قیمت اسپیس فریم

با توجه به بهای مواد اولیه سازه دارای نرخی متفاوت می‌باشد. برای اطلاع از قیمت هرمتراسپیس با اسپیس‌سازان تماس گرفته و از آخرین قیمت اسپیس نمایشگاهی مطلع گردید. قیمت هر شاخه اسپیس توسط نرخ مواد بکار رفته و متریال مصرفی در هر شاخه یا هر متر سازه تعیین می‌گردد. قیمت اسپیس فریم از بهای دیگر سازه های نمایشگاهی ارزان تر و مناسبتر می‌باشد این دلیل مزیت عمده و شاخص این سازه نسبت به دیگر سازههای نمایشگاهی میباشد.همچنین قیمت اسپیس دست دوم نسبت به محصول نو مناسب تر میباشد.

بهای ارزان اسپیس فریم این سازه را جزو انتخاب اول مشتریان اللخصوص غرفه سازان قرار داده. برای ساخت غرفه ارزان از سازههای فرم می‌توان بهره برد. زمانیکه برای ساخت سازه از مواد ارزان استفاده گردد قیمت اسپیس‌ ارزان می‌شود. در کارخانه اسپیس‌سازان از مواد اولیه ی دارای کیفیت بالا استفاده می‌گردد در نتیجه محصولات تولیدی این شرکت دارای ضمانت کیفیت می‌باشد.این سازه از نظر کارآیی برای استفاده در سوله سازی و غرفه سازی به عنوان اسکلت مورد تایید میباشد.

 

اسپیس‌سازان با دارا بودن کارخانه تولیدی سازه نمایشگاهی آن را با قیمت ارزان در اختیار مشتریان قرار میدهد. اسپیس فرم های تولیدی اسپیس‌سازان داری کیفیت بالا و استحکام زیادی میباشند.

لیست قیمت اسپیس فریم اسپیس سازان
لیست قیمت اسپیس فریم اسپیس سازان آذر ماه۱۴۰۰

 لیست قیمت اسپیس

برای محاسبه قیمت اسپیس میتوانید از لیست قیمت اسپیس فریم که در زیر این متن مشاهده مینمایید استفاده نمایید.برای اطمینان بیشتر از لیست قیمت اسپیس لطفا با واحد فروش تماس حاصل فرمایید.

 ردیف  نوع اسپیس فریم  قیمت اسپیس  متریال  مدل
 ۱  اسپیس فریم معمولی طرح  z قیمت ۱۷۵۰۰۰ تومان  لوله ۱۶*۱ مسوار ۵  z
 ۲  اسپیس فریم معمولی طرح زیگزال قیمت ۱۷۵۰۰۰ تومان  لوله ۱۶*۱ مسوار ۵  zik
 ۳  اسپیس فریم پر رکاب قیمت ۱۸۵۰۰۰ تومان  لوله ۱۶*۱ مسوار ۵  zp
 ۴  اسپیس فریم لوله ای قیمت ۲۰۵۰۰۰ تومان  لوله ۱۶*۱ خاموت ۱۶*۹۰  L
 ۵  اسپیس فریم کرو قیمت ۱۹۵۰۰۰ تومان  لوله ۱۶*۱ مسوار ۵  L
۶  اسپیس فریم ۳۰*۳۰  قیمت ۹۵۰۰۰۰ تومان    

خرید اسپیس نمایشگاهی :

مشتریان خرید اسپیس تبلیغاتی برای دریافت آخرین نرخ محصولات تولیدی شرکت بالاخص قیمت اسپیس تبلیغاتی می‌توانند استعلام قیمت محصولات را از قسمت فروش اسپیس‌سازان دریافت نمایند. قیمت اسپیس نمایشگاهی تولیدی اسپیس‌سازان با توجه به تولید انبوه با کیفیت بوده و با قیمت بسیار ارزان ارائه میگردد.

