فروش اسپیس فرم

شرکت اسپیس سازان با تولید و فروش اسپیس فریم استاندارد آماده فروش و نصب اسپیس در تمامی کشور میباشد. فروش اسپیس فریم در شرکت اسپیس سازان بر حسب متر طول و تعداد شاخه اسپیس انجام میگردد. شرکت اسپیس سازان اسپیس فریم نمایشگاهی (داربست نمایشگاهی جدید) را به طور مستقیم به مشتریان خود جهت خرید عرضه مینماید. فروش اسپیس فریم از جمله فعالیتهای این گروه صنعتی می‌باشد. فروش اسپیس فرم (space frame) و بست اسپیس فریم به صورت کلی و جزئی با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. بست و قفل اسپیس فریم‌های تولیدی اسپیس سازان به صورت پروانه‌ای تولید می‌گردند که قابلیت نصب را در حالات مختلف اسپیس فریم دارا می‌باشد. اسپیس فریم‌ها دارای طرح و انداز‌های متفاوتی می‌باشند که قابلیت تولید اسپیس فریم در ابعاد خاص نیز امکان پذیر می‌باشد. نصب اسپیس فریم توسط بست مخصوص اسپیس فریم انجام می‌گردد. فروش سازه اسپیس فریم نمایشگاهی توسط اسپیس سازان در حداقل زمان ممکن با قیمت ارزان انجام می‌گیرد. ساخت و تولید سریع سازه اسپیس فریم نمایشگاهی از اهم مزایای آن می‌باشد. اسپیس سازان با بهره‌گیری از آخرین تکنولوژی صنعت جوش اسپیس فریم‌های با کیفیت را به مشتریان عرضه می‌دارد. قیمت فروش سازه اسپیس بسته به نوع مواد به کار رفته در اسپیس متفاوت می‌باشد.

فروش اسپیس فریم

فروش اسپیس فریم

اسپیس فریم فضای باز

فرآیند فروش اسپیس فریم:

  • تماس با واحد فروش شرکت اسپیس سازان
  • ارائه طرح و یا صورت سفارش اسپیس فریم
  • گرفتن مشاوره از متخصصین شرکت در زمینه فروش اسپیس فریم
  • ارائه پیش فاکتور فروش اسپیس از طرف شرکت اسپیس سازان
  • واریز وجه توسط شما پس از تایید پیش فاکتور فروش اسپیس فریم
  • ارسال اسپیس فریم به همراه فاکتور فروش توسط واحد ارسال شرکت
  • در صورت نیاز شما به نصب از طرف شرکت اکیپ نصاب به محل شما ارجاع داده می‌شود.

توضیحات مربوط به ساخت و فروش اسپیس فریم:

اسپیس فریم‌های تولید شده در صنایع اسپیس سازان از بهترین نوع مواد اولیه ساخته می‌شود. در ساخت اسپیس فریم در قسمت اتصالات اسپیس از جوش co2 استفاده می‌گردد که نسبت به جوش برق دارای مقاومت زیادتری می‌باشد. در قسمت خاموت اسپیس فریم می‌توان طرح زیگزال و زد را اجرا نمود. اسپیس فریم‌های ارائه شده جهت فروش در شرکت اسپیس سازان دارای بهترین نوع ساخت می‌باشند. اسپیس فریم دارای ساختاری مهندسی از لحاظ مقاومت می‌باشد. اسپیس فریم نمایشگاهی در کمترین زمان قابل ساخت می‌باشد. سازه نمایشگاهی اسپیس فریم در دو نوع آبکاری و رنگی تولید می‌گردد.

