تلفن : 76 136 654 - 021   همراه : 8126856-0912      |    فروشگاه     

فروش اسپیس فریم

فروش اسپیس فریم نمایشگاهی

اسپیس سازان در انواع متفاوتی اسپیس فریم تولید میکند. اسپیس سازان داربست نمایشگاهی جدید اسپیس فریم را به طور مستقیم به مشتریان خرید اسپیس جهت فروش عرضه می نماید. اسپیس فریم های تولید شده در صنایع اسپیس سازان از بهترین نوع مواد اولیه ساخته می شود و در ساخت اسپیس فریم در قسمت اتصالات اسپیس از جوش co2 استفاده میگردد که نسبت به جوش برق دارای مقاومت زیادتری در ساخت اسپیس میباشد برای پوشش بیرونی داربست نمایشگاهی اسپیس فریم از رنگ کوره ای و آبکاری توسط نیکل و کروم میتوان استفاده کرد البته سیستم آبکاری مقاومت بیشتری نسبت به سیستم رنگ کوره ای دارا میباشد. اسپیس فرم های تولیدی اسپیس سازان قابلیت اجرا انواع غرفه نمایشگاهی در فضای باز و داخل سالن را دارا میباشد. از سازه اسپیس فریم که یک سازه نمایشگاهی محسوب میگردد میتوان کلیه امور نمایشگاهی از جمله ساخت غرفه بندی نمایشگاهی و قاب بنر را به دو حالت اجاره ای و فروش سازه اجرا نمود هم چنین توسط اسپیس فریم میتوان سازه های نمایشگاهی مختلفی را از جمله غرفه نمایشگاهی به وجود آورد.فروش اسپیس فریم با قیمت ارزان در اسپیس سازان با کارشناسان فروش اسپیس میباشد.قیمت فروش اسپیس فریم اسپیس سازان با ارزان ترین قیمت اسپیس محاسبه میگردد.

فروش اسپیس فریم
اسپیس فریم

در قسمت خاموت اسپیس فریم میتوان طرح زیگزال و زد را اجرا نمود. اسپیس فریم از جمله سازه های نمایشگاهی میباشد که استفاده بسیار زیادی در ساخت غرفه دارد اسپیس فریم با داشتن قابلیت اتصال توسط بست اسپیس فریم به یکدیگر در حداقل زمان قابل اجرا میباشد. اسپیس فریم میتواند طرح طراحان غرفه ساز را عملی نماید. اسپیس فریم با دارا بودن اندازه های مختلف و لیست ابعاد قابلیت ساخت غرفه های نمایشگاهی را در ابعاد متفاوت دارا میباشد. اسپیس سازان با بهره گیری از نیروهای مجرب در ساخت اسپیس فریم بهترین نوع اسپیس فریم را تولید می نماید. اسپیس فریم قابلیت ایستایی بالایی را داشته که همین دلیل این خاصیت را به اسپیس فریم میدهد که از آن بتوان در فضای باز توسط آن غرفه نمایشگاهی و دیگر سازه های نمایشگاهی از قبیل قاب بنر و سن(استیج)را ساخت البته اسپیس فریم دارای کاربردهای زیادی میباشد من جمله ساخت فضاها موقت. اسپیس فریم های تولیدی شرکت اسپیس سازان به دلیل تولید انبوه دارای ارزانترین قیمت میباشد هم چنین اسپیس فریم دارای لیست قیمت اسپیس فریم میباشد.