باتوجه به قیمت اسپیس تبلیغاتی میتوان به این نوع سازه تبلیغاتی به عنوان برترین سازه تبلیغات توجه داشت.

یکی از سوالات مشتریان تفاوت قیمت اسپیس کارکرده و نرخ سازه دسته دوم در مدلهای متفاوت می‌باشد هزینه سازه نمایشگاهی با توجه به چندین معیار که در بهای تمام شده اسپیس نقش دارد تعیین می‌گردد که به شرح آن می‌پردازیم:

۱ – چرا قیمت فروش اسپیس نمایشگاهی دارای نوسان می‌باشد؟

در زیر به مواردی که باعث نوسانات در قیمت اسپیس تبلیغاتی میباشد اشاره می‌گردد.

 1. نوسانات قیمت آهن یکی از عوامل تعیین کننده قیمت اسپیس تبلیغاتی میباشد.
 2. نوسانات قیمت مواد آبکاری از نظر اثر گذاری در قیمت اسپیس تبلیغاتی در درجه دوم میباشد.

۲ – چه عواملی در هزینه تولید اسپیس تبلیغاتی و نمایشگاهی تاثیر می‌گذارد:

 الف. نوع آهن استفاده شده در ساخت فرم یکی از عوامل تعیین نرخ می‌باشد عامل تعیین کننده هزینه تولید میباشد.

 ب.نوع مواد آبکاری به کار رفته در هزینه اسپیس نمایشگاهی تاثیر مستقیم دارد.

ج. نوع جوش در بهای تمام شده محصول و هزینه تولید موثر است.

قیمت اسپیس

اسپیس فریم

 عوامل تعیین کننده هزینه تولید اسپیس :

به طور کلی میتوان این توضیح را برای هزینه تولید اسپیس در نظر گرفت

فی فروش آهن از آنجایی که دارای قیمتی متغییر می‌باشد و با نرخ جهانی تعیین میگردد باعث تعیین قیمت اسپیس نمایشگاهی و تبلیغاتی می‌گردد. فی واحد اسپیس با توجه به مواد اولیه به کار رفته در اسپیس فریم تعیین می‌گردد. در زیر به صورت مختصر و مفید به تعیین کنندههای قیمت هرمتراسپیس فریم میپردازیم.

قیمت مفتول مسوار

هزینه سیم جوش

هزینه گاز co2

عوامل فوق تعیین کننده هزینه تولید میباشند.

قیمت هر متر اسپیس فریم چقدر است؟

برای اطلاع از قیمت هر متر اسپیس فریم ابتدا باید بدانیم ما از چه نوع سازه ای میخواهیم تهیه نماییم . همانطور که در این مطلب ما به آن پرداختیم معیار های زیادی قیمت هر متر اسپیس فریم را مشخص مینماید.پس شما برای آنکه بتوانید ارزش خرید یک محصول را تعیین نمایید باید اول از فروشنده مشخصات فنی آن را سوال نمایید تا بتوانید انتخاب صحیحی از محصولات ارائه شده داشته باشید و این مشخصات را با قیمت هر متر اسپیس فریم مقایسه نمایید.

اسپیس فریم چیست و چه کاربردی دارد؟

اسپیس فریم چیست و در کجا استفاده می‌شود:

اسپیس فریم‌ها شکل‌هایی هندسی هستند که به طور منظمی در کنار هم قرار گرفته‌اند. این سازه‌های منتظم بار وارد شده بر بدنه‌ی سازه را به قطعات سازه تقسیم می‌کنند و علاوه بر زیبایی که استفاده از سازه فریم‌ها به غرفه می‌بخشد دارای استحکام و مقاومت خوبی نیز می‌باشند. اصطلاحا به این محصول داربست نمایشگاهی نیز می‌گویند که برای ایجاد سریع غرفه و نمایشگاه‌های موقتی در محل‌های گوناگون از آن‌ها استفاده می‌شود. اسپیس فریم‌ها یا داربست نمایشگاهی به علت نوع قرار گرفتن قطعه‌های تشکیل دهنده‌ی آن نام سازه‌های فضایی را نیز به خود اختصاص می‌دهند.برای اطلاع بیشتر به صفحه اسپیس فریم چیست مراجعه نمایید.

