غرفه سازی

اسپیس سازان با دارا بودن سالیان تجربه در زمینه غرفه سازی و انجام ساخت غرفه در نمایشگاه‌های مختلف قادر به غرفه سازی با متریال اسپیس فریم برای غرفه داران محترم می‌باشد.

غرفه نمایشگاهی در شرکت اسپیس سازان به صورت تخصصی انجام می‌گردد و به دو حالت اجاره و فروش در اختیار مشتریان قرار می‌گیرد. ساخت غرفه نمایشگاهی در اسپیس سازان توسط متریال اسپیس فریم قابل انجام می‌باشد. ساخت غرفه در حال حاضر از دق‌دقه‌های مدیران جهت حضور در نمایشگاه‌ها مختلف قرار دارد که اسپیس سازان قادر می‌باشد ساخت غرفه را با ارزان‌ترین هزینه و به شکل زیبایی به انجام رساند. غرفه با اسپیس فریم دارای طرفداران زیاد می‌باشد. از عوامل این که اسپیس فریم را در بین دیگر سازه های نمایشگاهی پر کاربرد نموده قیمت ارزان اسپیس فریم و زیبایی اسپیس فریم جهت ساخت غرفه نمایشگاهی می‌باشد. با ساختن غرفه های نمایشگاهی با سازه های اسپیس فریم می‌تواند نیاز شما را در ساخت و طراحی غرفه نمایشگاهی برطرف نماید.

غرفه سازی

غرفه اسپیس فریم

غرفه سازی چیست و چه کاربردهایی دارد؟

حضور در بازارهای رقابتی و تبلیغات، بخشی از روش‌های تبادل اطلاعات و آشنایی با دستاوردهای روز دنیا در زمینه علم و فناوری است که توسط حضور در نمایشگاه‌ها و تبلیغات نمایشگاهی امکان پذیر خواهد بود. بر همین اساس، ساخت غرفه سازی نمایشگاهی یکی از روش‌های استفاده از امکانات پیشبرنده نمایشگاه محسوب می‌شود. اما ساخت غرفه نمایشگاه تنها یکی از کاربردهای غرفه است؛ در ادامه به بررسی سایر کاربردها، مزایا و انواع غرفه سازی خواهیم پرداخت.

غرفه اسپیس فضای بسته

غرفه سازی چیست؟

یکی از سازه‌های فیزیکی پر کاربرد و قابل استفاده در فضاهای باز و فضاهای بسته که عموما به صورت موقت و در اشکال مختلف برپا می‌شود را غرفه سازی می گویند. این سازه با اهداف از پیش تعیین شده به جهت برگزاری مراسمی خاص، ارائه محصولات و خدمات در نمایشگاه ها، برپایی سالن‌های اجتماعات موقت، ایجاد فضای سرپوشیده به منظور پارکینگ و ایجاد سایه بان در محیط‌های باز و دیگر اهداف مورد استفاده قرار می گیرد. غرفه می‌تواند به صورت ساده و تنها با هدف ایجاد فضایی سرپوشیده مورد استفاده قرار گیرد و همچنین می‌تواند. با استفاده از مواد خام متفاوت و مدرن با ایجاد غرفه هایی زیبا و شکیل، حضور در محیط‌های رقابتی را با جلوه بهتری میسر کند.

اگر در ساخت غرفه نمایشگاهی  از ایده‌ای خلاقانه استفاده شود و غرفه سازی نمایشگاه در اجرای طرح غرفه از مواد خام مناسب و تکنیک‌های سازه‌ای به درستی استفاده کند، نتیجه ی امر چیزی خواهد بود که دستیابی به بسیاری از اهداف مورد نظر را با سرعت بیشتری ممکن خواهد کرد.

اصولا ساختن غرفه به صورت موقت انجام می‌شود و جایگزین مناسبی برای سازه‌های دائمی و پیچیده ی مهندسی ساخت می گردد. عمر کوتاه غرفه ها، هیچگاه دلیلی بر ساده بودن غرفه ساز نمی‌شود و همانند بسیاری از امور فنی، این امور هم به کیفیت، مهارت، تجربه، تکنیک و خلاقیت بسیار بالایی نیاز دارند.

