌توانند از خدمات ما از جمله فروش اسپیس و اجاره اسپیس بهره ببرند.

 ارائه خدمات اسپیس فریم

مجموعه تولیدی و خدماتی ما با استفاده از کارشناسان متبحر در ارائه خدمات اسپیس فریم  خدمات متنوعی را عرضه می کند. این خدمات عبارتند از :

 1. فروش اسپیس فریم در هر متراژ و حجم ، نصب و پیاده سازی
 2. اجاره اسپیس فریم ها
 3. فروش و نصب غرقه برای نمایشگاه
 4. اجاره غرقه برای نمایشگاه
 5. ا جاره اسپیس فریم
 6. فروش استیج
 7. اجاره استیج
 8. فروش چادر در متراژ و طرح حای مختلف
 9. اجاره چادر
 10. فروش اتصالات اسپیس فریم
 11. فروش قطعات و انواع بست اسپیس فریم
 12. طراحی، تولید و نصب بنر اسپیس (قاب بنر)

این ها همه خدماتی است که در همه شهر های استان مرکزی ارائه می شود.

 

میانگین: ۵ / ۵٫ تعداد: ۴

هیچ رای تا کنون! اولین نفری باشید که این پست را ارزیابی کنید.

‫1 نظر ارسال شده در “اسپیس فریم در اراک

 1. جاوید العصر مراقبی :

  دوستان عزیز این سوله کی تونست کمک کنه به جمع آوری و سر پوشیده کردن فضای ما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 + 3 =