 

سازه فضایی:

سازه‌های فضایی دارای انواع ساختار می‌باشند که می‌توان گفت این ساختار‌ها یا مدولار هستند و یا ساختار‌های گره‌ای  و یا اینکه ساختار اسپیس فریم‌ها توسط اتصال دهنده‌های مختلفی به هم متصل شده‌اند. این سیستم‌ها یا از پیش ساخته شده می‌باشند یا قطعات آن‌ها به یکدیگر جوش خورده است که البته هزینه‌ی جوشکاری بسیار بالاتر می‌باشد. اگر بخواهیم اشکال به وجود آورنده‌ی سازه فضایی را از نظر بگذرانیم مثلث‌هایی خواهیم دید که این مثلثات ساختار ساده و بسیار پایداری را ایجاد می‌کنند. در ادامه مطالبی راجع به مزایای استفاده از اسپیس فریم‌ها را خواهید خواند.

لیست-قیمت-اسپیس-فریم-کمتر-از-یک-متر-اسپیس-سازان اذر ماه 1400
لیست-قیمت-اسپیس-فریم-کمتر-از-یک-متر-اسپیس-سازان اذر ماه ۱۴۰۰

 مزایای خرید اسپیس فریم دست دوم:

علاوه بر مزایای استفاده از سازه فرم، باید توجه کنیم که قیمت هرمتراسپیس دست دوم بسیار پایین تر از نوع دست اول سازه‌ها می‌باشد اسپیس دست دوم که علاوه بر صرفه‌ی اقتصادی و کاهش هزینه‌ها همان کاربرد و کیفیت را خواهد داشت.

مزایای اسپیس فریم‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • ساختن غرفه‌های نمایشگاهی زیبا با استفاده کردن از اسپیس فریم‌ها
 • ساختن استیج و سن‌ها برای ساخت برنامه‌های مختلف در مکان‌های عمومی و تنوع کاری بالای سازه‌های فضایی
 • ساخت غرفه‌های ارزان تر نسبت به هزینه‌های اجاره
 • امکان عبور دادن لوله و سیم و کابل از بین سازه‌ها و نهایت استفاده از فضای خالی بین اسپیس فریم‌ها
 • نصب آسان و پر سرعت سازه‌ها
 • حمل و نقل آسان سازه‌های فضایی به علت وزن پایین و آماده بودن آن‌ها
 • امکان استفاده کردن از سازه‌ها در شرایط هوایی مختلف و در مکان‌های متفاوت
 • محکم و ایمن بودن این سازه‌ها به علت استحکام و وزن سبکی که دارند
 • ایجاد نورپردازی و افزایش زیبایی در بین فضاهای خالی اسپیس فریم
 • تنوع بالای این سازه‌ها در نصب و ایجاد غرفه‌هایی با اشکال متفاوت

 تفاوت قیمت هرمتراسپیس فریم دست دوم در چیست :

مطمئنا تفاوت زیادی از نظر قیمتی با نوع تازه ساخته شده‌ی آن دارد در صورتی که می‌تواند همین کاربردها و مزایایی که در بالا به آن اشاره شد را دارا باشد. برای اطلاع از قیمت اسپیس دست دوم و خرید آن به مراکز فروش اسپیس فریم‌ها مراجعه نموده و با پرداخت هزینه اسپیس‌فریم دست دوم علاوه بر کیفیت این سازه‌ها از کاربرد بالا و همچنین صرفه جویی پول خود بهره‌ی کافی را ببرید.معمولا تفاوت قیمت هر متر اسپیس دسته دوم در کیفیت و سلامت جنس می‌باشد.

