ساخت موکب

ساخت موکب اسپیس سازان

ساخت موکب اسپیس سازان برای چه مواردی است؟

زمانی که میخواهید برای فضاسازی هیئت های مذهبی اقدام کنید، می توانید از اسپیس ها کمک بگیرید. سازه های اسپیسی علاوه بر مقاوم بودن فضای کمتر اشغال می کند و طراحی بهتری در چشم مخاطب خواهد داشت. با استفاده از ساخت موکب اسپیس سازان فضای جذابی را تجربه خواهید کرد.

با آغاز و گسترش یافتن ویروس کرونا در سطح دنیا ایران نیز همانند سایر کشور های جهان تحت تاثیر این ویروس قرار گرفت. این ویروس تمام بخش های جامعه و کشور را درگیر نموده و به طور کلی سبک جدیدی را در زندگی ها بوجود آورد. ساخت موکب اسپیس سازان نیز با طراحی خود در بخش های نمایشگاهی و ایستگاه های اسپیسی به مردم کمک می نماید. در مراسمات عموماً مذهبی در کشورمان، مردم احترام و ارادت خود را به خانواده محترم اهل بیت پیامبر اکرم (صلی الله علیه و آله و سلم) اظهار می کنند. این مراسمات شامل اعیاد، عزا و … می شود. در این مراسمات مردم با ساخت موکب در محله های گوناگون در شهر ها، نذورات خود را پخش می کنند.

چگونه با ساخت موکب اسپیس سازان به مردم خدمت کنیم؟

در دوره ای که ویروس کرونا ارتباطات اجتماعی را دچار تغییر کرده است، این ویروس نتوانسته ذره ای از اعتقاد و ارادت مردم به اعتقادات دینی را کمرنگ کند. لذا با رعایت مواردی که مورد تاکید سازمان های مسئول و ذیربط در موضوع کرونا می باشد، اقدام به طراحی و نصب بهترین وجه از اسپیس برای ارائه نذورات می کنند. ساخت موکب اسپیس سازان با ارائه خدمات طراحی و نصب؛ بهترین صورت از اسپیس را به مردم ارائه می کند. در روز های آتی، آغاز سال جدید قمری یعنی شروع ماه محرم را در پیش داریم. مردم در این ماه یکپارچه در سراسر کشور به اظهار ارادت به امام حسین (علیه السلام) می پردازند. برخی از این اظهار محبت ها در قالب های زیر می باشد :

  • ساخت موکب :

موکب های عزاداری در سراسر کشور باید با رعایت دستورهای العمل های بهداشتی ساخته شوند. این موکب ها عموماً در فضای های باز ایجاد می شوند و باید فضای مناسبی برای اجرای مراسمات عزاداری برای عزاداران مهیا سازند. ساخت موکب با اسپیس نوع جدیدی از طراحی را هم به عزاداران و هم به صاحبان مجالس عزاء می دهد.

  • ایستگاه صلواتی اسپیس :

در مراسمات گوناگون، به خصوص در ماه محرم ایستگاه های صلواتی برپا می شوند، در این ایستگاه ها چای، انواع دمنوش ها و هر آنچه مطابق میل عزاداران باشد، آماده و به آنها ارائه می شود. نوع طراحی این ایستگاه ها باید با در نظر گرفتن فضای مورد احداث و ویروس کرونا باشد، تا هم مردم دستورالعمل های بهداشتی را رعایت کرده باشند، هم از نذری های امام حسین (علیه السلام) برخوردار شوند.

خدمات دیگری که با استفاده از ساخت موکب اسپیس سازان بهره مند می شویم

ساخت موکب اسپیس سازان علاوه بر مواردی که برای عزاداری ذکر شد، در موارد دیگری که برای برگزاری مراسم عزاداری مورد نیاز است، ارائه خدمت می کند. مهمترین این موارد عبارتند از :

  • سازه قاب بنر هیئتی :

در هیئت های مذهبی برای اینکه بتوانند در جهت اجرای هرچه بهتر مراسم گام بدارند، باید در نگاه اول مخاطب زیبا جلوه کنند، این موضوع بدین معنی است، که باید سن مناسب و زیبایی طراحی شود. گام دوم انتخاب قاب بنر مناسب و سپس نصب آن می باشد. لذا یکی از مواردی که هیئت های مذهبی برای اجرای مراسم به آن نیازمند هستند، سازه قاب بنر هیئتی است.

  • طراحی و ساخت موکب عزاء اسپیس :

باید برای فضاسازی هیئت زحمات خوبی انجام گیرد، تا مخاطب و عزاداران در فضای معنوی بهتری به اجرای مراسم بپردازند. این فضا سازی در بخش اصلی خود شامل اسپیس و بنر برای پشت سر سخنران و مداح می باشد. زیبایی و طرح آن در جذب و جهت دهی ذهن مخاطب به صورت مستقیم تاثیر دارد، یعنی نوع طرح و طراحی بنر هایی که در هیات نصب می گردد، در موضوع سخنرانی و نوع برگزاری مراسم نیز تاثیر خواهد گذاشت و مرتبط با سخنرانی خواهد بود.

خدمات دیگری که توسط سازه های اسپیس ارائه می شود

 برگزاری نمایشگاه ها در شرایط کنونی در محیط های باز امکان پذیر است. ایجاد کردن غرفه های نمایشگاهی با استفاده از اسپیس ها با هزینه کمتر و طراحی بهتر برای ارائه خدمات به فروشندگان لازم است. این اسپیس ها در محیط های زیادی برای استفاده های مختلف، مفید و کارساز هستند. این اسپیس ها در فریم ها و اندازه های مختلف می تواند برای :

فروشگاه ها

نمایشگاه های استانی

ایجاد کردن انواع سوله

غرفه سازی

و … مورد استفاده قرار گیرند.

البته کف سازی نمایشگاه و غرفه نیز ارائه می شود. با استفاده کردن از کف سازی برای محیط هایی که از سازه های اسپیسی استفاده می کنند، علاوه بر طراحی بسیار جدید در محیط مورد استفاده، به جذابیت و جلب نظر مشتریان نیز کمک می کند.

خدمات اسپیس فریم نمایشگاهی :

فروش اسپیس فریم

اجاره اسپیس فریم

اسپیس فریم دست دوم

بست اسپیس

قیمت اسپیس

میانگین: ۵ / ۵٫ تعداد: ۱

هیچ رای تا کنون! اولین نفری باشید که این پست را ارزیابی کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 5 =