غرفه نمایشگاهی

اسپیس سازان با طراحی و اجرای غرفه نمایشگاهی در خصوص غرفه سازی نمایشگاهی در خدمت شماست اسپیس سازان با تجربه نمایشگاههای داخلی و خارجی طراحی جدید و پیشرفته غرفه نمایشگاهی با بکار گیری از قوائد معماری تجاری و انجام کامل غرفه های نمایشگاهی برای استفاده سه ساله به دلیل حذف هزینه های گزاف هر سال و ساخت و بهره گیری فرم و رنگ سازمانی شرکتها برای هر چه دیده شدن غرفه نمایشگاهی

غرفه نمایشگاهی

ساخت غرفه نمایشگاهی فضای باز

خدمات برند سازی

انجام مشاوره و برنامه ریزی در جهت ساخت و بوجود آوردن برند با بهره گیری از مهندسین و متخصصان شناخته شده در هر زمینه

انبارداری ونگهداری غرفه

اسپیس سازان با اولین اجرای غرفه تجهیزات مشتریان را در سوله های استاندارد به مدت ۵ سال حفظ کرده و هر سال در هر نمایشگاه غرفه را تحویل شما خواهد داد واین مزیتی تاثیر گذار در عرصه فعالان غرفه نمایشگاهی است

برنامه ریزی زمانی

با اشراف بر اینکه در این زمان که بحث رقابت و اطلاعات مطرح است . کسب موفقیت در انتقال سریع اطلاعات در کمترین زمان ممکن مهیا میگردد اسپیس سازان، طراحی و ساخت غرفه شما را در مسیر رسیدن به هدف بالا ممکن میسازد. ودر طراحی و ساخت غرفه ما همیشه معماری و زیبایی غرفه در خدمت ارائه هر چه بهتر محصولات شما خواهد بود. چراکه معماری در طراحی غرفه نمایشگاهی میبایست بطور کامل صورت پذیرد.

ایجاد غرفه نمایشگاهی نیاز به تجربه و علم طراحی و اجرای غرفه نمایشگاهی را دارد که اسپیس سازان با پشتوانه تجربه موفق خود در ساخت و ایجاد غرفه نمایشگاهی توسط سازه نمایشگاهی اسپیس فریم میتواند کمک شایانی به غرفه داران جهت اجاره غرفه نماید.

برای ساخت غرفه نمایشگاهی کار آمد شما میتوانید با طراحی آسان غرفه  و استفاده از سازه های ساخت غرفه یک غرفه منحصر به فرد را در کمترین زمان برای حضور در نمایشگاهها ایجاد نمایید.سیستم اسپیس فریم میتواند سازه ای ایده ال برای ساخت غرفه باشد.

۱-جذابیت غرفه نمایشگاهی

از اولین خصوصیت یک غرفه نمایشگاهی خوب میتوان به جذابیت غرفه برای جلب نظر بازدید کنندگان نمایشگاه اشاره نمود.در نمایشگاههای برگزار شده در داخل و خارج از کشور این تجربه را بدست آوردم که با توجه به تعداد بالای غرفه های موجود در هر نمایشگاه اعم از تخصصی و غیر تخصصی آن غرفه هایی دارای بازدید کننده بیشتری هستند که دارای دیزاین و طراحی چشمگیری باشند.این مهم از آنجایی تحقق پیدا میکند که اکثر بازدید کنندگان از نمایشگاه به دلیل نداشتن وقت زیاد خواستار آن هستند که بتوانند در کمترین زمان ممکن  بهترین غرفه های حاضر در نمایشگاه را پیدا نمایند . غرفه هایی که دارای دیزاین و طراحی خوبی باشند این اطمینان را در ذهن بازدید کننده ایجاد میکند که این غرفه از لحاظ تخصص دارای سطح بالیی میباشد و میتواند خدماتی با سطح کیفیت بالا را ارئه نماید.

۲ – چیدمان غرفه نمایشگاهی

دومین خصوصیت یک غرفه نمایشگاهی چیدمان غرفه نمایشگاهی میباشد.در یک غرفه نمایشگاهی با توجه به مسیر بازدید کنندگان از غرفه و متراژ غرفه نمایشگاهی و همچنین خدمات قابل ارائه در غرفه چیدمان غرفه نمایشگاهی باید انجام پذیرد.در یک چیدمان خوب باید خدمات قابل ارائه توسط غرفه دار در دسترس بازدید کننده قرار گیرد.