فروش اسپیس فریم

خرید اسپیس فریم

اسپیس فریم با دارا بودن امتیازات بسیار زیاد بهترین گزینه برای خرید توسط مشتریان می‌باشد. خرید اسپیس فریم این امکان را برای متقاضیان خرید اسپیس فراهم می‌کند تا توسط سازه اسپیس فریم بتوانند طرح سازه خود را به وسیله اسپیس اجرا نمایند. برای خرید اسپیس فریم (داربست نمایشگاهی) میتوانید با قسمت فروش اسپیس فرم تماس بگیرید. اسپیس سازان با دارا بودن کارخانه تولید اسپیس   فریم و همچنین داشتن انبار اسپیس بهترین مرکز خرید اسپیس فریم محسوب میگردد. اسپیس فریم به دلیل نصب راحت و سریع یکی از سازه‌های نمایشگاهی پر کاربرد در صنعت غرفه سازی جهت خرید می‌باشد. اسپیس سازان کیفیت محصولات تولیدی خود را به حداکثر رسانده است تا شما بتوانید با اطمینان از اسپیس سازان خرید خود را انجام دهید. اسپیس فریم‌های تولید شرکت اسپیس سازان دارای گارانتی کیفیت و ضمانت ارزانترین قیمت می‌باشند. قیمت اسپیس فریم در شرکت اسپیس سازان ارزانترین قیمت فروش اسپیس فرم می‌باشد. خرید اسپیس فریم نمایشگاهی برای اشخاصی که از اسپیس فریم به طور مداوم استفاده می‌نمایند مرقون به صرفه می‌باشد. اسپیس سازان تمامی اسپیس فریم‌های فروخته شده به مشتریان خود را با قیمت مناسب خریداری می‌نماید.

توان تولید و فروش اسپیس در شرکت اسپیس سازان:

گروه صنعتی اسپیس سازان با در اختیار داشتن کارخانه تولید سازه نمایشگاهی اسپیس فریم آمادگی دارد تا با تولید انبوه اسپیس فریم و فروش اسپیس فریم (space frame) در ابعاد و رنگهای مختلف در حداقل زمان ممکن نسبت به تامین سفارشات مشتریان در متراژ بالا و یا خورد اقدام نماید. بکار گیری از بهترین مواد اولیه در ساخت سازه اسپیس فریم و استفاده از برترین ابزار ساخت اسپیس فریم محصولات اسپیس سازان را در بازار شاخص نموده است. در حال حاضر اسپیس فریم‌های تولیدی شرکت اسپیس سازان دارای بالاترین کیفیت و ارزانترین قیمت فروش در کشور می‌باشند. قدرت تولید بالا در اسپیس سازان از وجوه تمایز این شرکت نسبت به دیگران می‌باشد.

گروه صنعتی اسپیس سازان با در اختیار داشتن اسپیس فریم‌های آماده در اندازه‌های متفاوت این آمادگی را دارد در هر زمان نسبت به تامین صورت‌های سفارش اسپیس فریم شما با مناسب ترین قیمت اسپیس اقدام نماید.

سوله اسپیس

فروش اسپیس فریم

مراحل اجرای سوله اسپیس فریم

پروژه ساخت سوله هشتگرد

فروش اسپیس فریم

مراحل اجرای سوله اسپیس فریم

 اعطای نمایندگی فروش اسپیس فریم:

اسپیس سازان به افراد فعال در تمامی شهرستان‌ها نمایندگی فروش سازه اسپیس فریم واگذار می‌نماید.

قیمت اسپیس فریم

فروش سازه اسپیس فریم در متراژ بالا با قیمت ارزان تر عرضه می‌گردد. برای اطلاع از اندازه اسپیس به قسمت ابعاد اسپیس فریم و برای اطلاع از قیمت اسپیس فریم به منو قیمت اسپیس مراجعه نمایید فروش اسپیس فریم در کمترین زمان ممکن می‌باشد. اسپیس فریم با قیمت مناسب و ارزان بهترین متریال برای ساخت غرفه می‌باشد. قیمت اسپیس فریم در انواع مختلف اسپیس متفاوت می‌باشد.

-فروش اسپیس فرم  با انواع رنگی و آبکاری در اختیار مشتریان با کمترین و ارزان‌ترین قیمت می‌باشد.

-فروش اسپیس فریم و نصب آن در تمام نقاط ایران با کمترین قیمت اسپیس امکان پذیر می باشد. قیمت فروش اسپیس فریم با توجه به نوع اسپیس تعیین می‌گردد.

