تلفن : 76 136 654 - 021   همراه : 8126856-0912      |    فروشگاه     

اسپیس فریم

قیمت اسپیس فریم

اسپیس سازان 06 ارديبهشت 1395

قیمت اسپیس فریم (frame price)

قیمت اسپیس فریم بسته به قیمت مواد اولیه اسپیس دارای قیمت متفاوت میباشد. برای قیمت اسپیس فریم بااسپیس سازان تماس گرفته واز قیمت اسپیس مطلع گردید.قیمت اسپیس فریم با قیمت مواد اسپیس فریم تعیین میگردد.قیمت اسپیس به قیمت متریال اسپیس در هر متر اسپیس بستگی دارد.قیمت فروش اسپیس از قیمت دیگر سازه ها ارزان تر میباشد.قیمت داربست از اسپیس ارزان تر میباشد.قیمت ارزان اسپیس فریم اسپیس را جزو انتخاب اول مشتریان قرار داده.برای ساخت غرفه ارزان قیمت از اسپیس میتوان بهره برد.در صورتیکه در ساخت اسپیس از مواد ارزان قیمت استفاده گردد قیمت اسپیس ارزان میشود.

قیمت اسپیس

اسپیس سازان با دارا بودن کارخانه تولید اسپیس فریم سازه اسپیس فریم را با قیمت ارزان در اختیار مشتریان قرار میدهد.اسپیس فریم های تولیدی اسپیس سازان داری قیمت ارزان و کیفیت بالا میباشد.

قیمت اسپیس فریم، قیمت اسپیس، لیست قیمت اسپیس، لیست قیمت اسپیس فریم نمایشگاهی، قیمت اجاره اسپیس فریم، قیمت فروش اسپیس فریم، قیمت هر متر اسپیس فریم

قیمت اسپیس فریم

 

 ردیف  نوع اسپیس فریم  قیمت اسپیس فریم  متریال  مدل
 1  قیمت اسپیس فریم معمولی طرح z قیمت 32000 تومان  لوله 16*1 مسوار 5  z
 2  قیمت اسپیس فریم معمولی طرح زیگزال قیمت 32000 تومان  لوله 16*1 مسوار 5  zik
 3 قیمت اسپیس فریم پر رکاب قیمت 34000 تومان  لوله 16*1 مسوار 5  zp
 4 قیمت اسپیس فریم لوله ای قیمت 36000 تومان  لوله 16*1 خاموت 16*90  L
 5 قیمت اسپیس فریم کرو قیمت 38000 تومان  لوله 16*1 مسوار 5  L
6 قیمت اسپیس فریم 30*30      

 

 قیمت اسپیس

مشتریان خرید اسپیس برای دریافت آخرین قیمت اسپیس فریم میتوانند استعلام قیمت اسپیس فریم را از قسمت فروش اسپیس سازان دریافت نمایند. قیمت اسپیس فریم‌های تولید اسپیس سازان با توجه به تولید انبوه اما با کیفیت ,بسیار ارزان قیمت ارائه میگردد.

 

قیمت اسپیس فریم

 یکی از سوالات مشتریان تفاوت قیمت اسپیس فریم در مدلهای متفاوت میباشد قیمت اسپیس فریم نمایشگاهی با توجه به چندین معیار که در قیمت تمام شده اسپیس فریم نقش دارد تعیین میگردد که به شرح آن میپردازیم:

1 - چرا قیمت اسپیس فریم نمایشگاهی دارای نوسان میباشد؟

در زیر به مواردی که باعث نوسان قیمت اسپیس فریم میباشد اشاره میگردد

  1. قیمت آهن
  2. قیمت مواد آبکاری

2 – چه عواملی در قیمت اسپیس تاثیر میگذارد:

 الف. نوع آهن استفاده شده در ساخت اسپیس یکی از عوامل تعیین قیمت میباشد.

 ب.نوع مواد آبکاری به کار رفته در قیمت اسپیس تاثیر مستقیم دارد.

ج. نوع جوش در قیمت اسپیس موثر است.

به طور کلی میتوان این توضیح را برای عوامل تعیین قیمت اسپیس فریم در نظر گرفت:

قیمت آهن که دارای قیمتی متغییر میباشد باعث تعیین قیمت اسپیس فریم میگردد. قیمت اسپیس فریم با توجه به قیمت مواد اولیه به کار رفته در اسپیس فریم تعیین میگردد.قیمت اسپیس فریم با توجه به کیفیت ساخت مشخص میگردد.یکی دیگر از عوامل تعیین قیمت اسپیس فریم قیمت سیم جوش میباشد.