قیمت اسپیس فریم کرو (منحنی):

لیست-قیمت-اسپیس-فریم-کرو-اسپیس-سازان اذر ماه 1400
لیست-قیمت-اسپیس-فریم-کرو-اسپیس-سازان اذر ماه ۱۴۰۰

قیمت هر شاخه اسپیس :

قیمت هر شاخه اسپیس با توجه به طول شاخه تعیین میگردد.به این صورت که مقدار طول شاخه باید در فی واحد ضرب گردد.با این روش قیمت هر شاخه اسپیس تعیین میگردد.در ذیل برای شما یک مثال برای به دست آوردن قیمت هر شاخه اسپیس میاورم تا شما به طور ملموس تری روش محاسبه قیمت هرشاخه اسپیس را درک نمایید.

به طور مثال میخواهیم قیمت شاخه اسپیس ۳ متری را محاسبه نماییم:

اولین چیزی که ما باید در نظر داشته باشیم طول شاخه و دومین نکته قیمت هر متر اسپیس فریم میباشد.۳*۹۵۰۰۰۰=۲۸۵۰۰۰۰با توجه به مثال بالا گزینه اول طول شاخه میباشد و گزینه دوم فی واحد میباشد .از ضرب این دو آیتم میتوان قیمت هر شاخه اسپیس را تعیین نمود. با در نظر گرفتن قیمت هرمتراسپیس به مبلغ ۹۵۰۰۰ تومان قیمت هر شاخه اسپیس با ابعاد ۲ متر ۱۹۰۰۰۰ تومان محاسبه میگردد. قیمت هر شاخه اسپیس ۴ متری نیز با توجه به فرمول بالا به دست میآید به این صورت ۳۸۰۰۰۰=۹۵۰۰۰*۴قیمت هر شاخه ۲٫۳۳ متری با در نظر گرفتن اعشار در متراژ بازهم از فرمول بالا به دست می آید۲۲۱۳۵۰=۹۵۰۰۰*۲٫۳۳  شما میتوانید با دادن قیمت هر متر طول و متراژ شاخه به قیمت کل یک عدد شاخه دست پیدا نمایید.

 

 • قیمت اجاره اسپیس

 اجاره اسپیس فریم، روشی بسیار مناسب و مرغوم بصرفه برای ساخت سازهای اسپیس فریم اجاره آن می‌باشد که باتوجه به بالا بودن نوسان قیمتی نسبت به خرید بسیار به صرفه است.در صورت اجاره شما نیازی به خرید ندارید.

 • قیمت هرمتر اسپیس

قمیت هرمتر اسپیس فریم بصورت مترطول محاسبه می‌گردد. خرید اسپیس فریم به صورت متر طول امکان استفاده مجدد و چندباره را در اختیارشما قرار می‌دهد.

 • قیمت ساخت سوله و سالن

قیمت ساخت سوله و سالن، باتوجه به ابعاد و اندازه‌های مختلف اسپیس فریم وجود دارد و به همین خاطر سوله‌ها و سالن‌های ساخته شده با اسپیس فریم بسیار مورد استقبال قرار گرفته است.

 • قیمت سن و استیج

ساخت استیج باتوجه به کار آنی بالائی که دارد جز و بهترین موارد برگزاری مراسم ها می‌باشد. لذا قیمت سن و استیج بسیار مهم بوده و اسپیس فریم می‌تواند سن و استیج را باقیمت‌های بسیار مناسب در اختیار مصرف کنندگان قرار دهد.

 • قیمت قاب بنر یا بنر نمایشگاهی

قاب بنر این روزها در صنعت نمایشگاه بنر عضوی جدا نشدنی است لذا استفاده از بنر بسیار زیاد بوده و با توجه به ابعاد مختلف بنرها قاب های ساخته شده با اسپیس فریم دارای قیمت بسیار مناسبی می‌باشد.

 • قیمت بست اسپیس‌فریم

با توجه به سادگی و راحتی نصب در اسپیس فریم بست اسپیس فریم گزینه بسیار مهمی است .قیمت بست اسپیس اندک و مناسب میباشد در نتیجه بسیار به صرفه و کاربردی است.

