فروش اسپیس

شرکت اسپیس سازان با تولید و فروش اسپیس فریم، فروش اسپیس استاندارد، آماده فروش و نصب اسپیس در تمامی کشور میباشد. فروش اسپیس فریم نمایشگاهی در شرکت اسپیس سازان بر حسب متر طول و تعداد شاخه اسپیس انجام میگردد. شرکت اسپیس سازان اسپیس فریم نمایشگاهی (داربست نمایشگاهی جدید) را به طور مستقیم به مشتریان خود جهت خرید عرضه مینماید. فروش اسپیس نمایشگاهی از جمله فعالیتهای این گروه صنعتی می‌باشد. فروش اسپیس فرم (space frame) و بست اسپیس فریم به صورت کلی و جزئی با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. بست و قفل اسپیس فریم‌های تولیدی اسپیس سازان به صورت پروانه‌ای تولید می‌گردند که قابلیت نصب را در حالات مختلف اسپیس فریم دارا می‌باشد. اسپیس فریم‌ها دارای طرح و انداز‌های متفاوتی می‌باشند که قابلیت تولید اسپیس فریم در ابعاد خاص نیز امکان پذیر می‌باشد.

نصب اسپیس فریم توسط بست مخصوص اسپیس فریم انجام می‌گردد. فروش سازه اسپیس فریم نمایشگاهی توسط شرکت اسپیس سازان در حداقل زمان ممکن با قیمت ارزان انجام می‌گیرد. ساخت و تولید سریع سازه اسپیس فریم نمایشگاهی از اهم مزایای آن می‌باشد. اسپیس سازان با بهره‌گیری از آخرین تکنولوژی صنعت جوش اسپیس فریم‌های با کیفیت را به مشتریان عرضه می‌دارد. قیمت فروش اسپیس بسته به نوع مواد به کار رفته در اسپیس متفاوت می‌باشد.

فروش اسپیس

فرآیند فروش اسپیس فریم:

  • تماس با واحد فروش شرکت اسپیس سازان
  • ارائه طرح و یا صورت سفارش اسپیس فریم
  • گرفتن مشاوره از متخصصین شرکت در زمینه فروش اسپیس فریم
  • ارائه پیش فاکتور فروش اسپیس از طرف شرکت اسپیس سازان
  • واریز وجه توسط شما پس از تایید پیش فاکتور فروش اسپیس فریم
  • ارسال اسپیس فریم به همراه فاکتور فروش توسط واحد ارسال شرکت
  • در صورت نیاز شما به نصب از طرف شرکت اکیپ نصاب به محل شما ارجاع داده می‌شود.

توضیحات مربوط به ساخت و فروش اسپیس فریم:

اسپیس فریم‌های تولید شده در صنایع اسپیس سازان از بهترین نوع مواد اولیه ساخته می‌شود. در ساخت اسپیس فریم در قسمت اتصالات اسپیس از جوش co2 استفاده می‌گردد که نسبت به جوش برق دارای مقاومت زیادتری می‌باشد. در قسمت خاموت اسپیس فریم می‌توان طرح زیگزال و زد را اجرا نمود. اسپیس فریم‌های ارائه شده جهت فروش در شرکت اسپیس سازان دارای بهترین نوع ساخت می‌باشند. اسپیس فریم دارای ساختاری مهندسی از لحاظ مقاومت می‌باشد. اسپیس فریم نمایشگاهی در کمترین زمان قابل ساخت می‌باشد. سازه نمایشگاهی اسپیس فریم در دو نوع آبکاری و رنگی تولید می‌گردد.

فروش اسپیس فریم

خرید اسپیس فریم

اسپیس فریم با دارا بودن امتیازات بسیار زیاد بهترین گزینه برای خرید توسط مشتریان می‌باشد. خرید اسپیس فریم این امکان را برای متقاضیان خرید اسپیس فراهم می‌کند تا توسط سازه اسپیس فریم بتوانند طرح سازه خود را به وسیله اسپیس اجرا نمایند. برای خرید اسپیس فریم (داربست نمایشگاهی) میتوانید با قسمت فروش اسپیس فرم تماس بگیرید. اسپیس سازان با دارا بودن کارخانه تولید اسپیس   فریم و همچنین داشتن انبار اسپیس بهترین مرکز خرید اسپیس فریم محسوب میگردد. اسپیس فریم به دلیل نصب راحت و سریع یکی از سازه‌های نمایشگاهی پر کاربرد در صنعت غرفه سازی جهت خرید می‌باشد.