فروش اسپیس فریم

اسپیس سازان 09 مرداد 1397

فروش اسپیس فریم نمایشگاهی

اسپیس سازان در انواع متفاوتی اسپیس فریم تولید میکند. اسپیس سازان داربست نمایشگاهی جدید اسپیس فریم را به طور مستقیم به مشتریان خرید اسپیس جهت فروش عرضه می نماید. اسپیس فریم های تولید شده در صنایع اسپیس سازان از بهترین نوع مواد اولیه ساخته می شود و در ساخت اسپیس فریم در قسمت اتصالات اسپیس از جوش co2 استفاده میگردد که نسبت به جوش برق دارای مقاومت زیادتری در ساخت اسپیس میباشد برای پوشش بیرونی داربست نمایشگاهی اسپیس فریم از رنگ کوره ای و آبکاری توسط نیکل و کروم میتوان استفاده کرد البته سیستم آبکاری مقاومت بیشتری نسبت به سیستم رنگ کوره ای دارا میباشد. اسپیس فرم های تولیدی اسپیس سازان قابلیت اجرا انواع غرفه نمایشگاهی در فضای باز و داخل سالن را دارا میباشد. از سازه اسپیس فریم که یک سازه نمایشگاهی محسوب میگردد میتوان کلیه امور نمایشگاهی از جمله ساخت غرفه بندی نمایشگاهی و قاب بنر را به دو حالت اجاره ای و فروش سازه اجرا نمود هم چنین توسط اسپیس فریم میتوان سازه های نمایشگاهی مختلفی را از جمله غرفه نمایشگاهی به وجود آورد.فروش اسپیس فریم با قیمت ارزان در اسپیس سازان با کارشناسان فروش اسپیس میباشد.قیمت فروش اسپیس فریم اسپیس سازان با ارزان ترین قیمت اسپیس محاسبه میگردد.

فروش اسپیس فریم
اسپیس فریم

در قسمت خاموت اسپیس فریم میتوان طرح زیگزال و زد را اجرا نمود. اسپیس فریم از جمله سازه های نمایشگاهی میباشد که استفاده بسیار زیادی در ساخت غرفه دارد اسپیس فریم با داشتن قابلیت اتصال توسط بست اسپیس فریم به یکدیگر در حداقل زمان قابل اجرا میباشد. اسپیس فریم میتواند طرح طراحان غرفه ساز را عملی نماید. اسپیس فریم با دارا بودن اندازه های مختلف و لیست ابعاد قابلیت ساخت غرفه های نمایشگاهی را در ابعاد متفاوت دارا میباشد. اسپیس سازان با بهره گیری از نیروهای مجرب در ساخت اسپیس فریم بهترین نوع اسپیس فریم را تولید می نماید. اسپیس فریم قابلیت ایستایی بالایی را داشته که همین دلیل این خاصیت را به اسپیس فریم میدهد که از آن بتوان در فضای باز توسط آن غرفه نمایشگاهی و دیگر سازه های نمایشگاهی از قبیل قاب بنر و سن(استیج)را ساخت البته اسپیس فریم دارای کاربردهای زیادی میباشد من جمله ساخت فضاها موقت. اسپیس فریم های تولیدی شرکت اسپیس سازان به دلیل تولید انبوه دارای ارزانترین قیمت میباشد هم چنین اسپیس فریم دارای لیست قیمت اسپیس فریم میباشد.

برای خرید داربست نمایشگاهی اسپیس فریم میتوانید با قسمت فروش اسپیس فریم تماس بگیرید. اسپیس فریم به دلیل نصب راحت و سریع یکی از سازه های نمایشگاهی پر کاربرد در صنعت غرفه سازی میباشد. فروش اسپیس فریم از جمله فعالیتهای این گروه صنعتی میباشد. اسپیس فریم به دلیل سرعت بالا در مونتاژ و دمونتاژ یکی از پر طرفدار ترین سازه های نمایشگاهی میباشد. اسپیس سازان کیفیت محصولات تولیدی خود را به حداکثر رسانده است. اسپیس فریم دارای ساختاری مهندسی از لحاظ مقاومت میباشد. اسپیس فریم نمایشگاهی در کمترین زمان قابل ساخت میباشد.اسپیس فریم های تولید شرکت اسپیس سازان دارای گارانتی کیفیت و ضمانت ارزانترین قیمت میباشند.قیمت اسپیس در شرکت اسپیس سازان ارزانترین قیمت میباشد.قیمت سازه اسپیس بسته به نوع مواد به کار رفته در اسپیس متفاوت میباشد.قیمت هر متر اسپیس فریم در مدل ساخت اسپیس میباشد.با تماس با اسپیس سازان شما میتوانید لیست قیمت اسپیس فریم را در اختیار داشته باشید.لیست قیمت اسپیس فریم در طرح های مختلف قابل ارسال میباشد.

