تلفن : 76 136 654 - 021   همراه : 8126856-0912      |    فروشگاه     

ابعاد اسپیس فریم

ابعاد اسپیس فریم

اسپیس فریم های تولیدی اسپیس سازان دارای ابعاد مختلفی میباشد که این ابعاد با نوع کاربری اسپیس همخوانی داشته و با توجه به مصارف مختلف اسپیس فریم این ابعاد به حالت استاندارد تولید میگردند.در زیر ابعاد اسپیس فریم نمایشگاهی قید گردیده است.در صورت درخواست مشتری اسپیس فریم با ابعاد سفارشی و مورد نیاز با کمترین محدودیت تولید میگردد.

 

ابعاد اسپیس فریم

در ساخت اسپیس فرم تولیدی توسط اسپیس سازان از مفتول به عنوان خاموت استفاده میگردد. در زیر ابعاد اسپیس فریم آمده است.طول و اندازه اسپیس فریم استاندارد بر اساس بیشترین موارد استفاده از آن تولید میگردد.

 

 ابعاد اسپیس فریم

اسپیس فریم   4   متری

اسپیس فریم 3.7   متری

اسپیس فریم 3.66 متری

اسپیس فریم 3.6   متری

اسپیس فریم 3     متری                                               

اسپیس فریم 2.7   متری

اسپیس فریم 2.4   متری

اسپیس فریم 2.33 متری

اسپیس فریم 2     متری

اسپیس فریم 1.7   متری

اسپیس فریم 1.33 متری

اسپیس فریم 1     متری

اسپیس فریم 70   سانتی

اسپیس فریم 66   سانتی

اسپیس فریم 60   سانتی

اسپیس فریم 50   سانتی

اسپیس فریم 33   سانتی

اسپیس فریم30     سانتی

اسپیس فریم 15   سانتی

برای سفارش ابعاد دیگر اسپیس فریم با شرکت اسپیس سازان تماس بگیرید در ضمن اسپیس فریم به رنگهای سفارشی نیز با رنگ کوره ای در کارخانه اسپیس سازان تولید می گردد. اسپیس فریم قوس دار در ابعاد سفارشی نیز تولید میگردند.

اندازه های متفاوت اسپپیس فریم دست غرفه سازان را برای ساخت غرفه نمایشگاهی باز میگذارد.ساخت اسپیس فریم در ابعاد و اندازه های مختلف ممکن میباشد.

فریم اسپیس فریم در اندازه های گونگونی در کارخانه اسپیس سازان تولید میگردد.برای دیدن عکس اسپیس فریم به گالری عکس اسپیس فریم  مراجعه  نمایید.

برای خرید اسپیس فریم به منو فروش اسپیس فریم مراجعه نمایید. اندازه اسپیس فریم نقشی کلیدی برای ساخت غرفه نمایشگاهی را دارا میباشد. توسط اسپیس فریم در ابعاد و اندازه های متفاوت میتوان غرفه نمایشگاهی را با ارتفاع لازم ساخت.

 

ابعاد اسپیس فریم

اندازه سازه اسپیس فرم با در نظر گرفتن مساحت غرفه و ابعاد آن مهم میباشد. قیمت اسپیس فریم با توجه به طول شاخه محاسبه میگردد.

در ساخت اسپیس فریم های تولیدی اسپیس سازه از جوش co2 استفاده می گردد. اندازه مقطع اسپیس فریم 15*15 میباشد.قطر لوله های به کار رفته در تولید اسپیس فریم 16 میلی متر میباشد. نوع ساخت اسپیس موجب میگردد که این سازه نمایشگاهی دارای استقامت بالایی باشد. تنوع در اندازه اسپیس فریم این قابلیت را فراهم کرده تا با استفاده از اسپیس فریم نمایشگاهی بتوان غرفه های نمایشگاهی متنوعی را به وجود آورد. با ترکیب اسپیس فریم میتوان سازه های نمایشگاهی زیبایی را خلق نمود. از این سازه نمایشگاهی میتوان غرفه های نمایشگاهی موقت و دائم را ساخت.زیبایی سبک بودن وزن از خصوصیات بارز این سازه نمایشگاهی میباشد. نصب اسپیس فریم در حداقل زمان ممکن میباشد. سطح آبکاری شده سازه نمایشگاهی اسپیس فریم مقاومت بالایی را در این سازه به وجود می آورد. ابعاد اسپیس فریم به گونه ای بر آورد گردیده که از طریق اتصال آن به یکدیگر توسط بست اسپیس فریم بتوان اندازه های استانداردی را به وجود آورد. اتصال اسپیس فریم توسط بست اسپیس به راحتی و توسط آچار آلن امکان پذیر میباشد. از دیگر قابلیت های اسپیس فریم در خصوص ابعاد و اندازه میتوان به قابلیت اتصال اسپیس فریم به یکدیگر توسط بست اسپیس فریم اشاره نمود. اسپیس فریم با تنوع ابعاد دارای قابلیت های بسیاری میباشد.

 جهت مشاوره و انتخاب مناسب ابعاد اسپیس فریم می توانید با همکاران ما در گروه تولیدی اسپیس سازان در قسمت فروش اسپیس فریم با شماره تلفن  65413676-021 تماس بگیرید.

کانال تلگرام سایت اسپیس سازان

تماس و پشتیبانی اسپیس سازان

  • آدرس کارخانه اسپیس سازان:
    تهران، ملارد، بخش مرکزی، دهستان ملاردشمالی، روستا قشلاق، قشلاق، کوچه نرگس، خیابان شهید قدرت بیگلو، پلاک -1799، طبقه همکف- چهارراه ملارد جاده قشلاق بن بست زنبق پلاک 5
  • کدپستی: 3166165602
  • ایمیل اسپیس سازان : info@spacesazan.com
  • تلفن اسپیس سازان: 76 136 654 -021
  • همراه : 8126856-0912