ارائه خدمات اسپیس فریم در اصفهان

ارائه خدمات اسپیس فریم در اصفهان

مجموعه تولیدی خدماتی اسپیس سازان ضمن معرفی خود به عنوان یکی از برترین تولیدی کنندگان اسپیس فریم در کشور آماده ارائه هرگونه خدمات از جمله فروش و اجاره و نصب سازه های اسپیس فریم در استان اصفهان می باشد . با افتخار خدمات فوق را به هموطنان عزیز در شهرهای این استان از جمله : اصفهان ، کاشان ، شاهین شهر ، خمینی شهر ، شهررضا و….. آماده ارائه و هر گونه خدمات اسپیس فریم همراه با چادر برزنتی و غرفه سازی در استان اصفهان می باشد.

تولیدی اسپیس سازان با ارسال اسپیس فریم به شهرهای استان اصفهان با این تونایی را دارد که با اعزام نیروهای متخصص و فنی ، تیم قوی اجرایی نصاب اسپیس ‌فریم در حال حاضر از لحاظ تولید و نصب اسپیس‌ فریم دارای توان بالایی در زمینه اجرا اسپیس ‌فریم در تمامی شهرهای اصفهان سازه اسپیس فریم را در این شهرها نصب نمایم.

شرکت تولیدی و خدمات اسپیس سازان این آمادگی را دارد که در اسرع وقت با ارسال اسپیس فرم از تهران به تمامی شهرهای اصفهان وارائه خدمات فروش اسپیس فرم و یا اجاره اسپیس فرم با شرح کلی زیر که از فعالیتهای شرکت تولیدی خدماتی اسپیس سازان میباشد در کمترین زمان در خدمت مشتریان می باشد:

 1. سازه های نمایشگاهی
 2. فروش اسپیس فریم
 3. ا جاره اسپیس فریم
 4. فروش و اجاره استیج
 5. فروش و اجاره غرفه نمایشگاهی
 6. ایستگاه صلواتی با اسپیس
 7. فروش واجاره چادر
 8. فروش واجاره اسپیس کارکرده یا اسپیس دست دوم
 9. پارتیشن نمایشگاهی
 10. اتصالات اسپیس فریم یا بست اسپیس فریم
 11. قاب بنر و…. .

.

ارسال بار اسپیس فریم و تجهیزات نمایشگاهی به اصفهان با توجه به حجم بار با ماشین ترانزیت و یا کامیون و خاور توسط باربری ایمن و مطمئن ( تیباکس ، ظریف بار ، پست و….) با قیمت مناسب هزینه حمل ارسال می شود.

میانگین: ۴٫۹ / ۵٫ تعداد: ۱۲

هیچ رای تا کنون! اولین نفری باشید که این پست را ارزیابی کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × چهار =