خرید اسپیس فریم

یکی از خدمات ارائه شده از شرکت اسپیس سازان خرید اسپیس فریم می‌باشد.

شرکت اسپیس سازان نسبت به مشتریان خود وفادار بوده و هر زمان که مشتری این شرکت به هر دلیل اقدام به فروش سازه اسپیس فریم‌های که از شرکت اسپیس سازان خرید اسپیس کرده نماید شرکت اسپیس سازان نسبت به خرید اسپیس نمایشگاهی از مشتری کمال همکاری را می‌نمایید. خرید اسپیس فریم نمایشگاهی توسط شرکت در اسرع وقت انجام میگردد. خرید اسپیس تبلیغاتی به صورت نقدی و اعتباری صورت میگیرد. خرید اسپیس فریم تبلیغاتی با توجه به متراژ و نوع جنس انجام میگردد.

مراحل خرید اسپیس فریم:

۱٫ مشتریان که قصد فروش اسپیس را دارند با قسمت خرید اسپیس شرکت تماس گرفته و به کارشناس مربوطه اطلاعات اسپیس فریم های خود را که در ذیل آورده ایم اعلام می کنیم.

  الف) متراژ اسپیس فریم 

  ب) نوع لوله اسپیس فریم

  ج) نوع خاموت اسپیس فریم

  د) نوع پوشش اسپیس فریم 

  هـ) تاریخ خرید اسپیس فریم

  و) شماره فاکتور فروش  (در صورت خرید اسپیس فریم از شرکت) 

  ز) مقدار سلامت اسپیس فریم ها

 ۲٫متقاضی فروش از اسپیس فریم های خود عکس و فیلم تهیه کرده و آن را برای کارشناس خرید و فروش اسپیس فریم ارسال می نمایند.

 ۳٫متقاض فروش آدرس محل انبار اسپیس فریم ها را به همراه لوکیشن مپ برای کارشناس خرید و و فروش اسپیس فریم ارسال می نماید.

باتوجه به مراحل فوق زمانی که کارشناس تایید به خرید اسپیس دارد کارشناس خرید اسپیس فریم نسبت به قیمت گذاری در خصوص خرید اسپیس فریم اقدام می نماید در این مرحله کارشناس با توجه به قیمت روز لوله اسپیس فریم و مشخصات اعلامی از طرف متقاض فروش نسبت به قیمت گذاری قیمت اسپیس فریم ها اقدام می نماید.

در صورت توافق بر سر قیمت خرید اسپیس فریم و نحوه پرداخت و به از طرف شرکت با متقاضی فروش سازه فروشنده سازه با ارئه مداراک زیر به محل شرکت و یا کارخانه شرکت مراجعه می نماید.

    ۱) اصل فاکتور خرید

 ۲) کارت ملی

۳)فیش واریزی به حساب فروشنده اسپیس فریم.

شما میتوانید برای قیمت گذاری اسپیس برای خرید و یا فروش سازه اسپیس با کارشناسان ما تماس گرفته و نسبت به قیمت گذاری از متخصصین شرکت کمک بگیرید.

یکی از عواملی که در قیمت گذاری تاثیر بسزایی دارد سال ساخت سازه میباشد به این نحو که هر چه سال ساخت سازه قدیمی تر باشد قیمت سازه پایین تر میباشد.

از عوامل دیگر و مهم در قیمت گذاری اسپیس میزان استهلاک سازه اسپیس میباشد به این ترتیب که هرچه سازه کم استهلاک تر باشد قیمت سازه بالاتر و هرچه پر استهلاک تر باشد قیمت سازه پایین تر میباشد.به عبارتی دیگر قیمت اسپیس دست دوم با مقدار استهلاک آن رابطه معکوس دارد.