انبارها و سالن های صنعتی با اسپیس فریم

سوله موقت

سالن های صنعتی با اسپیس فریم

انبار ها و سالن های صنعتی با اسپیس فریم به چه دردی می خورند:

انبارها و سالن های صنعتی با اسپیس فریم چگونه هستند:

این مقاله در راستای چگونگی و کار آمدی انبارها و سالن‌های صنعتی با اسپیس فریم، نگارش شده است. انبارها و سالن‌های صنعتی با اسپیس فریم، در عرصه‌های مختلفی مورد استفاده قرار می گیرند. بهتر است که قبل از پرداختن به نحوه‌ی عملکرد و کارایی انبارها و سالن‌های صنعتی با اسپیس فریم، کمی درمورد اسپیس فریم‌ها صحبت کنیم. اسپیس فریم در واقع سازه‌های محکم و سودمندی می‌باشند که از آن‌ها انواع غرفه، اتاقک‌ها و غیره را درست می‌کنند. سازه‌های اسپیس فریم به صورت‌های مختلف هندسی ساخته شده‌اند که بسیار منظم بوده و به صورت کاملا متحد با هم یک سازه‌ی بزرگ مانند انبارها و سالن‌های صنعتی با اسپیس فریم را تشکیل می دهند. طراحی این سازه‌های به صورتی است که وزن تمام اسپیس فریم‌ها روی یک نقطه متمرکز نشود و به صورت یکنواخت پخش گردد. علت اصلی استحکام و مقاومت انبارها و سالن‌های صنعتی با اسپیس فریم، این طراحی ویژه است. معمولا از اسپیس فریم‌ها برای ساخت غرفه‌ها استفاده می کنند. زیرا غرفه‌ها به صورت دائمی نبوده و باید قابل تحرک باشد. غرفه‌ها، قاب بنر‌ها، اتاق‌های استریل برای ورودی مکان‌های عمومی، انبارها و سالن‌های صنعتی با اسپیس فریم و سایر وسیله‌ها همگی به وسیله‌ی اسپیس فریم ساخته می‌شوند و کاربرد اسپیس فریم در آن‌ها بسیار مناسب و کارآمد است. ابعاد سازه‌ی مورد نظر می‌تواند به صورت دلخواه مشتری باشد و قبل از خرید آن را سفارش دهد تا تولید کنندگان بتوانند به راحتی سایزهای مختلف را برای او تولید نمایند. البته در بازار به صورت پیش فرض ابعاد و سایزهای خاصی وجود دارد.

مزیت های استفاده از انبارها و سالن‌های صنعتی با اسپیس فریم:

انبارها و سالن‌های صنعتی ساخته شده با اسپیس فریم، دارای مزایای ویژه‌ای می‌باشد که انبار‌های آجری و سیمانی از این مزایا بی‌بهره هستند. از مزیت‌های استفاده از اسپیس فریم می‌توان به موارد ذکر شده در زیر اشاره نمود:

قیمت مناسب: بی شک ساخت انبار‌های بزرگ با مصالح ساختمانی بسیار هزینه بر است. استفاده از تیر آهن و شیروانی خود به تنهایی کلی صرف هزینه می‌خواهد. به همین جهت بهتر است که از انبارها و سالن های صنعتی با اسپیس فریم استفاده نماییم. قیمت ساخت سازه با اسپیس فریم بسیار ارزان تر و مقرون به صرفه‌تر است. این امر در حالی است که هر دو از یک کیفیت و مقاومت بهره مند می باشند.

سرعت ساخت: استفاده از اسپیس فریم باعث می شود تا در ساخت سازه ما مدت زمان بسیار کوتاهی را صرف نماییم. زمان لازم برای ساخت انبارها و سالن‌های صنعتی با مصالح ساختمانی بسیار زیاد می‌باشد. لذا بهتر است که برای صرفه‌جویی در زمان از انبارها و سالن‌های صنعتی با اسپیس فریم استفاده نماییم.

ساخت سازه به صورت موقت: یکی از مزیت‌هایی که انبارها و سالن‌های صنعتی با اسپیس فریم دارند این است که می توان آن ها را به صورت موقت داشت. برای مثال ممکن است که شما انبارها و سالن های صنعتی را برای مدت زمان کوتاهی نیاز داشته باشید. به همین جهت نمی توانید با صرف هزینه برای ساخت انبارها با مصالح ساختمانی به خود ضرر بزنید. به همین دلیل استفاده از انبارها و سالن‌های صنعتی با اسپیس فریم برای شما بسیار مناسب می‌باشد. در ضمن گفته‌های ذکر شده باید اضافه نماییم که برخی می توان اسپیس فریم ها را اجاره نمود. اجاره‌ی انبارها و سالن های صنعتی با اسپیس فریم بسیار مقرون به صرفه و کم هزینه است.

قابلیت جا به جایی: انبارها و سالن‌های صنعتی با اسپیس فریم قابلیت جا به جایی را دارند. از این رو به راحتی می‌توان آن‌ها باز کرد و به محل دیگر برد. قابلیت جا به جایی خود از مهم ترین ویژگی‌های خوب انبارها و سالن‌های صنعتی با اسپیس فریم می باشد.

چرا از انبارها و سالن‌های صنعتی با اسپیس فریم استفاده کنیم:

انبارها و سالن‌های صنعتی، یکی از مکان‌های مهم است که برخی از افراد به آن نیاز پیدا می‌کنند. مقاومت و استحکام این مکان‌ها بسیار حائز اهمیت است. استفاده از انبارها و سالن‌های صنعتی با اسپیس فریم، دارای مزیت‌های ویژه ای است که در بالا نیز به آن اشاره شد. زمان، پول، کیفیت از مهم ترین معیارها برای خرید هر وسیله‌ای است. از این رو انبارها و سالن‌های صنعتی با اسپیس فریم به خاطر داشتن این سه معیار مهم در خرید، می توانند نسبت به انبار ها و سالن ها با مصالح ساختمانی برتری داشته باشند.

میانگین: ۵ / ۵٫ تعداد: ۲

هیچ رای تا کنون! اولین نفری باشید که این پست را ارزیابی کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 4 =