غرفه نمایشگاهی

غرفه نمایشگاه

اسپیس سازان با طراحی و اجرای غرفه نمایشگاه در خصوص غرفه سازی نمایشگاهی در خدمت شماست اسپیس سازان با تجربه نمایشگاه‌های داخلی و خارجی طراحی جدید و پیشرفته غرفه نمایشگاهی با بکار گیری از قوائد معماری تجاری و انجام کامل غرفه‌های نمایشگاهی برای استفاده سه ساله به دلیل حذف هزینه‌های گزاف هر سال و ساخت و بهره گیری فرم و رنگ سازمانی شرکت‌ها برای هر چه دیده شدن غرفه نمایشگاهی.

ظاهر و طراحی غرفه نمایشگاهی یکی از مهم‌ترین فاکتورها در زمینه‌ی جذب مخاطبان در نمایشگاه‌ها می‌باشد و می‌تواند نقش بسزایی را در معرّفی برند شما بر عهده داشته باشد. همچنین، اجاره غرفه‌ی نمایشگاهی و قیمت غرفه نمایشگاهی از دیگر مسائلی است که همواره ذهن مخاطبان و صاحبان کسب و کارها را به خود مشغول کرده است و سوالات بسیاری را در ذهن آن‌ها ایجاد می کند. در این مقاله قصد داریم تا اطّلاعاتی را در رابطه با این سازه‌ها به شما عزیزان ارائه نماییم.

غرفه نمایشگاهی

ساخت غرفه نمایشگاهی فضای باز

خدمات برند سازی

  • انجام مشاوره و برنامه‌ریزی در جهت ساخت و بوجود آوردن برند با بهره‌گیری از مهندسین و متخصصان شناخته شده در هر زمینه.

انبارداری و نگهداری غرفه

  • اسپیس سازان با اولین اجرای غرفه تجهیزات مشتریان را در سوله‌های استاندارد به مدت ۵ سال حفظ کرده و هر سال در هر نمایشگاه غرفه را تحویل شما خواهد داد واین مزیتی تاثیر گذار در عرصه فعالان غرفه نمایشگاهی است.

 

برنامه ریزی زمانی

  • با اشراف بر اینکه در این زمان که بحث رقابت و اطلاعات مطرح است. کسب موفقیت در انتقال سریع اطلاعات در کمترین زمان ممکن مهیا می‌گردد اسپیس سازان، طراحی و ساخت غرفه شما را در مسیر رسیدن به هدف بالا ممکن می‌سازد. و در طراحی و ساخت غرفه ما همیشه معماری و زیبایی غرفه در خدمت ارائه هر چه بهتر محصولات شما خواهد بود. چراکه معماری در طراحی غرفه نمایشگاهی می‌بایست بطور کامل صورت پذیرد

ایجاد غرفه نمایشگاهی نیاز به تجربه و علم طراحی و اجرای غرفه نمایشگاهی را دارد که اسپیس سازان با پشتوانه تجربه موفق خود در ساخت و ایجاد غرفه نمایشگاهی توسط سازه نمایشگاهی اسپیس فریم می‌تواند کمک شایانی به غرفه داران جهت اجاره غرفه نماید.

برای ساخت غرفه نمایشگاهی کار آمد شما می‌توانید با طراحی آسان غرفه و استفاده از سازه‌های ساخت غرفه یک غرفه منحصر به فرد را در کمترین زمان برای حضور در نمایشگاه‌ها ایجاد نمایید. سیستم اسپیس فریم می‌تواند سازه‌ای ایده‌ال برای ساخت غرفه باشد‌.