فروش اسپیس فریم
فروش اسپیس فریم

در حال حاضر به دلیل نوسانات قیمت مواد اولیه قیمت اسپیس فریم دچار نوسان میباشد برای اطلاع از قیمت فروش اسپیس فریم وبست اسپیس فریم شما میتوانید با تلفن های زیر تماس بگیرید.

 021-65413676-0912-2342596

گروه صنعتی اسپیس سازه با در اختیار داشتن کارخانه تولید سازه نمایشگاهی اسپیس فریم آمادگی دارد تا با تولید انبوه اسپیس فریم و فروش اسپیس فریم (space frame) در ابعاد و رنگهای مختلف و قدرت تولید بالا سازه اسپیس فریم و کمترین قیمت اسپیس در حداقل زمان ممکن نسبت به تامین سفارشات مشتریان در متراژ زیاد اقدام نماید. بکار گیری از بهترین مواد اولیه در ساخت سازه اسپیس فریم و استفاده از برترین ابزار ساخت اسپیس فریم محصولات اسپیس سازان را در بازار شاخص نموده است. در حال حاضر اسپیس فریم های تولیدی شرکت اسپیس سازان دارای بالاترین کیفیت و ارزانترین قیمت در کشور میباشند.

گروه صنعتی اسپیس سازان با در اختیار داشتن اسپیس فریم های آماده در اندازه های متفاوت این آمادگی را دارد در هر زمان نسبت به تامین صورتهای سفارش اسپیس فریم شما با مناسبترین قیمت اسپیس اقدام نماید.

فروش غرفه اسپیس فریم
غرفه اسپیس فریم

فروش اسپیس فریم (space frame) و بست اسپیس فریم به صورت کلی و جزئی با قیمت ارزان صورت میگیرد. سازه نمایشگاهی اسپیس فریم در دو نوع آبکاری و رنگی تولید میگردد. بست و قفل اسپیس فریم های تولیدی اسپیس سازه به صورت پروانه ای تولید میگردند که قابلیت نصب را در حالات مختلف اسپیس فریم دارا میباشد.ا سپیس فریم ها دارای طرح و انداز های متفاوتی میباشند که قابلیت تولید اسپیس فریم در ابعاد خاص نیز امکان پذیر میباشد. نصب اسپیس فریم توسط بست مخصوص اسپیس فریم انجام میگردد. خرید اسپیس فریم نمایشگاهی برای اشخاصی که از اسپیس فریم به طور مداوم استفاده می نمایند مرقون به صرفه میباشد. فروش اسپیس فریم نمایشگاهی توسط اسپیس سازه در حداقل زمان ممکن با قیمت ارزان انجام میگیرد. ساخت و تولید سریع اسپیس فریم نمایشگاهی از اهم مزایای آن میباشد.اسپیس سازان با بهره گیری از آخرین تکنولوژی صنعت جوش اسپیس فریم با کیفیت را به مشتریان عرضه میدارد.اسپیس سازان تمامی اسپیس فریم های فروخته شده به مشتریان خود را با قیمت مناسب خریداری مینماید.

برای اطلاعات بیشتر در خصوص فروش اسپیس در شرکت تولیدی اسپیس سازان به قسمت درباره اسپیس سازان مراجعه نمایید.

اسپیس سازه به افراد فعال در تمامی شهرستانها نمایندگی فروش اسپیس فریم واگذار مینماید.

فروش اسپیس
اسپیس

فروش سازه اسپیس فریم در متراژ بالا با قیمت ارزان تر عرضه میگردد. برای اطلاع از اندازه اسپیس به قسمت ابعاد اسپیس فریم و برای اطلاع از قیمت اسپیس فریم به منو قیمت اسپیس مراجعه نمایید فروش اسپیس فریم در کمترین زمان ممکن میباشد.اسپیس فریم با قیمت مناسب و ارزان بهترین متریال برای ساخت غرفه میباشد.قیمت اسپیس فریم در انواع مختلف اسپیس متفاوت میباشد.