اسپیس سازان کیفیت محصولات تولیدی خود را به حداکثر رسانده است تا شما بتوانید با اطمینان از اسپیس سازان خرید خود را انجام دهید. اسپیس فریم‌های تولید شرکت اسپیس سازان دارای گارانتی کیفیت و ضمانت ارزانترین قیمت می‌باشند. قیمت اسپیس فریم در شرکت اسپیس سازان ارزانترین قیمت فروش اسپیس فرم می‌باشد. خرید اسپیس فریم نمایشگاهی برای اشخاصی که از اسپیس فریم به طور مداوم استفاده می‌نمایند مرقون به صرفه می‌باشد. اسپیس سازان تمامی اسپیس فریم‌های فروخته شده به مشتریان خود را با قیمت مناسب خریداری می‌نماید.

توان تولید و فروش اسپیس در شرکت اسپیس سازان:

گروه صنعتی اسپیس سازان با در اختیار داشتن کارخانه تولید سازه نمایشگاهی اسپیس فریم آمادگی دارد تا با تولید انبوه اسپیس فریم و فروش اسپیس فریم (space frame) در ابعاد اسپیس و رنگهای مختلف در حداقل زمان ممکن نسبت به تامین سفارشات مشتریان در متراژ بالا و یا خورد اقدام نماید. بکار گیری از بهترین مواد اولیه در ساخت سازه اسپیس فریم و استفاده از برترین ابزار ساخت اسپیس فریم محصولات اسپیس سازان را در بازار شاخص نموده است. در حال حاضر اسپیس فریم‌های تولیدی شرکت اسپیس سازان دارای بالاترین کیفیت و ارزانترین قیمت فروش در کشور می‌باشند. قدرت تولید بالا در اسپیس سازان از وجوه تمایز این شرکت نسبت به دیگران می‌باشد.

گروه صنعتی اسپیس سازان با در اختیار داشتن اسپیس فریم‌های آماده در اندازه‌های متفاوت این آمادگی را دارد در هر زمان نسبت به تامین صورت‌های سفارش اسپیس فریم شما با مناسب ترین قیمت اسپیس اقدام نماید.

اجاره اسپیس

فروش اسپیس فریم

مراحل اجرای سوله اسپیس فریم

پروژه ساخت سوله هشتگرد

فروش اسپیس فریم

مراحل اجرای سوله اسپیس فریم

 اعطای نمایندگی فروش اسپیس فریم:

شرکت اسپیس سازان به افراد فعال در تمامی شهرستان‌ها نمایندگی فروش سازه اسپیس فریم واگذار می‌نماید. شرکت ها و اشخاص حقیقی معتبر می توانند برای دریافت نمایندگی اقدام نمایند.اعطای نمایندگی به افراد حقوقی و یا اشخاص حقیقی دارای پروانه کسب و یا کارت بازرگانی انجام میگردد.برای دریافت اطلاعات در زمینه دریافت نمایندگی با واحد نمایندگان شرکت تماس بگیرید.

قیمت اسپیس فریم

فروش سازه اسپیس فریم در متراژ بالا با قیمت ارزان تر عرضه می‌گردد. برای اطلاع از اندازه اسپیس به قسمت ابعاد اسپیس فریم و برای اطلاع از قیمت اسپیس فریم به منو قیمت اسپیس مراجعه نمایید فروش اسپیس فریم در کمترین زمان ممکن می‌باشد. اسپیس فریم با قیمت مناسب و ارزان بهترین متریال برای ساخت غرفه می‌باشد. قیمت اسپیس فریم در انواع مختلف اسپیس متفاوت می‌باشد.