غرفه سازی چه کاربردهایی دارد؟

به طور کلی حضور فیزیکی در مکان هایی به غیر از مکان‌های ثابت و مشخص، توسط غرفه‌های بنا شده امکان پذیر می شود. حضور در نمایشگاه‌های تجاری برای معرفی تجارت خود به دیگران و جذب مخاطب داخلی و خارجی، برپایی مراسمات بزرگ که نیاز به سوله و سالن در مکان های سرپوشیده دارد، غرفه‌های نمایشگاهی در فضای باز و به صورت سرپوشیده که دو مورد اخیر نیازمند مقاومت بالایی در برابر باد و باران هستند، ایجاد سن و استیج با استفاده از تجهیزات غرفه و همچنین ایجاد پارکینگ سرپوشیده به صورت موقت و دائمی، همگی نیازمند تجهیزات غرفه اسپیس با امکانات متفاوت و تجهیزات خاص خود است.

 

انواع غرفه سازی کدامند؟

به منظور غرفه  سازها می توان از سازه هایی متناسب با نوع کار و بر اساس هدف برپایی غرفه استفاده نمود.

سازه‌های اسپیس فریم: سازه هایی فلزی هستند که از بافت فلزی به هم وصل شده مفتولی شکل، درست شده اند و توسط بست‌های مخصوصی  ( بست پروانه ای ) این سازه به هم متصل می‌شود و پس از اتصال برای پوشش این سازه فلزی از چادر، بنر و برزنت استفاده می گردد. این نوع سازه، قدمت بسیار بالایی در عرصه غرفه سازی نمایشگاهی داشته و به دلیل سادگی در حمل و نصب و برپایی غرفه توسط اسپیس فریم، این سازه همچنان طرفداران بسیاری در غرفه سازی نمایشگاهی دارد. همچنین غرفه‌های اسپیس فریم دارای استقامت بالایی هستند و با ایمنی مناسب، در هر نوع شرایط آب و هوایی قابلیت برپایی دارند.

غرفه سازی در فضای باز

سازه‌های مدولار: سازه‌های مدولار تشکیل شده از قطعات استاندارد و پیش ساخته، دارای تنوع و زیبایی بسیار بالایی بوده و می توان به دفعات این سازه را مونتاژ کرده و سپس جمع آوری نمود. این نوع سازه مقاومت کمی در برابر رطوبت و شرایط مختلف آب و هوایی دارد و به همین دلیل بیشتر در فضاهای سرپوشیده مورد استفاده قرار می گیرد. سازه‌های مدولار برای غرفه سازی ارزان قیمت و اجرا در مدت زمانی کم برای مناسبات نمایشگاهی و اجرایی کاملا کاربردی هستند. جنس دیواره‌های غرفه مدولار، ساخته شده از پروفیل آلومینیوم و پرکننده هایی از جنس ام دی اف ۶ میلی متر است. این نوع غرفه سازی دارای انعطاف پذیری بالا و با قابلیت سفارشی سازی بر حسب نیاز کاربر، می تواند مورد استفاده عموم قرار بگیرد.

مزایای غرفه سازی چیست؟

از مهمترین مزایای غرفه سازی می توان به این موارد اشاره نمود: انعطاف پذیری، قابلیت برپایی و جمع آوری بر حسب نیاز، قابلیت جابجایی و حمل آسان، سرعت بالا در برپایی تجهیزات مورد نیاز، قابلیت شخصی سازی غرفه بر اساس نوع استفاده و زیبایی بصری بسیار بالا در صورت استفاده از امکانات غرفه آرایی. علاوه بر این موارد می توان هزینه برپایی کمتر و صرفه اقتصادی سازه‌های مختلف غرفه سازی نسبت به سازه‌های دائمی را یکی از مزایای مهم ساخت غرفه در نظر گرفت.

