فروش اسپیس فریم بهتره است یا اجاره آن

سوله موقت

مقایسه فروش اسپیس فریم و اجاره اسپیس

امروزه شرکت‌های مختلفی با فروش اسپیس فریم در ابعاد و اندازه‌های مختلف و همچنین برای کاربرد‌های مختلف، در حال فعالیت در این زمینه هستند. بین فروش و اجاره این محصول هم برای خریدار و هم کسی که ارائه خدمات در این زمینه می‌نماید، تفاوت‌هایی وجود دارد. این تفاوت‌ها از آنجایی می‌آیند که کاربرد و کارایی و انتظار ما از اسپیس نمایشگاهی چه چیزی باشد.

به طور مثال اگر فردی کسب و کار و شغلش این باشد که نمایشگاه‌های مختلفی را برگزار می‌نماید. به طور حتم می‌بایست به شرکت‌های فروش اسپیس مراجعه نماید. از این طریق این محصولات را به طور دائم خریداری نماید. اما در عین حال باید مثالی چون هزینه حمل و نقل، باربری، نصب و غیره نیز فکر بکند. اما مثلا اگر فردی از نظر مالی نمی‌تواند به خرید این محصول بپردازد، می‌تواند با اجاره اسپیس ها نیاز خود را برطرف سازد. یا اگر این اسپیس‌ نمایشگاهی  را برای یک بار نیاز دارد به طور حتم اجاره آن با صرفه تر خواهد بود. جهت گرفتن قیمت اسپیس فریم با شماره تلفن ۰۲۱۶۵۴۱۳۶۷۶ تماس بگیرید.

هزینه و نگهداری

همچنین برای شرکت هایی که فروش اسپیس فریم را مد نظر دارند، می‌بایست به اجاره آن نیز توجه ویژه‌ای داشته باشند. چرا که خیلی از اقشار جامعه توان و یا تمایل به خرید این اسپیس‌ها را ندارند. در ضمن حتما باید به فکر انبار جهت نگهداری از اجناس هم باشید. در نتیجه این امر این شرکت‌ها در کنار فروش انواع اسپیس فریم می بایست اجاره آن را نیز جدی بگیرند. همچنین شرکت‌های مذکور به طور حتم باید به فکر خدمات بعد از اجاره نیز باشند.

هنگامی که فردی برای اجاره این محصول مراجعه می‌کند به احتمال زیاد از تخصص های آن بی اطلاع میباشد.احتمالا با روش حمل و نقل، بارگیری، انبار کردن، نصب و سایر خدمات مربوطه، که بعد از اجاره و برای برپایی غرفه‌های خود به آن‌ها نیاز دارد، آشنا نمی‌باشد. به همین منظور در کنار خرید اسپیس فریم می‌بایست به فکر اجاره هم باشد. و از آن مهم تر خدمات بعد از آن نیز را در نظر بگیرد. همچنین با ارائه مشاوره‌های مربوطه فرد خریدار یا اجاره کننده را برای مسائل بعد از نصب نیز آگاه سازند.

نتیجه کلی

با توجه به توضیحاتی که در این مقاله داده ایم. شما باید قصد و منظور خود را از به کار بستن این سازه در نظر بگیرید.شما باید بودجه و هزینه ای را هم که می خواهید بابت این کار صرف نمایید مد نظر داشه باشید.با مطالعه و تعیین عملکرد سازه در دراز مدت میتوانید بین اجاره و خرید تصمیم نهایی را بگیرید.

جهت خرید و فروش و اجاره، مشاوره‌ای و قیمت اسپیس فریم با ما تماس۰۲۱۶۵۴۱۳۶۷۶ بگیرید و جهت دیدن پروژه های جدید در پیچ اینستاگرام اسپیس سازان مراجعه کنید.

میانگین: ۵ / ۵٫ تعداد: ۴

هیچ رای تا کنون! اولین نفری باشید که این پست را ارزیابی کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 − 13 =