قیمت بیلبورد چگونه محاسبه می شود؟

شرکت های بزرگ و سرشناس هم برخی از مواقع برای محصولات جدید و همچنین ذهنیت بالا در مخاطب از قیمت بیلبورد استفاده می کنند. علاوه بر شرکت ها، رستوران ها، آژانس معاملات املاک، لوازم پزشکی، خدمات خانگی و… برای فروش و قیمت بیشتر و معرفی محصولات خود از بیلبورد استفاده می‌کنند. یکی از موارد مهم  قیمت بیلبورد است. عوامل مختلفی در  قیمت بیلبورد تاثیر گذار است که در ادامه بررسی می کنیم.

قیمت بیلبورد

عوامل تاثیر گذار در قیمت بیلبورد:

مکان :

یکی از فاکتور‌های مهم که در قیمت بیلبورد تاثیر می‌گذارد موقعیت بیلبورد است. مکان یابی صحیح علاوه بر اینکه باعث می‌شود آگهی شما بیشتر به چشم بیاید؛ باعث می‌شود در کمترین زمان بهترین نتیجه را از تبلیغات خود دریافت کنید. بیلبوردهایی که در بزرگراه های کم ترافیک هستند، قیمت پایین تری نسبت به بزرگراه های پر ازدحام شلوغ دارند. بنابراین قیمت بیلبورد در تهران که شهر پرجمعیت و پرتردد است، نسبت به قیمت بیلبورد در شهرستان ها بیشتر است. در برخی از نقاط ممکن است تابلوی شما قطع شود که امر طبیعی است چرا که بیشتر بیلبورد‌ها در جاده‌ها، میادین و… نصب می‌شوند. بهتر است قبل از انتخاب بیلبورد چندین نقطه و محل را بررسی کنید و مناطقی را پیدا کنید که قطعی تابلو در آنجا کمتر باشد.

اندازه :

ارتفاع ستون، طول و ارتفاع صفحه ی برد می توانند در قیمت بیلبورد تاثیر گذار باشد. معمولا طول صفحه ای بیلبورد ۱۰ متر و ارتفاع صفحه برد ۴ یا ۵ می باشد.  البته در ابعاد ۵ در ۳ ، ۹ در ۷ و… بیلبورد تولید می شود که بیشتر سایز صفحه ی برد روی قیمت نهایی تاثیر گذار خواهد بود.

جنس قطعات :

بیلبورد قطعات بسیار متنوع و مختلفی دارد. صفحه ی نمایش بیلبورد و لامپ های آن یکی اجزای مهم است که در نمایش آگهی شما نقش دارد از این رو از بیلبورد هایی که پروژکتورهای مناسبی ندارند، استفاده نکنید. کلیپس و سپری از قسمت های مهم بیلبورد است که از چروک شدن بنر جلوگیری می کند.

طراحی :

عامل بسیار مهم برای آگهی شما طراحی آن است. شما می توانید با یک طراحی خوب بدون آنکه کلمه ای را بنویسید مخاطب را جذب کنید. طراحی بیلبورد شما در شهرهای بزرگ که رقابت شدید تر است اهمیت خود را بیشتر نشان می دهد به همین خاطر توصیه می کنم از یک گرافیست یا طراح بیلبورد برای نمایش تبلیغات خود استفاده کنید تا بازدهی بیشتری داشته باشید و به طور حتم هر چه طراحی منحصر به فرد تر باشد قیمت بیلبورد هم بیشتر خواهد شد. بنابراین فردی که با ترکیب رنگ ها آشنایی ندارد و نمیداند چگونه هارمانی مناسبی بین رنگ ها برقرار کند نمی تواند بنر خوبی داشته باشد.  نکته ی دیگر که در طراحی بیلبورد باید دقت کنید این است که برند خود را در گوگل قرار دهید. چرا که بیشتر مردم هنگام دیدن بیلبورد بیشتر به نام و برند محصول توجه می کنند و معمولا به آدرس اینستاگرام یا شماره ی شما توجهی نمی کنند. زیبایی در سادگی است.

فروش انواع بیلبورد تبلیغاتی شرکت اسپیس سازان

گروه تولیدی اسپیس سازان ارائه دهنده خدمات فروش بیلبورد های تبلیغاتی.

جزء بهترین و سرشناس ترین شرکت های تولید و ساخت بیلبورد در کشور می باشد، جهت خرید بیلبورد با کیفیت وقیمت مناسب بهتر است به شرکت های معتبر و شاخص در این زمینه مراجعه و از خرید خود مطمئن شوید.

[تعداد: 2   میانگین: 5/5]