-فروش اسپیس فرم  با انواع رنگی و آبکاری در اختیار مشتریان با کمترین و ارزان ترین قیمت میباشد.

-فروش اسپیس فریم و نصب آن در تمام نقاط ایران با کمترین قیمت اسپیس امکان پذیر می باشد.قیمت فروش اسپیس فریم با توجه به نوع اسپیس تعیین میگردد.

لطفا جهت فروش اسپیس فریم و استعلام قیمت اسپیس نمایشگاهی و دریافت لیست قیمت اسپیس فریم با شماره 65413676-021 قسمت فروش شرکت اسپیس سازان تماس حاصل فرمایید.

فروش اسپیس فریم بسته به نیاز مشتریان با انواع مختلف اسپیس فریم با تنوع قیمت اسپیس انجام میگردد.محاسبه قیمت فروش اسپیس فریم با واحد متر طول انجام میشود.خرید و فروش اسپیس فریم نمایشگاهی با توجه به طرح اجرایی مشتریان محاسبه میگردد.قیمت فروش اسپیس فریم هر متر طول 28000 تومان طبق لیست قیمت فروش اسپیس میباشد.قیمت فروش بست اسپیس فریم طبق لیست قیمت اسپیس سازان 2000 تومان میباشد. قیمت هر متر اسپیس 28000 تومان و قیمت اسپیس فریم دست دوم از 12000 تومان میباشد. قیمت اسپیس دسته دوم با توجه به کیفیت آن قیمت گذاری میگردد. قیمت خرید اسپیس از متری 8000 تومان میباشد.قیمت اسپیس فریم نمایشگاهی با توجه به جنس آن از متری 22000 تومان میباشد.قیمت اسپیس نمایشگاهی بابت هر متر طول اسپیس تعیین میگردد.برای اطلاع از از لیست قیمت تماس بگیرید.

   اسپیس سوله طراحی و اجرای سوله اسپیس فریم در فضای باز به همراه چادر از دیگر خدمات گروه تولیدی اسپیس سازان.فروش سازه اسپیس فریم جهت ساخت سوله و سالن با انواع روکش در شرکت اسپیس سازان انجام میگردد.

قوانین و مقررات

اسپیس سازان 29 آبان 1397
قوانین عمومی
  همه قوانین شرکت تولیدی اسپیس سازان منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف‌کننده است و متعاقباً کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. چنانچه تغییری در قوانین صورت گیرد در همین قسمت از سایت اعلام خواهد شد . قوانین اختصاصی شرکت اسپیس سازان، قوانین ثبت سفارش و خرید، ارسال کالا و هزینه ارسال، برگشت کالا (مرجوعی) و قوانین مربوط به حفظ حریم شخصی می‌باشند که لازم است مشتریان پیش از خرید یا عضویت در سایت اسپیس سازان، تمامی آن‌ها را مطالعه نمایند.
 
قوانین ثبت سفارش و خرید
 
ثبت سفارش و استعلام:
با توجه به این‌که موجودی و قیمت اسپیس فریم شرکت تولید اسپیس سازان در طول زمان در حال تغییر می‌باشند، برای انجام خرید لازم است مشتریان ابتدا استعلام قیمت و موجودی نمایند.
 
 
نهایی کردن خرید:
بعد از طرف کارشناسان ما برای شما پیش فاکتور صادر میگردد. بعد از تایید پیش فاکتور از سوی شما مبلغ فاکتور پرداخت می‌گردد.
پس از ورود به‌حساب کاربری خود و انتخاب کالاهای موردنظر و اضافه کردن آن به سبد خرید مرحله ثبت خرید و پرداخت صورت می‌گیرد. اگر پیش از وارد شدن به‌حساب کاربری خود در سایت اسپیس سازان کالاهای موردنظرتان را به سبد خرید اضافه کرده باشید، باید در مرحله «ورود به سایت» با واردکردن نام کاربری و رمز عبور خود، وارد سایت ‏‌شوید. اگر عضو سایت اسپیس سازان نیستید می‌‏‏توانید به‌راحتی در چند ثانیه و با واردکردن ایمیل و مشخصات فردی خود، حساب کاربری خود را ایجاد کرده و سپس سبد خرید خود را ثبت کنید. پس از تکمیل مراحل خرید، سفارش شما ثبت و آماده پردازش خواهد شد.
نکته ۱: اگر می‌خواهید بدون ثبت‌نام در سایت خرید کنید باید تمام اطلاعات درخواستی را وارد کنید.
نکته ۲: در شهر تهران و شهرستان پرداخت‌ به‌صورت اینترنتی به صورت کامل یا پیش پرداخت انجام می‌گیرد.
نکته3: اگر قیمت محصولی با قیمت روز بازار اختلاف فاحشی داشته باشد و یا  از جانب اسپیس سازان اشتباه وارد شده باشد، اسپیس سازان امکان لغو آن خرید را دارا میباشد و مبلغ مورد نظر به مشتری عودت داده خواهد شد.
قوانین ارسال کالا و هزینه ارسال
ثبت سفارش در سایت اسپیس سازان در تمامی ساعات اداری هفته امکان‌پذیر است. ارسال سفارش نیز در تمامی روزهای هفته انجام می‌گیرید.
 
