قیمت اسپیس فریم

قیمت اسپیس فریم بسته به قیمت مواد اولیه اسپیس دارای قیمت متفاوت می‌باشد. برای نرخ اسپیس با اسپیس‌سازان تماس گرفته و از قیمت اسپیس نمایشگاهی مطلع گردید. نرخ اسپیس فریم با قیمت مواد به کار رفته در اسپیس تعیین می‌گردد. قیمت اسپیس به قیمت متریال اسپیس در هر متر اسپیس بستگی دارد. قیمت فروش اسپیس از قیمت دیگر سازه ها ارزان تر می‌باشد. قیمت داربست از اسپیس ارزان تر می‌باشد.

قیمت ارزان اسپیس فریم این سازه را جزو انتخاب اول مشتریان قرار داده. برای ساخت غرفه ارزان قیمت از سازه اسپیس می‌توان بهره برد. در صورتیکه در ساخت اسپیس از مواد ارزان قیمت استفاده گردد قیمت اسپیس‌ ارزان می‌شود. در کارخانه اسپیس‌سازان از مواد اولیه با کیفیت استفاده می‌گردد در نتیجه محصولات تولیدی این شرکت دارای ضمانت کیفیت می‌باشد.

"<yoastmark

اسپیس‌سازان با دارا بودن کارخانه تولید اسپیس فریم سازه اسپیس فریم را با قیمت ارزان در اختیار مشتریان قرار میدهد.اسپیس فریم های تولیدی اسپیس‌سازان داری قیمت ارزان و کیفیت بالا میباشد.

 

 ردیف  نوع اسپیس فریم  قیمت اسپیس فریم  متریال  مدل
 ۱  اسپیس فریم معمولی طرح z قیمت ۸۵۰۰۰ تومان  لوله ۱۶*۱ مسوار ۵  z
 ۲  اسپیس فریم معمولی طرح زیگزال قیمت ۸۶۰۰۰ تومان  لوله ۱۶*۱ مسوار ۵  zik
 ۳  اسپیس فریم پر رکاب قیمت ۸۸۰۰۰ تومان  لوله ۱۶*۱ مسوار ۵  zp
 ۴  اسپیس فریم لوله ای قیمت ۹۰۰۰۰ تومان  لوله ۱۶*۱ خاموت ۱۶*۹۰  L
 ۵  اسپیس فریم کرو قیمت ۹۵۰۰۰ تومان  لوله ۱۶*۱ مسوار ۵  L
۶  اسپیس فریم ۳۰*۳۰ قیمت ۳۷۰۰۰۰ تومان

مشتریان خرید اسپیس برای دریافت آخرین قیمت اسپیس فریم می‌توانند استعلام قیمت اسپیس فریم را از قسمت فروش اسپیس‌سازان دریافت نمایند. قیمت اسپیس فریم‌های تولید اسپیس‌سازان با توجه به تولید انبوه اما با کیفیت ,بسیار ارزان قیمت ارائه میگردد.

یکی از سوالات مشتریان تفاوت قیمت اسپیس کارکرده و نرخ اسپیس دسته دوم در مدلهای متفاوت می‌باشد هزینه اسپیس فریم نمایشگاهی با توجه به چندین معیار که در قیمت تمام شده اسپیس فریم نقش دارد تعیین می‌گردد که به شرح آن می‌پردازیم:

۱ – چرا قیمت فروش اسپیس نمایشگاهی دارای نوسان می‌باشد؟

در زیر به مواردی که باعث نوسان قیمت اسپیس فریم میباشد اشاره می‌گردد.

 1. قیمت آهن
 2. قیمت مواد آبکاری

۲ – چه عواملی در قیمت اسپیس تاثیر می‌گذارد:

 الف. نوع آهن استفاده شده در ساخت اسپیس یکی از عوامل تعیین قیمت می‌باشد.

 ب.نوع مواد آبکاری به کار رفته در هزینه اسپیس تاثیر مستقیم دارد.

ج. نوع جوش در قیمت اسپیس موثر است.

قیمت اسپیس

اسپیس فریم

به طور کلی میتوان این توضیح را برای عوامل تعیین هزینه اسپیس در نظر گرفت:

قیمت آهن که دارای قیمتی متغییر می‌باشد باعث تعیین قیمت اسپیس فریم می‌گردد. تعرفه اسپیس با توجه به قیمت مواد اولیه به کار رفته در اسپیس فریم تعیین می‌گردد. یکی دیگر از عوامل تعیین نرخ اسپیس‌فریم، قیمت سیم جوش میباشد.