جذابیت غرفه نمایشگاهی

از اولین خصوصیت یک غرفه نمایشگاهی خوب میتوان به جذابیت غرفه برای جلب نظر بازدید کنندگان نمایشگاه اشاره نمود. در نمایشگاه‌های برگزار شده در داخل و خارج از کشور این تجربه را بدست آوردم که با توجه به تعداد بالای غرفه‌های موجود در هر نمایشگاه اعم از تخصصی و غیر تخصصی آن غرفه‌هایی دارای بازدید کننده بیشتری هستند که دارای دیزاین و طراحی چشمگیری باشند. این مهم از آنجایی تحقق پیدا می‌کند که اکثر بازدید کنندگان از نمایشگاه به دلیل نداشتن وقت زیاد خواستار آن هستند که بتوانند در کمترین زمان ممکن بهترین غرفه‌های حاضر در نمایشگاه را پیدا نمایند. غرفه‌هایی که دارای دیزاین و طراحی خوبی باشند این اطمینان را در ذهن بازدید کننده ایجاد می‌کند که این غرفه از لحاظ تخصص دارای سطح بالیی می‌باشد و می‌تواند خدماتی با سطح کیفیت بالا را ارئه نماید.

چیدمان غرفه نمایشگاهی

دومین خصوصیت یک غرفه نمایشگاهی چیدمان غرفه نمایشگاهی می‌باشد. در یک غرفه نمایشگاهی با توجه به مسیر بازدید کنندگان از غرفه و متراژ غرفه نمایشگاهی و همچنین خدمات قابل ارائه در غرفه چیدمان غرفه نمایشگاهی باید انجام پذیرد. در یک چیدمان خوب باید خدمات قابل ارائه توسط غرفه دار در دسترس بازدید کننده قرار گیرد.

غرفه نمایشگاهی چیست؟

غرفه نمایشگاهی سازه‌ای است که به وفور در نمایشگاه‌های مختلف به چشم می‌خورد و برند‌های معتبر تمامی تلاش خود را برای بهتر کردن دیزاین غرفه نمایشگاهی انجام می‌دهند و سعی دارند تا از بهترین ایده‌ طراحی غرفه نمایشگاهی برای ساخت غرفه‌ی خود استفاده نماند تا بهترین و بیشترین تاثیر را بر روی مخاطبان خود بگذارند و به همین دلیل است که از بهترین آبجکت غرفه نمایشگاهی برای ساخت غرفه‌ی خود استفاده می‌نمایند. با این حال، این سازه‌ها باید دارای ویژگی‌هایی باشند و مواردی همچون قیمت غرفه تبلیغاتی و ساخت غرفه نمایشگاهی ارزان

 

ارزان از اهمیّت بالایی در این زمینه برخوردار هستند و شما می‌توانید با خرید غرفه نمایشگاهی اهداف تجاری خود را در مسیری مشخّص دنبال نمایید. همچنین، مواردی دیگری نیز همچون کف سازی غرفه نمایشگاهی نیز نقش بسیار پر رنگی را در جذب مخاطبان بر عهده دارند و نباید در انجام و پیاده‌سازی آن‌ها کوتاهی کرد. در واقع، ویژگی‌های این سازه‌ها جزو مواردی مهمّی هستند که باید با دقّت خاصّی پیاده‌سازی شوند و هر کدام از آن‌ها از اهمیّت یکسانی برخوردار هستند و نمی‌توان یکی از این ویژگی‌ها را بر دیگری ارجح دانست.

در ساخت غرفه نمایشگاهی و دیزاین غرفه نمایشگاهی باید به چه نکاتی توجّه شود؟

ساخت و طرّاحی غرفه نمایشگاهی یکی از مواردی می‌باشد که از اهمیّت بالایی در زیبایی و جذّاب بودن غرفه‌ی شما برای بازدیدکنندگان برخوردار است. در ساخت و طرّاحی این سازه‌ها باید نکات بسیاری در نظر گرفته شوند تا کیفیّت حاصل بتواند رضایت خریداران غرفه‌ها و بازدیدکنندگان را جلب نماید. در این قسمت قصد داریم تا تعدادی از این نکات را به شما عزیزان توضیح دهیم.

غرفه نمایشگاهی
[تعداد: 18   میانگین: 4.9/5]

مطالب مرتبط