  • فروش اسپیس فرم  با انواع رنگی و آبکاری انجام میگردد.ابعاد مختلف سازه با کمترین و ارزان‌ترین قیمت در اختیار مشتریان می‌باشد.
  • فروش و نصب اسپیس در تمام نقاط ایران با کمترین قیمت اسپیس امکان پذیر می باشد. قیمت فروش اسپیس فریم با توجه به نوع اسپیس تعیین می‌گردد.
معیار و نحوه تعیین بها

فروش اسپیس فریم بسته به نیاز مشتریان با انواع مختلف با تنوع قیمت انجام می‌گردد. محاسبه قیمت فروش اسپیس فریم با واحد متر طول انجام می‌شود. خرید و فروش اسپیس فریم‌ نمایشگاهی با توجه به طرح اجرایی مشتریان محاسبه می‌گردد. قیمت فروش اسپیس فریم هر متر طول ۱۳۰۰۰۰ تومان طبق لیست قیمت می‌باشد. قیمت بست اسپیس فریم طبق لیست قیمت اسپیس سازان ۷۰۰۰ تومان می‌باشد. قیمت اسپیس فریم دست دوم از متری ۹۵۰۰۰ تومان می‌باشد. قیمت اسپیس دسته دوم با توجه به کیفیت آن قیمت گذاری می‌گردد. قیمت خرید اسپیس از متری ۲۸۰۰۰ تومان می‌باشد. قیمت اسپیس فریم نمایشگاهی با توجه به جنس مواد آن از متری ۱۳۰۰۰۰ تومان به بالا می‌باشد.

قیمت اسپیس نمایشگاهی بابت هر متر طول اسپیس تعیین می‌گردد.متر طول واحد مشخص کننده هر شاخه میباشد. اسپیس فریم‌های تولیدی شرکت اسپیس سازان به دلیل تولید انبوه دارای ارزان‌ترین قیمت می‌باشد. شرکت برای رفاه حال مشتریان خود محصولات خود را بدون واسطه به مشتریان عرضه مینماید.شما می توانید بدون واسطه از وب سایت شرکت خرید خود را انجام دهید. هم چنین اسپیس فریم دارای لیست قیمت اسپیس فریم می‌باشد که شما با مراجعه به صفحه قیمت اسپیس فریم می‌توانید نسبت به برآورد هزینه خرید اسپیس اقدام نمایید.

اسپیس سازان با بهره‌گیری از نیروهای مجرب در ساخت اسپیس فریم بهترین نوع اسپیس فریم را عرضه میدارد. فروش اسپیس فریم با قیمت ارزان و کیفیت بالا در اسپیس سازان انجام می‌گردد. قیمت فروش اسپیس فریم اسپیس سازان با ارزان ترین قیمت اسپیس بر حسب متر طول محاسبه می‌گردد. قیمت فروش هر متر اسپیس فریم در انواع مدل‌های ساخته شده متفاوت می‌باشد. لیست قیمت اسپیس فریم در طرح‌های مختلف تولیدی قابل ارسال می‌باشد.با توجه به این لیست شما به راحتی می توانید برآورد کلی از هزینه های خود داشته باشید.

کیفیت اسپیس

فروش اسپیس فریم

مراحل ساخت اسپیس فریم

خریدار اسپیس فریم با توجه به قابلیت ها و ویژگی های بسیار این سازه در روزهای اخیر رو به افزایش میباشد.کاربردی بودن این سازه در کنار نصب آسان علت گرایش مشتریان برای خرید میباشد. هم چنین امروزه استفاده از این نوع سازه در زمینه های مختلف از جمله غرفه سازی نمایشگاهی بسیار رونق یافته است. وب سایت ما به عنوان یکی از عرضه کنندگان و فروشندگان اسپیس نمایشگاهی توانسته است در اولویت انتخاب بسیاری از مخاطبان و خریداران واقع شود. توجه داشته باشید کیفیت و مقاومت این سازه ها از اهمیت بسیاری برخوردار بوده و از جمله مهمترین موضوعاتی می باشد که خریداران این سازه ها باید به آن بسیار دقت داشته باشند.

فروش اسپیس نمایشگاهی
فروش اسپیس فریم نمایشگاهی

میتوان به جرات گفت وب سایت ما با بهره مندی از فناوری روز و ماشین آلات مدرن توانسته است طرح های بسیاری را در تولید و عرضه اسپیس نمایشگاهی و تبلیغاتی به کار برده و از این طریق رضایت مشتریان را به دست آورد با توجه به تنوع سلیقه و نیازهای مختلف فروش این سازه در انواع سبک های مختلف در ابعاد متنوع از مزیت بسیاری برخوردار می باشد که فروشگاه اینترنتی ما این امکان را در اختیار مشتریان و خریداران خود قرار می دهد.