قیمت اسپیس

قیمت اسپیس فریم دست دوم چقدر است؟

برای اطلاع از هزینه اسپیس دست دوم ابتدا باید بدانیم اسپیس فریم چیست و در کجا استفاده می‌شود؟

اسپیس فریم چیست و چه کاربردی دارد؟

اسپیس فریم‌ها شکل‌هایی هندسی هستند که به طور منظمی در کنار هم قرار گرفته‌اند. این سازه‌های منتظم بار وارد شده بر بدنه‌ی سازه را به قطعات سازه تقسیم می‌کنند و علاوه بر زیبایی که استفاده از اسپیس فریم‌ها به غرفه می‌بخشد دارای استحکام و مقاومت خوبی نیز می‌باشند. اصطلاحا به اسپیس فریم‌ها داربست نمایشگاهی نیز می‌گویند که برای ایجاد سریع غرفه و نمایشگاه‌های موقتی در محل‌های گوناگون از آن‌ها استفاده می‌شود. اسپیس فریم‌ها یا داربست نمایشگاهی به علت نوع قرار گرفتن قطعه‌های تشکیل دهنده‌ی آن نام سازه‌های فضایی را نیز به خود اختصاص می‌دهند. سازه‌های فضایی دارای انواع ساختار می‌باشند که می‌توان گفت این ساختار‌ها یا مدولار هستند و یا ساختار‌های گره‌ای  و یا اینکه ساختار اسپیس فریم‌ها توسط اتصال دهنده‌های مختلفی به هم متصل شده‌اند. این سیستم‌ها یا از پیش ساخته شده می‌باشند یا قطعات آن‌ها به یکدیگر جوش خورده است که البته هزینه‌ی جوشکاری بسیار بالاتر می‌باشد. اگر بخواهیم اشکال به وجود آورنده‌ی اسپیس فریم را از نظر بگذرانیم مثلث‌هایی خواهیم دید که این مثلثات ساختار ساده و بسیار پایداری را ایجاد می‌کنند. در ادامه مطالبی راجع به مزایای استفاده از اسپیس فریم‌ها را خواهید خواند.

 مزایای خرید اسپیس فریم دست دوم:

علاوه بر مزایای استفاده از اسپیس فریم، باید توجه کنیم که نرخ اسپیس دست دوم بسیار پایین تر از نوع دست اول سازه‌ها می‌باشد اسپیس فریم دست دوم که علاوه بر صرفه‌ی اقتصادی و کاهش هزینه‌ها همان کاربرد و کیفیت را خواهد داشت. از مزایای اسپیس فریم‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • ساختن غرفه‌های نمایشگاهی زیبا با استفاده کردن از اسپیس فریم‌ها
 • ساختن استیج و سن‌ها برای ساخت برنامه‌های مختلف در مکان‌های عمومی و تنوع کاری بالای سازه‌های فضایی
 • ساخت غرفه‌های ارزان تر نسبت به هزینه‌های اجاره
 • امکان عبور دادن لوله و سیم و کابل از بین سازه‌ها و نهایت استفاده از فضای خالی بین اسپیس فریم‌ها
 • نصب آسان و پر سرعت سازه‌ها
 • حمل و نقل آسان سازه‌های فضایی به علت وزن پایین و آماده بودن آن‌ها
 • امکان استفاده کردن از سازه‌ها در شرایط هوایی مختلف و در مکان‌های متفاوت
 • محکم و ایمن بودن این سازه‌ها به علت استحکام و وزن سبکی که دارند
 • ایجاد نورپردازی و افزایش زیبایی در بین فضاهای خالی اسپیس فریم
 • تنوع بالای این سازه‌ها در نصب و ایجاد غرفه‌هایی با اشکال متفاوت

مطمئنا قیمت اسپیس فریم دست دوم تفاوت زیادی از نظر قیمتی با نوع تازه ساخته شده‌ی آن دارد در صورتی که می‌تواند همین کاربردها و مزایایی که در بالا به آن اشاره شد را دارا باشد. برای اطلاع از هزینه اسپیس دست دوم و خرید آن به مراکز فروش اسپیس فریم‌ها مراجعه نموده و با پرداخت هزینه اسپیس‌فریم دست دوم علاوه بر کیفیت این سازه‌ها از کاربرد بالا و همچنین صرفه جویی پول خود بهره‌ی کافی را ببرید.

 

 

 • قیمت اجاره اسپیس فریم 

قیمت اجاره اسپیس فریم، روشی بسیار مناسب و مرغوم بصرفه برای ساخت سازهای اسپیس فریم اجاره آن می‌باشد که باتوجه به بالا بودن نوسان قیمتی نسبت به خرید بسیار به صرفه است.

 • قیمت فروش اسپیس فریم

قمیت فروش اسپیس بصورت مترطول محاسبه می‌گردد و خرید اسپیس فریم امکان استفاده مجدا و چندباره را در اختیارما قرار می‌دهد.

 • قیمت ساخت سوله و سالن

قیمت ساخت سوله و سالن، باتوجه به ابعاد و اندازه‌های مختلف اسپیس فریم وجود دارد و به همین خاطر سوله‌ها و سالن‌های ساخته شده با اسپیس فریم بسیار مورد استقبال قرار گرفته است.

