کاهش هزینه‌ها با اجاره اسپیس فریم

اجاره اسپیس فریم

اجاره اسپیس فریم

اجاره اسپیس فریم برای افرادی مناسب است که تنها چند روز به اسپیس فریم نیاز دارند و همچنین وقت کمی دارند، در این مواقع اجاره اسپیس فریم بهترین راهکار است که هم در زمان شما و هم در هزینه صرفه جویی شود.

کارایی اسپیس فریم همانند به داربست است، با این تفاوت که بسیار شکیل‌تر است. انعطاف پذیری بالای اسپیس فریم و ایجاد تنوع شکل پذیری در آن، این سازه را غیرقابل مقایسه با داربست می‌نماید. اسپیس فریم در قطعات مختلف قابل ساخت بوده و به وسیله اتصالاتی به نام قفل یا بست اسپیس فریم به یکدیگر متصل می‌شود.

کاهش هزینه ها با اجاره اسپیس فریم

یکی از مسائلی که برای بیشتر افراد رخ می دهد انتخاب بین اجاره اسپیس فریم و یا خرید آن است و این سوال در ذهن آنها به وجود می‌آید که آیا کاهش هزینه با اجاره اسپیس فریم رخ می دهد یا خیر؟

در این مقاله قصد داریم به نکات و شرایط اجاره اسپیس فریم بپردازیم.

همانطور که میدانید اسپیس فریم سازه‌ای است که خیلی زود جای خود را در کسب و کارها و امورات، سازه‌های نمایشگاهی و حتی منازل باز کرده است. با توجه به اینکه سازه‌های اسپیس فریم انعطاف پذیری بالایی برای نیازهای مختلف دارند، مورد توجه بسیاری از کسب و کارهای جامعه قرار گرفته است، با اسپیس فریم‌ها می‌توان اشکال هندسی مختلفی مانند: خمیده، چند ضلعی و … را با توجه به نیاز شما ساخت. استحکام بالا به دلیل دارا بودن خاصیت سه پایه و استفاده از بست در  اسپیس فریم، ویژگی‌ای است که منجر می‌شود شما با خیالی آسوده اسپیس فریم را انتخاب کنید.

تاثیر متراژ محل مورد نظر بر هزینه اجاره اسپیس فریم

اما مواردی وجود دارد که بر قیمت اجاره اسپیس فریم تاثیر گذار است. اولین مورد، متراژ محل مورد نظر برای نصب اسپیس فریم است. این فاکتور مهمی است که با توجه به متراژ محیط و میزان استفاده سازه، هزینه اجاره  مشخص می شود. لوازم دیگری مثل چادر، ایرانیت و … نیز ممکن است در پروژه شما مورد نیاز باشد که این نیز مسئله ساز است و بر قیمت تاثیر می گذارد.

تعداد روزهای مورد نیاز برای اجاره اسپیس فریم

از دیگر موارد که بر هزینه اجاره اسپیس فریم تاثیرگذار است زمان مورد نیاز شما برای استفاده و بهره برداری از اسپیس فریم در پروژه شماست. اینکه تعداد روز بیشتری نیاز داشته باشید تا اسپیس فریم در مکان شما نصب باشد مسلما بر هزینه می افزاید.

از دیگر فاکتورهایی که بر اجاره اسپیس فریم تاثیر دارد، مدت زمان نصب، جنس اسپیس فریم، نو و مدل سازه مد نظر و … می باشد.

اگر تنها یک بار نیاز به اسپیس فریم دارید، اجاره اسپیس فریم کار عاقلانه تری به حساب می آید اما اگر در سال چندین مرتبه به اسپیس فریم نیاز دارید و البته مکان و یا انباری دارید که در زمان مورد استفاده نبودن اسپیس فریم، آن را در انبار نگهداری کنید، اسپیس فریم را اجاره نکنید و ما خرید آن را به شما پیشنهاد می کنیم.

اجاره اسپیس فریم نمایشگاهی و مزایای آن

با توجه به اینکه با اسپیس فریم ی توان اشکال هندسی مختلفی را ایجاد کرد و در کنار آن استحکام قابل توجهی دارد به همین دلیل نسبت به دیگر سازه های نمایشگاهی، مزیت بالایی برای اجاره اسپیس فریم دارد.

با اجاره اسپیس فریم نمایشگاهی این قابلیت را دارید که با حداقل هزینه غرفه نمایشگاهی خود را راه اندازی کنید. و پس از استفاده از آن و اتمام نمایشگاه نیاز به انبار کردن و نگهداری اجزای اسپیس فریم ندارید که از مزیت های اجاره اسپیس فریم محسوب می شود.

با اجاره اسپیس فریم و استفاده از چادر و سایر متریال به راحتی می‌توان فضای باز را مسقف کرد و  همچنین ساخت سالن، سوله موقت و غیر موقت در ارتفاع‌های مختلف  بسته به سلیقه غرفه‌داران با استفاده از آن میسر می‌شود. اسپیس جزء اساسی‌ترین اجزاء نمایشگاهی است که خصوصیات وزن پایین و قیمت مناسب باعث متمایز بودن آن از دیگر سازه‌های نمایشگاهی شده است.

در اجاره اسپیس فریم سرعت اجرا نسبت به سازه های دیگر به خصوص در مقایسه با اتصالات جوشی بالاتر است. چرا که در اسپیس فریم از بست اسپیس فریم به جای جوشکاری استفاده می شود.

با اجاره اسپیس فریم شما به راحتی می توانید مکان سازه را تغییر دهید.

با اجاره اسپیس فریم و تعبیه سازه موقت می توانید در هزینه های خود صرفه جویی کنید.

احتمال تخریب اسپیس به دلیل استحکام بالا کمتر است پس می تواند از مزیت های انتخاب و اجاره اسپیس فریم باشد. شما می توانید با مشورت گرفتن از متخصصین ما، بهترین و مناسب ترین اسپیس فریم را اجاره کنید و غرفه خود را راه اندازی کنید. با اجاره اسپیس فریم می توانید غرفه نمایشگاهی خود را به بهترین نحو و کمترین زمان راه اندازی کنید.

پس برای اجاره اسپیس فریم حتما موارد و نکات گفته شده را مد نظر داشته باشید تا بهترین انتخاب را انجام دهید.

میانگین: ۵ / ۵٫ تعداد: ۲

هیچ رای تا کنون! اولین نفری باشید که این پست را ارزیابی کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 4 =