فروش اسپیس فریم بسته به نیاز مشتریان با انواع مختلف اسپیس فریم با تنوع قیمت اسپیس انجام می‌گردد. محاسبه قیمت فروش اسپیس فریم با واحد متر طول انجام می‌شود. خرید و فروش اسپیس فریم‌ نمایشگاهی با توجه به طرح اجرایی مشتریان محاسبه می‌گردد. قیمت فروش اسپیس فریم هر متر طول ۷۵۰۰۰ تومان طبق لیست قیمت فروش اسپیس می‌باشد. قیمت فروش بست اسپیس فریم طبق لیست قیمت اسپیس سازان ۶۰۰۰ تومان می‌باشد. قیمت اسپیس فریم دست دوم از ۲۷۰۰۰ تومان می‌باشد. قیمت اسپیس دسته دوم با توجه به کیفیت آن قیمت گذاری می‌گردد. قیمت خرید اسپیس از متری ۲۸۰۰۰ تومان می‌باشد. قیمت اسپیس فریم نمایشگاهی با توجه به جنس آن از متری ۷۵۰۰۰ تومان می‌باشد. قیمت اسپیس نمایشگاهی بابت هر متر طول اسپیس تعیین می‌گردد. اسپیس فریم‌های تولیدی شرکت اسپیس سازان به دلیل تولید انبوه دارای ارزان‌ترین قیمت می‌باشد هم چنین اسپیس فریم دارای لیست قیمت اسپیس فریم می‌باشد که شما با مراجعه به صفحه قیمت اسپیس فریم می‌توانید نسبت به برآورد هزینه خرید اسپیس اقدام نمایید. اسپیس سازان با بهره‌گیری از نیروهای مجرب در ساخت اسپیس فریم بهترین نوع اسپیس فریم را جهت فروش عرضه میدارد. فروش اسپیس فریم با قیمت ارزان و کیفیت بالا در اسپیس سازان انجام می‌گردد. قیمت فروش اسپیس فریم اسپیس سازان با ارزان ترین قیمت اسپیس بر حسب متر طول محاسبه می‌گردد. قیمت فروش هر متر اسپیس فریم در انواع مدل‌های ساخته شده اسپیس متفاوت می‌باشد. لیست قیمت اسپیس فریم در طرح‌های مختلف تولید اسپیس فریم قابل ارسال می‌باشد.

فروش اسپیس فریم

مراحل ساخت اسپیس فریم

خریدار اسپیس فریم با توجه به قابلیت ها و ویژگی های بسیار این سازه در روزهای اخیر رو به افزایش میباشد هم چنین امروزه استفاده از این نوع سازه در زمینه های مختلف از جمله غرفه سازی نمایشگاهی بسیار رونق یافته است که وب سایت ما به عنوان یکی از عرضه کنندگان و فروش اسپیس فریم توانسته است در اولویت انتخاب بسیاری از مخاطبان و خریداران واقع شود. توجه داشته باشید کیفیت و مقاومت این سازه ها از اهمیت بسیاری برخوردار بوده و از جمله مهمترین موضوعاتی می باشد که خریداران این سازه ها به آن بسیار دقت دارند که میتوان به جرات گفت وب سایت ما با بهره مندی از فناوری روز و ماشین آلات مدرن توانسته است طرح های بسیاری را در تولید و عرضه اسپیس فریم به کار برده و از این طریق رضایت مشتریان را به دست آورد با توجه به تنوع سلیقه و نیازهای مختلف فروش این سازه در انواع سبک های مختلف در ابعاد متنوع از مزیت بسیاری برخوردار می باشد که فروشگاه اینترنتی ما این امکان را در اختیار مشتریان و خریداران خود قرار می دهد.