 • نرخ خرید اسپیس

اسپیس‌سازان با توجه به نوع اسپیس فریم مشتریان که برای خرید ارائه می‌کند قیمت خرید اسپیس فریم را تعیین می‌نماید و در صورت توافق بر سر قیمت خرید اسپیس نسبت به خرید اسپیس فریم از مشتری اقدام می‌نماید.

 • قیمت اسپیس دسته دوم 

اسپیس‌سازان با توجه داشتن خط تولید کامل ساخت این سازه قابلیت حفظ نگهداری اسپیس فریم دسته دوم را داشته و قادر است اسپیس فریم‌های دسته دوم را با بهترین کیفیت و قیمتی به مراتب مناسب تر نسبت به اسپیس فریم نو در اختیار مصرف کنندگان قرار دهد.

 • قیمت ساخت ایستگاه صلواتی

ایستگاه‌های صلواتی در ماه‌های مختلف سال مصرف بسیار زیادی دارد لذا داشتن قیمت مناسب نسبت به مابقی سازه‌ها گزینه مهمی است که مجموعه اسپیس‌سازان با تولید اسپیس فریم با کیفیت بالا و قیمتی مناسب بهترین شرایط را برای اجرای انواع سازها برای ایستگاه‌های صلواتی فراهم آورده است. این شرکت توانسته سهم به سزائی را در این امر مهم ایفا نماید. این مجموعه ایستگاهای صلواتی با ابعاد مختلف را با  قیمت‌های بسیار مناسب ,ساخته شده از اسپیس فریم رااختیار مصرف کنندگان قرار می‌دهد.

 • قیمت ساخت موکب

در سال های اخیر برگزاری پیاده روی اربعین حسینی بکی از مراسم بسیار جالب و جذاب در ماه صفر می‌باشد. با توجه به حجم بالای شرکت کنندگان و دادن انواع  نذری دراین روز ساخت موکب امری مهم می‌باشد که شرکت اسپیس‌سازان در این زمینه با توجه به ارادت ویژه ای که نسبت به مراسم اربعین دارد فعالیت گسترده ای را در زمینه ساخت موکب انجام می‌دهد و توانسته با ازائه قیمت خیلی مناسب این افتخار داشته باشد.

 • قیمت ساخت تکیه و حسینیه

در ایام محرم افراد زیادی با توجه به ارادت به این ماه اقدام به برگزاری هئیت می‌نماید که ساخت تکیه و هئیت مسلزم هزینه بالائی ست. لذا اسپیس‌سازان آماده ارائه خدمات ساخت و برپائی انواع تکیه و حسینیه با بهترین قیمت به عزداران حسینی می‌باشد.

 • قیمت ایستگاه افطاری
 • قیمت غرفه سازی

قیمت غرفه سازی این مجموعه در ارتیاط به برپائی انواع غرفه در اندازه‌های مختلف آمادگی خود را اعلام می نماید و باتوجه به تیم مجرب نصب قادر است انواع غرفه نمایشگاهی و … را در اسراع وقت بهترین قیمت در اختیار مشتریان عزیز قرار دهد

 • قیمت ساخت نمایشگاه

برپائی انواع ساخت نمایشگاه، نمایشگاه های سرپوشیده و فضای باز تخصص ماست لذا این مجموعه قادر است سازه های مختلفی از جمله سوله نمایشگاهی و غرفه تکی نمایشگاهی را با بهترین قیمت در اختیارمشتریان عزیز قرار داده و بصورت تخصص در امر برپائی نمایشگاه با بهترین قیمت آماده همکاری می‌باشد.

قیمت اجاره پارتیشن قیمت اتاق ایزوله قیمت ساخت بیمارستان صحرایی برای دیدن نمونه کارهای بیشتر در زمینه خدمات قابل ارائه در شرکت به پیچ اینستاگرام شرکت مراجعه نمایید.