خرید ارزان، خریدار اسپیس

یکی دیگر از موضوعاتی که برای خریدار اسپیس فریم اهمیت بسیاری را دارا می باشد خرید ارزان این سازه بوده و همواره به دنبال تهیه و سفارش جنس مرغوب و قیمت پایین اسپیس فریم می باشند که به این منظور می توانند با مشاهده نمونه های مختلف این سازه در وب سایت ما با نرخ های متغیر، مناسب ترین گزینه برای جوابگوی به نیاز خود را خریداری نمایند. بسیاری از وب سایت های عرضه کننده این سازه با هدف کسب سود بیشتر نرخ های بالایی را برای فروش ارائه می دهند که با یک جستجوی کوتاه می توانید به ارزان بودن قیمت های مشخص شده بر سازه های وب سایت ما پی ببرید.

شرایط خرید اسپیس فریم توسط اسپیس‌سازان:

شرکت اسپیس سازان در حال حاضر بزرگترین تولیدکننده اسپیس ‌فریم در ایران است که در بهترین کیفیت و مناسب‌ترین قیمت سازه‌های تولیدی خود را به بازار عرضه می‌کند. این مجموعه با توجه به شرایط مشتریان و نوع اسپیس‌فریم، آن‌ها را به صورت دست دوم خریداری می‌کند. قبل از خرید اسپیس فریم دست دوم و کارکرده باید به ارزش کاربردی و مقاومت آن توجه شود. همان طور که در بخش قبلی گفتیم، خرید اسپیس فریم خوب و با کیفیت ویژگی‌های خاصی دارد که کارشناسان خرید این مجموعه به آن‌ها توجه لازم را خواهند داشت.

یکی از نکات مهم فرمت ظاهری سازه است. هنگام خرید بسیار اهمیت دارد که سازه در اثر اعمال فشار دچار تغییر شکل نشده باشد. این اجناس باید ابعاد استاندارد خود را حفظ کرده باشند. لوله و مفتول‌های به کار رفته در این سازه‌ها باید قطر مناسبی داشته و جوشکاری آن‌ها مطابق با استانداردهای ساخت اسپیس فریم انجام شده باشد. سطح مقطعی مناسب و جوش‌خوردگی خوب موجب استحکام و مقاومت سازه می‌گردد؛ بنابرین هنگام خرید اسپیس فریم از اهمیت زیادی برخوردار است و توسط کارشناسان بررسی می‌شود. سالم بودن و عدم وجود زنگ یا خوردگی در سطح محصول نشان از کیفیت آن دارد و اگر محصول زنگ‌زده باشد خریداری نخواهد شد.

قیمت خریداری شده هر خرید اسپیس فریم با توجه به نوع آن، سایز و اندازه، ویژگی‌ها و استحکام آن بسیار متفاوت است. در این قیمت گذاری پارامترهای گوناگونی در قیمت آن دخیل است. شما می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در این حوزه و استعلام قیمت با شماره   ۶۵۴۱۳۶۷۶  تماس حاصل کنید.

مقدار سازه مورد نیاز

برای اینکه شما برآوردی دقیق از مقدار سازه مصرفی داشته باشید باید طراحی دقیقی داشته باشید.با کمک گرفتن از یک طراح میتوانید به تعداد شاخه مورد نیاز خود دست پیدا کنید.این نکته را در نظر بگیرید که باید اطلاعات دقیقی از سازه را باید در اختیار طراح قرار دهید.چراکه در زمان طراحی باید از متریال استاندارد و قابل تولید در طرح استفاده گردد.به راحتی میتوان از ابعاد اسپیس سازان در ساخت و ساز های خود در طرح های مختلف استفاده نمایید. باید در زمان خرید از لیستی که ابعاد استاندارد در داخل آن وجود دارد استفاده نمایید.