خرید ارزان، خریدار اسپیس

یکی دیگر از موضوعاتی که برای خریدار اسپیس فریم اهمیت بسیاری را دارا می باشد خرید ارزان این سازه بوده و همواره به دنبال تهیه و سفارش جنس مرغوب و قیمت پایین اسپیس فریم می باشند که به این منظور می توانند با مشاهده نمونه های مختلف این سازه در وب سایت ما با نرخ های متغیر، مناسب ترین گزینه برای جوابگوی به نیاز خود را خریداری نمایند. بسیاری از وب سایت های عرضه کننده این سازه با هدف کسب سود بیشتر نرخ های بالایی را برای فروش ارائه می دهند که با یک جستجوی کوتاه می توانید به ارزان بودن قیمت های مشخص شده بر سازه های وب سایت ما پی ببرید.

شرایط خرید اسپیس فریم توسط اسپیس‌سازان:

شرکت اسپیس سازان در حال حاضر بزرگترین تولیدکننده اسپیس ‌فریم در ایران است که در بهترین کیفیت و مناسب‌ترین قیمت سازه‌های تولیدی خود را به بازار عرضه می‌کند. این مجموعه با توجه به شرایط مشتریان و نوع اسپیس‌فریم، آن‌ها را به صورت دست دوم خریداری می‌کند. قبل از خرید اسپیس فریم دست دوم و کارکرده باید به ارزش کاربردی و مقاومت آن توجه شود. همان طور که در بخش قبلی گفتیم، خرید اسپیس فریم خوب و با کیفیت ویژگی‌های خاصی دارد که کارشناسان خرید این مجموعه به آن‌ها توجه لازم را خواهند داشت.

یکی از نکات مهم فرمت ظاهری سازه است. هنگام خرید بسیار اهمیت دارد که سازه در اثر اعمال فشار دچار تغییر شکل نشده باشد و ابعاد استاندارد خود را حفظ کرده باشد. لوله و مفتول‌های به کار رفته در این سازه‌ها باید قطر مناسبی داشته و جوشکاری آن‌ها مطابق با استانداردهای ساخت اسپیس فریم انجام شده باشد. سطح مقطعی مناسب و جوش‌خوردگی خوب موجب استحکام و مقاومت سازه می‌گردد؛ بنابرین هنگام خرید اسپیس فریم از اهمیت زیادی برخوردار است و توسط کارشناسان بررسی می‌شود. سالم بودن و عدم وجود زنگ یا خوردگی در سطح محصول نشان از کیفیت آن دارد و اگر محصول زنگ‌زده باشد خریداری نخواهد شد.

قیمت خریداری شده هر خرید اسپیس فریم با توجه به نوع آن، سایز و اندازه، ویژگی‌ها و استحکام آن بسیار متفاوت است و پارامترهای گوناگونی در قیمت آن دخیل است. و شما می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در این حوزه و استعلام قیمت با شماره   ۶۵۴۱۳۶۷۶  تماس حاصل کنید.

 

نتیجه‌گیری:

اسپیس سازان یکی از بزرگترین تولیدکنندگان اسپیس فریم است که با رعایت تمامی اصول استاندارد در ساخت سازه، محصول با کیفیتی را به بازار عرضه می‌کنند. این مجموعه خدمات گوناگونی مانند اجاره اسپیس فریم، فروش اسپیس فریم ، نصب اسپیس و خرید اسپیس فریم انجام می‌دهد که می‌توانید با مراجعه به وبسایت spacesazan.com درباره این خدمات اطلاعات بیشتری کسب کنید. اگر شما هم برای فروش سازه‌های نمایشگاهی خود به دنبال خریدار هستید، می‌توانید با متخصصان اسپیس سازان در تماس باشید تا با توجه به کیفیت محصولتان آن را قیمت‌گذاری کرده و بعد از طی مراحل اداری، اسپیس فریم خود را به فروش برسانید.

لطفا جهت خرید و فروش اسپیس فریم و استعلام قیمت محصولات اسپیس سازان از جمله قیمت اسپیس نمایشگاهی , قیمت بست اسپیس و همچنین دریافت لیست قیمت اسپیس با شماره زیر قسمت فروش شرکت اسپیس سازان تماس حاصل فرمایید.

[تعداد: 75   میانگین: 5/5]