برای خرید داربست نمایشگاهی اسپیس فریم میتوانید با قسمت فروش اسپیس فریم تماس بگیرید. اسپیس فریم به دلیل نصب راحت و سریع یکی از سازه های نمایشگاهی پر کاربرد در صنعت غرفه سازی میباشد. فروش اسپیس فریم از جمله فعالیتهای این گروه صنعتی میباشد. اسپیس فریم به دلیل سرعت بالا در مونتاژ و دمونتاژ یکی از پر طرفدار ترین سازه های نمایشگاهی میباشد. اسپیس سازان کیفیت محصولات تولیدی خود را به حداکثر رسانده است. اسپیس فریم دارای ساختاری مهندسی از لحاظ مقاومت میباشد. اسپیس فریم نمایشگاهی در کمترین زمان قابل ساخت میباشد.اسپیس فریم های تولید شرکت اسپیس سازان دارای گارانتی کیفیت و ضمانت ارزانترین قیمت میباشند.قیمت اسپیس در شرکت اسپیس سازان ارزانترین قیمت میباشد.قیمت سازه اسپیس بسته به نوع مواد به کار رفته در اسپیس متفاوت میباشد.قیمت هر متر اسپیس فریم در مدل ساخت اسپیس میباشد.با تماس با اسپیس سازان شما میتوانید لیست قیمت اسپیس فریم را در اختیار داشته باشید.لیست قیمت اسپیس فریم در طرح های مختلف قابل ارسال میباشد.

فروش اسپیس فریم
فروش اسپیس فریم

در حال حاضر به دلیل نوسانات قیمت مواد اولیه قیمت اسپیس فریم دچار نوسان میباشد برای اطلاع از قیمت فروش اسپیس فریم وبست اسپیس فریم شما میتوانید با تلفن های زیر تماس بگیرید.

 021-65413676-0912-2342596

گروه صنعتی اسپیس سازه با در اختیار داشتن کارخانه تولید سازه نمایشگاهی اسپیس فریم آمادگی دارد تا با تولید انبوه اسپیس فریم و فروش اسپیس فریم (space frame) در ابعاد و رنگهای مختلف و قدرت تولید بالا سازه اسپیس فریم و کمترین قیمت اسپیس در حداقل زمان ممکن نسبت به تامین سفارشات مشتریان در متراژ زیاد اقدام نماید. بکار گیری از بهترین مواد اولیه در ساخت سازه اسپیس فریم و استفاده از برترین ابزار ساخت اسپیس فریم محصولات اسپیس سازان را در بازار شاخص نموده است. در حال حاضر اسپیس فریم های تولیدی شرکت اسپیس سازان دارای بالاترین کیفیت و ارزانترین قیمت در کشور میباشند.

گروه صنعتی اسپیس سازان با در اختیار داشتن اسپیس فریم های آماده در اندازه های متفاوت این آمادگی را دارد در هر زمان نسبت به تامین صورتهای سفارش اسپیس فریم شما با مناسبترین قیمت اسپیس اقدام نماید.

فروش غرفه اسپیس فریم
غرفه اسپیس فریم

فروش اسپیس فریم (space frame) و بست اسپیس فریم به صورت کلی و جزئی با قیمت ارزان صورت میگیرد. سازه نمایشگاهی اسپیس فریم در دو نوع آبکاری و رنگی تولید میگردد. بست و قفل اسپیس فریم های تولیدی اسپیس سازه به صورت پروانه ای تولید میگردند که قابلیت نصب را در حالات مختلف اسپیس فریم دارا میباشد.ا سپیس فریم ها دارای طرح و انداز های متفاوتی میباشند که قابلیت تولید اسپیس فریم در ابعاد خاص نیز امکان پذیر میباشد. نصب اسپیس فریم توسط بست مخصوص اسپیس فریم انجام میگردد. خرید اسپیس فریم نمایشگاهی برای اشخاصی که از اسپیس فریم به طور مداوم استفاده می نمایند مرقون به صرفه میباشد. فروش اسپیس فریم نمایشگاهی توسط اسپیس سازه در حداقل زمان ممکن با قیمت ارزان انجام میگیرد. ساخت و تولید سریع اسپیس فریم نمایشگاهی از اهم مزایای آن میباشد.اسپیس سازان با بهره گیری از آخرین تکنولوژی صنعت جوش اسپیس فریم با کیفیت را به مشتریان عرضه میدارد.اسپیس سازان تمامی اسپیس فریم های فروخته شده به مشتریان خود را با قیمت مناسب خریداری مینماید.

