فروش بست اسپیس فریم

فروش بست اسپیس فریم توسط اسپیس سازان

اسپیس فریم ها توسط بست اسپیس فریم به یکدیگر متصل میگردند. بست اسپیس فریم یا به عبارتی دیگر اتصالات اسپیس طوری طراحی و تولید میگردد که از بست اسپیس فریم بتوان به راحتی جهت نصب اسپیس و اتصال اسپیس استفاده نمود. فروش بست اسپیس یا همان اتصالات اسپیس فریم به همراه پیچ و مهره صورت میگردد .شما برای خرید بست اسپیس میتوانید هم به صورت آنلاین و یا تماس با اسپیس سازان اقدام به خرید اتصالات اسپیس یا همان بست اسپیس نمایید.فروش بست و اتصالات اسپیس به صورت عمده و خورد انجام میگردد.

مشخصات بست و اتصالات اسپیس :

بست اسپیس از ورق های ۳ میل تولید میگردند که این ضخامت ورق موجب سختی بالای بست اسپیس فریم میگردد. بست اسپیس توسط پیچ آلن ۶ و مهره ۶ به یکدیگر متصل میگردند. اسپیس فریم در هر نقطه اتصال حداقل به دو عدد بست اسپیس یا همان قفل اسپیس نیاز دارد.برای بست پیچ اسپیس باید از آچار اسپیس استفاده نمود.

درصورت اجاره اسپیس فریم مشتریان دیگر احتیاجی به خرید بست اسپیس فریم یا گیره اسپیس ندارند. بست اسپیس یا گیره اسپیس موجب وصل کردن و اتصال  اسپیس فریم ها به یکدیگر میگردد. بست های اسپیس تولیدی ما دارای کنیک بوده و همین دلیل باعث بسته شدن قفل آسان میگردد.گیره اسپیس فریم به صورت جفتی میباشد.

بست اسپیس فریم

بست اسپیس

فروش بست اسپیس فریم

انواع بست و اتصالات اسپیس فریم:

اتصالات اسپیس فریم در حال حاضر یک نوع می‌باشدکه به آن اتصال اسپیس گفته می‌شود. نام دیگر بست اسپیس ,اتصال اسپیس فریم می‌باشد. نام اتصال اسپیس به این منظور در مورد بست استفاده میگردد چون که اتصال اسپیس ,باعث اتصال اسپیس فریم ها به یکدیگر می‌گردد.

اتصالات استاندارد اسپیس فریم:

شما برای اتصال اسپیس فریم حتما باید از اتصالات استاندارد اسپیس استفاده نمایید. دلیل این توصیه این می‌باشد که در صورت استفاده نکردن از اتصالات استاندارد امکان وارد شدن خسارات جانی و مالی به شما و کسانی که از سازه استفاده می‌کنند وجود دارد. مشتریان محترم اسپیس سازان با خیالی آسوده می‌توانند در کنار خرید اسپیس از این مجموعه از اتصالات درجه یک تولیدی اسپیس سازان استفاده نمایند.

کاربردهای اتصالات اسپیس فریم:

۱- اتصال اسپیس فریم در جهت های مختلف

۲- استفاده از اتصالات اسپیس جهت اتصال چادر به اسپیس فریم

۳- نصب ام دی اف و نئوپان به اسپیس فریم توسط اتصالات اسپیس فریم

۴- نصب کابل و هولدر چراغ به اسپیس توسط اتصالات اسپیس فریم

قیمت فروش بست و اتصالات اسپیس فریم :

قیمت اتصالات اسپیس فریم یا قیمت بست اسپیس فریم با پیچ و مهره : ۶۰۰۰ تومان

قیمت اتصالات اسپیس فریم یا قیمت بست اسپیس بدون پیچ و مهره : ۲۵۰۰ تومان