فروش اسپیس تبلیغاتی
فروش اسپیس فریم تبلیغاتی

مقدمه ای درباره ی انواع اسپیس فریم:

شاید شما با انواع اسپیس های مختلف برخورد کرده باشید. اگر با دقت به ساختار اسپیس فریم نگاه کنید متوجه تفاوت بین شاخه ها خواهید شد. اصولا این سازه با توجه به نوع کاربری و کاربردی که دارد دارای نوع و ساختاری متفاوت میباشد. این سازه از یک سری اجزای اصلی تشکیل گردیده است.چهارچوب آن از لوله های مبلی ساخته می شوند. این چهارچوب اصلی ترین جز این سازه میباشد. چهار چوب لوله اسپیس در بین انواع این سازه مشترک میباشد.حال برای شما شاید این سوال مطرح گردد که این تفاوت بین این محصول چیست. یکی از عوامل و اجزایی که بین این سازه تفاوت ایجاد میکند تعداد رکاب به کار رفته در ساخت این محصول میباشد.تعداد رکاب در استحکام و مقاومت شاخه و سازه تاثیر بسزایی دارد. تعداد رکاب یکی از معیار های تعیین کننده اسپیس میباشد.

معیارهای تعیین کننده نوع اسپیس چیست؟

۱- نوع لوله به کار رفته در ساخت اسکلت

۲- تعداد رکاب به کار رفته در ساخت شاخه

۳- نوع خاموت استفاده شده در ساخت

انواع اسپیس فریم :

حال در ذیل به معرفی انواع اسپیس می پردازیم

۱- اسپیس فریم پر رکاب

نتیجه‌گیری:

اسپیس سازان یکی از بزرگترین تولیدکنندگان اسپیس فریم است که با رعایت تمامی اصول استاندارد در ساخت سازه، محصول با کیفیتی را به بازار عرضه می‌کنند. این مجموعه خدمات گوناگونی مانند اجاره اسپیس فریم، فروش اسپیس فریم ، نصب اسپیس و خرید اسپیس فریم انجام می‌دهد که می‌توانید با مراجعه به وبسایت spacesazan.com درباره این خدمات اطلاعات بیشتری کسب کنید. اگر شما هم برای فروش سازه‌های نمایشگاهی خود به دنبال خریدار هستید، می‌توانید با متخصصان شرکت تولیدی ما در تماس باشید. با توجه به کیفیت محصولتان، آن را قیمت‌گذاری مینمایند. سپس بعد از طی مراحل اداری، اسپیس نمایشگاهی و تبلیغاتی خود را به فروش برسانید.البته قبل از انجام این فرآیند حتما باید اجناس شما توسط کارشناسان مجرب مورد ارزیابی قرار بگیرد.

لطفا جهت خرید و فروش اسپیس فریم و استعلام قیمت محصولات اسپیس سازان از جمله قیمت اسپیس نمایشگاهی , قیمت بست اسپیس و همچنین دریافت لیست قیمت اسپیس با شماره زیر قسمت فروش شرکت اسپیس سازان تماس حاصل فرمایید.شرکت ما با فعالیت در زمینه های مختلف میتواند جوابگوی نیاز شما باشد.برای دیدن گستره فعالیت شرکت به صفحه اینستاگرام اسپیس سازان مراجعه نمایید.

فروش اسپیس نمایشگاهی در ایران

اسپیس ها می توانند شرایط ایده آل برای برپایی نمایشگاه ها را فراهم کنند. نمایشگاه ها نیاز به قاب بنر و غرفه سازی دارند. به کمک اسپیس ها می توان شرایط ایده آل را برپایی غرفه و تبلیغات بنر فراهم کرد. برای خرید اسپیس فریم باید با کارشناسان و مشاوران شرکت اسپیس سازان ایران مشورت نمایید. این کارشناسان در فروش اسپیس فریم ایران فعال هستند و به شما اسپیس مناسب با کسب و کار را معرفی خواهند کرد. در این صورت سود لازم برای کسب و کار را به دست می آورید.

فروش اسپیس فریم در ایران بر مبنای متر انجام می شود. این اسپیس ها در طول های مختلف طراحی، ساخته و آماده می شوند. ضمن اینکه به شکل های مختلفی در فضاهای گوناگون به کار بسته می شوند. قیمت فروش اسپیس فریم ایران با توجه به نوع متریال، نوع بست و متراژ اسپیس متفاوت خواهد بود.