غرفه سازی در فضای باز
غرفه سازی نمایشگاهی چیست؟

یکی از اساسی‌ترین و با اهمیت‌ترین پیش نیازها برای ارائه محصولات و خدمات در نمایشگاه‌های مرتبط، غرفه سازی نمایشگاهی است. در اختیار داشتن تجهیزات نمایشگاهی برای برپایی موفق و نتیجه بخش نمایشگاه، منوط به رعایت نکاتی در خصوص زیباترین و کامل‌ترین تجهیزات نمایشگاهی است و این تجهیزات در نمای غرفه‌های نمایشگاهی ظاهر می گردد. بازدیدکنندگانی که به نمایشگاه مراجعه می کنند، در اولین نگاه غرفه‌ها را می بینند که هر کدام بر اساس هدف خود به امکاناتی مجهز شده است. کانترهای اطلاع رسانی و معرفی خدمات و محصولات، ویترین هایی برای ارائه محصولات و متناسب با نوع ارائه محصولات، بخش هایی برای نصب پوستر و تبلیغات معرفی کننده صاحبان غرفه، اتاق هایی برای مذاکره و گفتگو و نمای اصلی غرفه نمایشگاه که اگر در نگاه بازدیدکننده زیبا و کامل باشد، به طور کلی خواهد توانست اعتماد آنان را جلب نماید و بازدید از غرفه را یکی از اهداف کاری خود قرار دهند.

نکاتی که در انتخاب غرفه ساز نمایشگاه می بایست مدنظر قرار گیرد در مجموع بیانگر کیفیت مواد اولیه و تخصص غرفه ساز، زمان اجرای ساختن غرفه نمایشگاهی، کادر اجرایی مجهز و با تجربه، نظارت بر کیفیت اجرا، تجهیزات کارگاهی کامل و حرفه‌ای و همچنین استفاده از طرح‌های به‌روز و مقاوم برای غرفه سازی نمایشگاهی است.

قیمت غرفه سازی در چه محدوده ای قرار دارد و به چه عواملی وابسته است؟

یکی از موارد مهم در قیمت غرفه سازی، میزان استفاده از مواد اولیه در تجهیزات مورد نظر و بر اساس متر مربع است؛ علاوه بر آن، تجهیزات اضافه و امکاناتی که مشتمل بر کف سازی غرفه، کلیه امور مربوط به غرفه آرایی، نوع سازه‌ای که برای برپایی غرفه استفاده می‌شود ( سازه های اسپیس فریم یا مدولار) و… نیز در قیمت غرفه سازی دخالت دارند. طبیعتا هرچه میزان استفاده از تجهیزات و امکانات بیشتر باشد، قیمت غرفه بیشتر خواهد شد. گروه صنعتی اسپیس سازان  https://www.spacesazan.com/ با دارا بودن اسپیس فریم هایی در ابعاد مختلف، آماده تامین غرفه‌های اسپیس فریم (که یکی از پر کاربردترین نوع غرفه سازی به حساب می آید) و… است.

انواع سازه‌های موقت توسط تجهیزات غرفه سازی اسپیس فریم و مدولار و با کمترین هزینه می تواند به راحتی بسیاری از اهداف تجاری، اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی شما را مرتفع نماید. غرفه سازی اسپیس فریم با قیمت اقتصادی خود، همواره جزء اولین انتخاب‌های مشتریان این سازه‌های فلزی است. اگر مقاومت و استحکام غرفه‌های برپا شده برای شما حائز اهمیت است و تنها به دنبال غرفه سازی ارزان قیمت نیستید، بهتر است از غرفه سازانی که از مواد اولیه با کیفیت در ساخت تجهیزات خود استفاده می کنند، کمک بگیرید.

برای دیدن پروژه های انجام شده در پیچ اینستاگرام اسپیس سازان مراجعه نمایید.

مطالب مرتبط

میانگین: ۵ / ۵٫ تعداد: ۳

هیچ رای تا کنون! اولین نفری باشید که این پست را ارزیابی کنید.