   در شهر تهران و شهرستان
تحویل سفارش‌ها، مطابق با بازه زمانی دو الی سه روز کاری و هزینه ارسال به عهد مشتری می‌باشد.
 
نکته:
1- بعد از نهایی کردن سفارش این امکان برای کاربر فراهم‌شده است تا روز و بازه‌ی زمانی ارسال سفارش خود را انتخاب نماید و خرید خود را در زمان انتخابی تحویل بگیرد.
2- پس از تحویل سفارش به باربری، زمان تقریبی دریافت سفارش ارسالی بنا به محدوده جغرافیایی و مقصد سفارش بین 1 تا 4 روز کاری است.
 
 
 
قوانین برگشت کالا(مرجوعی)
طبق ماده 37 قانون تجارت الکترونیکی در هر معامله از راه دور مصرف‌کننده باید حداقل هفت روز کاری، وقت ‌برای انصراف (‌حق انصراف) از قبول خود بدون تحمل جریمه یا ارائه دلیل داشته باشد.‌ تنها هزینه تحمیلی بر مصرف‌کننده، هزینه بازپس فرستادن کالا خواهد بود تنها هزینه تحمیلی بر مصرف‌کننده هزینه باز پس فرستادن كالا خواهد بود . (هزینه باز پس فرستادن کالا تنها در صورت انصراف از خرید بدون معیوبی کالا می‌باشد در موارد غیر که متعاقباً اعلام خواهد شد هزینه آن نیز بر عهده شرکت اسپیس سازان خواهد بود.)
شروع اعمال حق انصراف به ترتیب زیر خواهد بود :
الف) درصورت فروش كالا، از تاریخ تسلیم كالا به مصرف‌کننده و درصورت فروش خدمات، از روز انعقاد
توجه 1: انصراف از خرید و درخواست مرجوعی به کالایی تعلق می‌گیرد که باز نشده باشد، هیچ‌گونه دخل و تصرف، باز کردن بسته‌بندی اولیه، پلمب، برچسب‌ها و حتی نایلون وکیوم و شیرینک، امکان مرجوع کردن را از بین خواهد برد حتی اگر از کالا استفاده‌نشده باشد. همچنین اگر کالا به‌ همراه هدیه فروخته‌شده باشد، بازگرداندن هدیه همراه آن نیز الزامی است .
توجه 2: طبق ماده 41 قانون تجارت الکترونیکی تأمین‌کننده می‌تواند كالا یا خدمات مشابه آنچه را كه به مصرف‌کننده وعده كرده تحویل یا ارائه نماید مشروط بر آن‌که قبل از معامله یا در حین انجام معامله آن را اعلام كرده باشد .
توجه 3: در موارد زیر طی 24 ساعت پس از دریافت کالا باید به واحد خدمات پس از فروش اسپیس سازان اطلاع داده شود تا مشمول مرجوعی کالا شود.
1- آسیب‌دیدگی در اثر حمل‌ونقل، ایجاد شده باشد . در صورت تائید ، شرکت حمل‌کننده مسئولیت جبران خسارت را خواهد پذیرفت. عودت زمانی صورت می‌گیرد که کارتن بسته‌بندی کالا به صورت قبل موجود باشد و هیچ‌گونه آسیبی به آن وارد نشده باشد در غیر این صورت امکان عودت وجود ندارد.
2- آسیب‌دیدگی یا ایراد فیزیکی و ظاهری داشته باشد. عودت زمانی صورت می‌گیرد که کارتن بسته‌بندی کالا به صورت قبل موجود باشد و هیچ‌گونه آسیبی به آن وارد نشده باشد در غیر این صورت امکان عودت وجود ندارد.
3- اگر کالای خریداری شده از نظر مشخصات یا ظاهر فیزیکی با اطلاعات وب‌سایت مغایرت داشته باشد . وجود مغایرت برمبنای مشخصات کالا و مشخصات فنی ثبت‌شده در وب‌سایت است. ممکن است عکس ظاهری دارای جزئیات اندکی با کالای اصلی داشته باشد. اگر تشخیص مغایرت از روی بسته‌بندی امکان‌پذیر است از باز کردن بسته خودداری شود.
توجه 4: در موارد زیر طی 7 روز پس از دریافت کالا باید به واحد خدمات پس از فروش اسپیس سازان اطلاع داده شود تا مشمول مرجوعی کالا شود.
1- اگر کالای خریداری شده، ایراد یا اشکال فنی داشته باشد . عودت زمانی صورت می‌گیرد که کارتن بسته‌بندی کالا به صورت قبل موجود باشد و هیچ‌گونه آسیبی به آن وارد نشده باشد در غیر این صورت امکان عودت وجود ندارد.
2-این سرویس اشکال‏‏‌های فنی و ظاهری (شکستگی، خط و خش و مانند آن روی بدنه کالا و قطعات تزئینی) که در اثر استفاده نادرست کاربر از کالا ایجاد شود را شامل نمی‏‏‌شود. استفاده نادرست پس از تحویل کالا مواردی مانند حمل‌ونقل و جابجایی، نصب و راه‌اندازی، تنظیمات، کاربرد غیرمعمول، نگهداری و استفاده‌ی غیر و متفاوت با توصیه سازنده کالا (قیدشده در دفترچه راهنمای کالا) را شامل می‌شود.

