اسپیس فریم

اسپیس فریم(space frame) یک سازه نمایشگاهی محسوب میگردد. اسپیس فریم به دلیل زیبایی و استحکامی که دارا میباشد در حال حاضر یکی از پر طرفدارترین سازه های نمایشگاهی جهت ساخت و ساز غرفه لحاظ میگردد. اسپیس فریم به دلیل ساختار هندسی که دارا میباشد میتواند طرحهای گوناگون غرفه سازان جهت ساخت غرفه را برآورده سازد. اسپیس فریم توسط بست و قفل اسپیس فریم به یکدیگر متصل میگردد. سازه های نمایشگاهی تولیدی اسپیس سازان دارای کیفیت بالایی میباشند.

اسپیس فریم
اسپیس فریم

اسپیس فریم

یک عکس نمونه دیگر از سازه  اسپیس فریم  برای ساخت غرفه نمایشگاهی. اسپیس فریم برای غرفه داران مزایای بسیار زیادی را به وجود می آورد. اسپیس فریم برای ساخت غرفه نمایشگاهی بهترین گزینه از نظر قیمت نیز میباشد. اسپیس فریم با توجه به مزایایی که دارا میباشد غرفه اسپیس فریم را زیبا مینماید.

اسپیس فریم در چند سال اخیر جایگاه مهمی را در صنعت ساخت غرفه نمایشگاهی و مراسم تشریفاتی تبلیغاتی پیدا نموده است و از پر کاربردی ترین سازه های نمایشگاهی در ساخت و ساز های نمایشگاهی جهت غرفه سازی گردیده است. کاربرد عمده اسپیس فریم در ساخت و سازهای نمایشگاهی جهت ساخت غرفه و دیگر امور نمایشگاهی میباشد. اسپیس فریم دارای مزایایی میباشد که سبب گردیده این سازه نمایشگاهی مورد توجه اکثر شرکتهایی که ارائه خدمات نمایشگاهی میدهند قرار گیرد از جمله مزایای سازه اسپیس فریم وزن سبک،  زیبایی اسپیس فریم، سرعت بالای نصب جهت ساخت غرفه نمایشگاهی، تنوع سایز و اندازه اسپیس فریم، شکل و شمایل متفاوت اسپیس و قیمت ارزان اسپیس فریم میباشد این مزایا جزو کاربردی ترین خواص در ساخت و طراحی غرفه نمایشگاهی میباشد. اسپیس فریم دارای جایگاه ویژه‌ای در ساخت سالن های موقت جهت برگزاری نمایشگاهها و هم چنین همایشها میباشد.

اسپیس فریم نمایشگاهی در چند سال اخیر جزو برترین سازه نمایشگاهی میباشد. از جمله خواص اسپیس فریم میتوان به سبک بودن وزن آن و نصب و حمل آسان آن اشاره نمود. قیمت ارزان سازه نمایشگاهی اسپیس فریم آن را در بین دیگر سازه های نمایشگااهی متمایز نموده است. اسپیس فریم از نظر ساختار هندسی به گونه ای طراحی شده است که توسط آن بتوان سازههای نمایشگاهی مستحکمی را به وجود آورد. اسپیس فریم با توجه به نوع ساخت قادر به اجرای طرحهای مختلف میباشد. غرفه های نمایشگاهی ساخته شده توسط اسپیس فریم دارای تنوع در طراحی و زیبایی میباشند که با توجه به نوع استفاده غرفه توسط غرفه دار میتواند دارای شکل و شمایل مرتبط باشد.

اسپیس فریم را میتوان در انواع مختلفی تولید نمود.اسپیس فریم در نوع ساخت و طرح دارای مدل های متفاوتی میباشد. اسپیس فریم آبکاری شده مقاومت بالایی در برابر شرایط جوی دارا میباشد. اسپیس نمایشگاهی برترین سازه نمایشگاهی در ساخت غرفه ,تابلو بنر,نمایشگاه عکس,سالن های موقت و … میباشد. اسپیس فریم نمایشگاهی را میتوان در تمام نقاط نصب نمود. اسپیس فریم نمایشگاهی با نوع اتصال پیچ و مهره ای توسط بست اسپیس فریم به یکدیگر متصل میگردند.اسپیس فریم به راحتی توسط بست اسپیس فریم قابلیت اتصال و نصب را دارا میباشد. سازه اسپیس فریم قابلیت اجرا در تمام شرایط آب و هوایی را دارا میباشد. اسپیس فریم با توجه به وزن سبک آن قابل نصب در هر مکانی میباشد. اسپیس فریم نمایشگاهی دارای وزن کم و مقاومت بالا میباشد.سازه نمایشگاهی اسپیس سازان دارای مقاومت و ایستایی بالایی جهت ساخت غرفه نمایشگاهی در فضای باز میباشد. اسپیس سازان با تولید انبوه اسپیس فریم اسپیس را با کمترین قیمت در اختیار مشتریان قرار میدهد. با در نظر گرفتن قابلیت های مهم اسپیس فریم در حال حاضر به اسپیس میتوان به بهترین سازه نمایشگاهی  اشاره نمود.

اسپیس سازان با در نظر گرفتن سلایق مشتریان انواع اسپیس فریم را تولید کرده و در بازار عرضه مینماید. اسپیس سازان قادر به تولید انواع اسپیس فریم نمایشگاهی در طرح های مختلف میباشد. اسپیس فریم دارای وزن کم میباشد. کاربرد اسپیس فریم در زمینه های مختلفی میباشد یکی از این گزینه ها ساخت سوله میباشد. برای دیدن عکس اسپیس فریم به قسمت گالری وب سایت اسپیس سازان مراجعه نمایید. اسپیس فریم را میتوان در کمترین زمان نصب و به بهره برداری رساند. اسپیس فریم دارای خاصیت ایستایی میباشد. با در نظر گرفتن ساختار اسپیس فریم و بکار گیری خلاقیت توسط اسپیس فریم میتوان انواع سازه های نمایشگاهی را ساخت. اسپیس فریم با دارا بودن مقاومت بالا یک سازه نمایشگاهی ایده ال جهت ساخت غرفه محسوب میگردد. اسپیس فریم یکی از بهترین فریم ها در بین سازه های نمایشگاهی میباشد. اسپیس فریم با ساختار فیزیکی هندسی خود امکان به وجود آوردن سازه و غرفه های نمایشگاهی زیبایی را فراهم میسازد. اسپیس فریم را می توان به چند مدل هندسی تولید کرد و این امر باعث شده که اسپیس فریم کاربرد زیادی در استفاده آن داشته باشد.

اسپیس فریم

در زیر یک نمونه از عکس اسپیس فریم برای شما قرار داده شده است. برای دیدن عکسهای بیشتر اسپیس فریم به قسمت گالری مراجعه نمایید.

اسپیس فریم با نوع ساختی که دارا میباشد دارای استحکام و مقاومت بالایی میباشد.

با توجه به تنوع کاربرد و استفاده از اسپیس فریم نمایشگاهی با استفاده از خلاقیت میتوان سازه های زیبا و غرفه های نمایشگاهی مختلفی را با اسپیس فرم ساخت.اسپیس فریم با در نظر گرفتن زیبایی و استحکام موردتوجه پیمانکاران قرار گرفته است.

برای دیدن گالری عکس به قسمت گالری عکس اسپیس فریم مراجعه نمایید.

لطفا جهت مشاوره یا سفارش سازه اسپیس فریم با شماره ۶۵۴۱۳۶۷۶-۰۲۱ تماس حاصل فرمایید.

[تعداد: 5   میانگین: 4.2/5]