برای اطلاعات بیشتر در خصوص فروش اسپیس در شرکت تولیدی اسپیس سازان به قسمت درباره اسپیس سازان مراجعه نمایید.

اسپیس سازه به افراد فعال در تمامی شهرستانها نمایندگی فروش اسپیس فریم واگذار مینماید.

فروش اسپیس
اسپیس

فروش سازه اسپیس فریم در متراژ بالا با قیمت ارزان تر عرضه میگردد. برای اطلاع از اندازه اسپیس به قسمت ابعاد اسپیس فریم و برای اطلاع از قیمت اسپیس فریم به منو قیمت اسپیس مراجعه نمایید فروش اسپیس فریم در کمترین زمان ممکن میباشد.اسپیس فریم با قیمت مناسب و ارزان بهترین متریال برای ساخت غرفه میباشد.قیمت اسپیس فریم در انواع مختلف اسپیس متفاوت میباشد.

-فروش اسپیس فرم  با انواع رنگی و آبکاری در اختیار مشتریان با کمترین و ارزان ترین قیمت میباشد.

-فروش اسپیس فریم و نصب آن در تمام نقاط ایران با کمترین قیمت اسپیس امکان پذیر می باشد.قیمت فروش اسپیس فریم با توجه به نوع اسپیس تعیین میگردد.

لطفا جهت فروش اسپیس فریم و استعلام قیمت اسپیس نمایشگاهی و دریافت لیست قیمت اسپیس فریم با شماره 65413676-021 قسمت فروش شرکت اسپیس سازان تماس حاصل فرمایید.

فروش اسپیس فریم بسته به نیاز مشتریان با انواع مختلف اسپیس فریم با تنوع قیمت اسپیس انجام میگردد.محاسبه قیمت فروش اسپیس فریم با واحد متر طول انجام میشود.خرید و فروش اسپیس فریم نمایشگاهی با توجه به طرح اجرایی مشتریان محاسبه میگردد.قیمت فروش اسپیس فریم هر متر طول 28000 تومان طبق لیست قیمت فروش اسپیس میباشد.قیمت فروش بست اسپیس فریم طبق لیست قیمت اسپیس سازان 2000 تومان میباشد. قیمت هر متر اسپیس 28000 تومان و قیمت اسپیس فریم دست دوم از 12000 تومان میباشد. قیمت اسپیس دسته دوم با توجه به کیفیت آن قیمت گذاری میگردد. قیمت خرید اسپیس از متری 8000 تومان میباشد.قیمت اسپیس فریم نمایشگاهی با توجه به جنس آن از متری 22000 تومان میباشد.قیمت اسپیس نمایشگاهی بابت هر متر طول اسپیس تعیین میگردد.برای اطلاع از از لیست قیمت تماس بگیرید.

   اسپیس سوله طراحی و اجرای سوله اسپیس فریم در فضای باز به همراه چادر از دیگر خدمات گروه تولیدی اسپیس سازان.فروش سازه اسپیس فریم جهت ساخت سوله و سالن با انواع روکش در شرکت اسپیس سازان انجام میگردد.

کانال تلگرام سایت اسپیس سازان

تماس و پشتیبانی اسپیس سازان

  • آدرس کارخانه اسپیس سازان:
    تهران، ملارد، بخش مرکزی، دهستان ملاردشمالی، روستا قشلاق، قشلاق، کوچه نرگس، خیابان شهید قدرت بیگلو، پلاک -1799، طبقه همکف- چهارراه ملارد جاده قشلاق بن بست زنبق پلاک 5
  • کدپستی: 3166165602
  • ایمیل اسپیس سازان : info@spacesazan.com
  • تلفن اسپیس سازان: 76 136 654 -021
  • همراه : 8126856-0912