 

قوانین حفظ حریم خصوصی مشتریان
حفظ حریم خصوصی افراد حقیقی و حقوقی برای اسپیس سازان از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. بدین منظور اسپیس سازان تعهد دارد تا از حریم خصوصی کاربر حفاظت کرده و از هر فناوری جدیدی در راستای ایجاد بستری امن برای کاربران خود استفاده کند . به این منظور جهت خرید، ثبت سفارش و پیگیر‌ی‌های بعدی برای ارسال سفارش‌ها و قطعیت ثبت سفارش، طبق قوانین مندرج در سایت، اطلاعاتی را از کاربران خود درخواست می‌کند. تمامی اطلاعاتی که مشتری در پروفایل خود ثبت می‌کند، تنها راه ارتباطی اسپیس سازان با کاربر بوده و مکاتبات و پاسخ‌های شرکت از طریق آن‌ها صورت می‌گیرد لذا خواهشمند است که اطلاعاتی اعم از شماره تماس، آدرس پستی و ایمیل را صحیح و بدون نقص وارد نمایید. حفظ و نگهداری از رمز عبور به عهده کاربر است، پس رمز کاربری خود را در اختیار شخص دیگری قرار ندهید .
ثبت و دسته‌بندی کلیه‌ی اطلاعات مندرج در سایت به‌صورت محرمانه نزد اسپیس سازان باقی‌ می‌ماند و موارد مذکور در اختیار هیچ سازمان و یا فردی قرار نمی‌گیرد و غیرقابل‌انتقال است .
اسپیس سازان می‌تواند در صورت نیاز یا بروز مشکل نظر، نقد، پیام و یا محتوای ارسال‌شده توسط کاربر را در چارچوب قوانین سایت ویرایش نماید. همچنین اگر محتوای مذکور مشمول مصادیق محتوای مجرمانه و یا مغایر با اهداف و قوانین وب‌سایت باشد از اطلاعات ثبت‌شده کاربر برای پیگیری قانونی استفاده می‌شود.
  تماس با ما:
تلفن: 65413676-021
 
 
 

کانال تلگرام سایت اسپیس سازان

تماس و پشتیبانی اسپیس سازان

  • آدرس کارخانه اسپیس سازان:
    تهران، ملارد، بخش مرکزی، دهستان ملاردشمالی، روستا قشلاق، قشلاق، کوچه نرگس، خیابان شهید قدرت بیگلو، پلاک -1799، طبقه همکف- چهارراه ملارد جاده قشلاق بن بست زنبق پلاک 5
  • کدپستی: 3166165602
  • ایمیل اسپیس سازان : info@spacesazan.com
  • تلفن اسپیس سازان: 76 136 654 -021
  • همراه : 8126856-0912