 • قیمت سن و استیج

ساخت استیج باتوجه به کار آنی بالائی که دارد جز و بهترین موارد برگزاری مراسم ها می‌باشد. لذا قیمت سن و استیج بسیار مهم بوده و اسپیس فریم می‌تواند سن و استیج را باقیمت‌های بسیار مناسب در اختیار مصرف کنندگان قرار دهد.

 • قیمت قاب بنر یا بنر نمایشگاهی

قاب بنر این روزها در صنعت نمایشگاه بنر عضوی جدا نشدنی است لذا استفاده از بنر بسیار زیاد بوده و با توجه به ابعاد مختلف بنرها قاب های ساخته شده با اسپیس فریم دارای قیمت بسیار مناسبی می‌باشد.

 • قیمت بست اسپیس‌فریم

با توجه به سادگی و راحتی نصب در اسپیس فریم بست اسپیس فریم گزینه بسیار مهمی است که قیمت اندک و مناسبی دارد و بسیار به صرفه و کاربردی است.

 • نرخ خرید اسپیس

اسپیس‌سازان با توجه به نوع اسپیس فریم مشتریان که برای خرید ارائه می‌کند قیمت خرید اسپیس فریم را تعیین می‌نماید و در صورت توافق بر سر قیمت خرید اسپیس نسبت به خرید اسپیس فریم از مشتری اقدام می‌نماید.

 • نرخ اسپیس دسته دوم 

اسپیس‌سازان با توجه داشتن خط تولید کامل ساخت این سازه قابلیت حفظ نگهداری اسپیس فریم دسته دوم را داشته و قادر است اسپیس فریم‌های دسته دوم را با بهترین کیفیت و قیمتی به مراتب مناسب تر نسبت به اسپیس فریم نو در اختیار مصرف کنندگان قرار دهد.

 • قیمت ساخت ایستگاه صلواتی 

ایستگاه‌های صلواتی در ماه‌های مختلف سال مصرف بسیار زیادی دارد لذا داشتن قیمت مناسب نسبت به مابقی سازه‌ها گزینه مهمی است که مجموعه اسپیس‌سازان با تولید اسپیس فریم با کیفیت بالا و قیمتی مناسب بهترین شرایط را برای اجرای انواع سازها برای ایستگاه‌های صلواتی فراهم آورده و توانسته مهم به سزائی را در این امر مهم ایفا نمایه لذا این مجموعه ایستگاهای صلواتی در ابعاد مختلف با قیمت‌های بسیار مناسب ساخته شده از اسپیس فریم رااختیار مصرفکنندگان قرار می‌دهد.

 • قیمت ساخت موکب

در سال های اخیر برگزاری پیاده روی اربعین حسینی بکب از مراسم بسیار جالب و جذاب این روز می‌باشد که با توجه به حجم بالای شرکت کنندگان و دادن انواع  نذری دراین روز ساخت موکب امری مهم می‌باشد که شرکت اسپیس‌سازان در این زمینه با توجه به ارادت ویژه ای که نسبت به مراسم اربعین دارد فعالیت گسترده ای را در زمینه ساخت موکب انجام می‌دهد و توانسته با ازائه قیمت خیلی مناسب این افتخار داشته باشد.

 • قیمت ساخت تکیه حسینی

در ایام محرم افراد زیادی با توجه به ارادت به این ماه اقدام به برگزاری هئیت می‌نماید که ساخت تکیه و هئیته مسلزم هزینه بالائی ست. لذا اسپیس‌سازان آماده ارائه خدمات ساخت و برپائی انواع تکیه حسینی با بهترین قیمت به عزداران حسینی می‌باشد.

 • قیمت ایستگاه افطاری
 • قیمت غرفه سازی

قیمت غرفه سازی این مجموعه در ارتیاط به برپائی انواع غرفه در اندازه‌های مختلف آمادگی خود را اعلام می نماید و باتوجه به تیم مجرب نصب قادر است انواع غرفه نمایشگاهی و … را در اسراع وقت بهترین قیمت در اختیار مشتریان عزیز قرار دهد

 • قیمت ساخت نمایشگاه

برپائی انواع ساخت نمایشگاه، نمایشگاه های سرپوشیده و فضای باز تخصص ماست لذا این مجموعه قادر است سازه های مختلفی از جمله سوله نمایشگاهی و غرفه تکی نمایشگاهی را با بهترین قیمت در اختیارمشتریان عزیز قرار داده و بصورت تخصص در امر برپائی نمایشگاه با بهترین قیمت آماده همکاری می‌باشد.

قیمت اجاره پارتیشن

قیمت اتاق ایزوله

قیمت ساخت بیمارستان صحرایی

[تعداد: 74   میانگین: 5/5]